İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Size Özel Tarifeler, Faturalı Hatlar ve Akıllı Cihazlar

Faturalı hatların en büyük avantajı; Türk Telekom kredi sistemi, Avea Kredi sistemi ya da Turkcell Kredi sistemi ile kendinize akıllı cihazlar almanızı sağlaya bilmeleridir. Sevdiklerimizden uzakta olduğumuz zaman onların seslerini duymak hatta görüntülü konuşmak faturalı hatla artık çok kolay. Yurt dışı seyahatleri, iş seyahatleri gibi nedenler sonucunda eşimizden dostumuzdan uzakta kalabiliyoruz. Haliyle onlarla sık sık iletişime geçmek istiyoruz. Malum bu durumda aklımıza gelebilecek en önemli sorulardan bir tanesi TL yetecek mi? ya da kaç dakikam kaldı? İşte hangi hattı kullanırsanız kullanın artık dakikalarınızın yeterli olup olmadığını düşünmekten sizi kurtaracak seçenekler mevcut.  

Abonelik sözleşmesini doldurarak ve gerekli belgeleri getirerek faturalı hatta sahip olabilirsiniz. Alternatif kimlik belgeleri, sabit faturalı alternatif belgeler ve sizden istenen belgeleri hazırlayarak kısa sürede faturalı hat üyesi olabilirsiniz. Eğer diğer bir operatördeki hattınızı kapatmak istiyorsanız; Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri arasında geçiş yapmak istiyorsanız, operatörlerin faturalı hatlara özel tarifelerini ve kampanyalarını detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir.

Örneğin, diğer operatördeki hattınızı kapatıp hat kapama belgesi getirip Avea’dan faturalı hat alırsanız, ilk faturaya yansıyan 64,95 TL’lik ÖİV ve BTK ruhsatname ücretini ödemezsiniz. Faturalı hatta geçtiğiniz an, dakika, sms, internet 3’lüsünden oluşan tarifenizi kendinize göre belirleyebilme imkanına sahipsiniz. Örneğin, sms ile uğraşmayı sevmiyorsanız ve dakikalarınız size yetmiyorsa, size özel tarife sayesinde paketinizin dakika, sms ve İnternet dağılımını kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

İnternet’e girmeden günüm geçmiyor diyorsanız

Operatörlerin size sağladığı aylık internet paketinizi dilediğiniz gibi arttırabilirsiniz. Bununla birlikte operatörlerin sizin için belirlediği faturalı hat tarife kampanyalarını da takip etmeyi unutmayın. Akıllı Cihazlar için size özel fırsatlar bir tık uzağınızda. Paketimde ne kadar dakika, sms ya da internet kalmış diye düşünmek artık çok eskilerde kaldı.

Mobil ya da pc üzerinden hızlıca tarifenizde ne kadar dakika,sms ya da internet kaldığını hemen öğrenebilirsiniz. Böylece kotanızı aşmazsınız. Tarife sorgulama ile 1 ayda en çok hangi yolla iletişim kurduğunuzu öğrenebilir ve daha sonra size uygun avantajlı faturalı hat paketine geçebilirsiniz. Üstelik faturanızı ödemek için şubeye gitmenize gerek yok.  Faturanızı mobil yolla ya da internet üzerinden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Artık internet yoluyla ödeme yapmak hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda ve hayatımızı inanılmaz kolaylaştırmakta.

Siz de hattınızı faturalı hatta taşımak ve faturalı hat sahibi olmak istiyorsanız, İşlemi yapmadan önce size en uygun operatörü ve tarifeyi bulmak için operatörlerin müşterilerine sunduğu fırsatları, kampanyaları takip edin. Artık faturalı hatta geçmek isteyen müşterilere sağlanan birçok kolaylığın yanı sıra çeşitli fırsatlar da sunulmakta. Akıllı cihazlar için kampanyaları, indirimler, tablet kampanyaları gibi size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik faturalı hatta geçtikten sonra paketinize özel kampanyalarla karşılaşacaksınız.

İndirimli bilet fırsatı, mağazalarda %50’ye varan indirimler, size özel vale hizmetleri gibi birçok fırsatlar anında  ayağınıza gelecek. Hem faturalı hat sahibi olmak hem de akıllı cihaz sahibi olmak artık çok kolay. Yukarıdaki belirttiğim kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız eğer, İnternet yoluyla ya da operatörlerin müşteri hizmetlerini arayarak 7/24 kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da size en yakın şubeye giderek kampanya dahilindeki akıllı cihazı inceleyebilirsiniz.

Önemli olan şey kendinize uygun tarifeyi bulabilmek. Türk Telekom kredi sistemi, Vodafone Kredi sistemi ya da Turkcell Kredi sistemi ile kendinize yeni bir cep telefonu almanızda mümkün olacaktır. Bırakın şubelerin sizin özelliklerinizi keşfetmelerine izin verin. 1. aydan sonra  hangi operatöre üyeyseniz, size özel kampanyalardan sizi haberdar etmelerine izin verin. Böylece hangi tarife bana uygun hangisi değil gibi soruları düşünmek ve karar vermek zorunda kalmayacaksınız.  

Size özel hizmet verecek ve kampanyalar hakkında bilgilendirecek niteliklere sahip operatörünüzü bulduktan sonra içiniz rahat olacak. Önemli olan şey size fayda sağlayacak operatörü keşfetmek. İnsanlar karşılıklı olarak birbirlerini tanımaları için uzun süre sohbet etmeleri gerekir. İnsanlar arası iletişim kuvvetlendikçe birbirlerini tanımaları büyük oranda artıyor. İnsanlar kelimelerle iletişim kursa da bu iletişimin büyük bir çoğunluğunu beden dili oluşturuyor. Karşıdaki insanın beden dilini görmeden o insan hakkında fikir yürütülmesi de büyük oranda ters etki yaratıyor.

Telefon Sohbeti İnsanı Tanıtmaz

İnsanlar akıllı cihazlar ile edilen sohbet sırasında kişi sorduğu soruların cevabını alırken karşısındaki insanın beden dilini görmediği için anlatmak istediği konuyu yanlış anlayabilir. Bu da karşıdaki insan hakkında olumlu veya olumsuz görüşe neden olabilir. İnsan olumlu tavır içerisindeyken olumsuz mesajlar verebilir veya olumsuz bir tavrı karşıdaki olumlu algılayabilir. Burada ciddi oranda iletişim bozukluğu doğabilir. İnsanların en iyi sohbet yolu yüz yüze iletişimdir. Yüz yüze iletişimi olmayan insanlar da samimiyetsizlik ön plana çıkabilir. Ayrıca özlemler telefon yoluyla giderilmez. Telefon yalnızca bir iletişim aracıdır.

Beyin Tümörü Riski

Akıllı Cihazlar ın dalgalarından yayılan radyasyon etkisiyle insan vücuduna zararlı ışınlar geliyor. Günlük hayatta sürekli telefonu elinde veya kulağında olarak uzun süre sohbet eden kişide ileriki yaşlarda sağlık sorunları görülebilir. Beyin tümörünün yanı sıra insanların kulak zarları zarar görebilir. Son yıllarda ise beyin tümörü insanlarda artış gösteriyor bunun sebeplerinden biri arasında telefonda uzun sohbetler yapıp telefon bir süre sonra insanın bir parçası haline geliyor ve böylece insan vücudu zararlı ışınlara maruz kalıyor.

Beş dakika ve daha uzun telefon sohbetleri kulak ve beyin dokusunun ısısını arttırdığı için baş ağrılarına neden oluyor. Bunun yanında insanlar da işitme kaybına sebep olabiliyor. Telefon yalnızca iletişim olarak kullanılmalı süre olarak beş dakikadan fazla olmamalıdır.

Telefonda uzun süre sohbetler hem insanların iletişimi açısından hem de sağlığı açısından bir risk faktörüdür. Telefonda anlaşılmak istenen anlaşılmadığı gibi çok iyi tanınan insanlar arasında bile sorunlar yaşanıyor. Sohbetin en keyiflisi karşılıklı ve özlem giderilerek yapılanıdır. Telefon bir süre sonra iki insan arasında tek araç olursa samimiyetinde bir azalma ve bir süre sonra bağların kopması görülür. Sağlık açısından bakıldığında insan vücuduna bir süre sonra ciddi zararlar verebilir ve dönüşü olmayan hastalıklar çıkabilir.

 

İnstagram Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -