İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Telekom Kredi Başvurusu

Yeni bir cep telefonu almak konusunda alternatif nakit ihtiyacı giderme çözümleri arasında yer alan Türk Telekom Kredi Başvurusu hakkında merak edilenleri bir araya getiriyoruz. Türk Telekom hattını kullanarak kredi başvurusu yapmak, yaptığınız başvuru ile cihaz alıp kullanmak istiyor ve Telekom kullanıcısıysanız merak ettiğiniz hat üstünden kredi sorularınızı yaptırabilirsiniz.

Kredi Başvurusu

Avea olarak tanınan Türk Telekom günümüzde müşterilerine cihaz almak alanında her geçen gün farklı hizmetler sunmaya devam etmektedir. Firma müşterilerine kredi ile cep telefonu almak konusunda farklı hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye’de 35 Milyon üstünde yer alan abone sayısı ile beraber en fazla tercih edilen GSM operatörü olan Türk Telekom firması bu anlamda müşterilerine daha iyi hizmet vermek faturalı hatta kredi başvurusu ile cihaz alıp kullanılması konusunda hizmeti vermektedir. Ancak bu kredi başvuru işleminin bankaların verdiği kredi başvurusu ile karıştırılmaması gerekmektedir. Bu nedenle günümüzde pek çok kullanıcı bunu banka kredisi şeklinde kabul etmektedir. Bu kredi oranları sadece Türk Telekom bayilerinde bulunan telefon modelleri için geçerli olarak yer almaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Elektronik cihazlar üzerine getirilecek olan taksit yasak durumlarından en fazla etkilenen kurumlar içerisinde GSM operatörleri bulunmaktadır. Genel olarak cep telefonu satışları da yer alan GSM operatörlerinin mağazaları aracılığı ile alınmak istenen cep telefonlarına kredi kartı ile 6 ay vade üzerisi için taksit yasağı geldi. Bu yasaktan sonra çalışma gerçekleştirerek müşterilerine 6 aya varan vade imkânları ile kredi çıkartmaktadır. Bu anlamda da cep telefonu alma fırsatını sunmuştur. Bu nedenle de telefon almak isteyen pek çok kişi Türk Telekom kredi başvurusu (faturaya kredi) türüne başvuru yapmaktadır.

Türk Telekom Kredi şeklinden yararlanmak için ilk olarak faturalı hat sahibi olmak ve faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeme yapmanız gerekmektedir. Düzenli şekilde ödenecek olan faturalarınız dan sonra, sizlere istediğiniz telefon modelini 6 ay ya da 12 ay vade seçenekleri ile sunmaya devam edilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Faturaya Kredi 2020

İstanbul 
0212 9141014
Ankara
0312 4339795
İzmir 
0232 3320910
Adana 
0322 2770823

Danışmanlarımızın sizi araması için Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat

İnternet ve sosyal medya uygulamaları üzerinde operatörlerin faturaya kredi konusunda sıklıkla reklamlarını görüyorsunuz. Bizde herkeseyekredi.com.tr olarak sizin için bu konuya biraz daha açıklık getirelim istedik. Çünkü bu uygulama için bize gelen telefonlardan kafa karışıklığının bir hayli fazlaca olduğu görülebiliyor. Makalemizin içeriğinde faturalı hattı olan ve bu hat üzerinden kredi almak isteyenler için ayrıntılı bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Bu Kredi Türü kesinlikle Bankalardan kullanılan kredilerin bir alternatifi ya da benzeri değildir. Operatörler sağladıkları kredi ile sadece yeni bir cihaz almanıza imkan vermektedir. Banka kredilerine kıyasla en büyük avantajı; dosya masrafı, sigorta gibi masraflarının olmamasıdır.

Türk Telekom kredi konusunda avantajlı olan operatörlerden bir tanesi eğer ki sizin amacınız yeni bir cep telefonunu banka kredilerinden farklı bir alternatif ile almak ise o zaman öncelikli olarak işe operatörlerin oranlarını incelemekle başlamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini kampanyalar çözecektir.

Türk Telekom Kredisi Nasıl Alınır?

Öncelikli olarak faturalı bir hattınız olması gerekiyor. yani eski deyimle kontörlü hatlar için bu sistem maalesef çalışmıyor. Hattınız faturalıysa sorun yok ancak kontörlüyle faturalıya geçmek zorundasınız. Türk Telekom Kredi ilk olarak faturaya geçtiğinizde hemen bu imkanı size sağlamıyor bunun için 6 aylık bir sürenizin olması gerekiyor. Çünkü bu süre içerisinde operatör size bir puanlama verecektir dolayısıyla sizin risk durumunuz bu puanlamaya göre belirlenecek. Puanlamanın belirlenmesi aşamasında ise sizin faturalarınızı ne şekilde ödediğiniz geliyor. Sonrasında ise sizin düzenli ödemeleriniz ve asgari süreyi geçtiğiniz zaman operatör sizin için uygun olan telefon ve faiz oranlarını çıkarıyor ve öneriyor. Tüm bu işlemler sırasında ise size gerek mesaj yoluyla gerek müşteri temsilcileriyle teklifler sunulabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Cep Telefonu Taksit İmkanı

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Uygun Ödeme İçin Araştırma ve Karar Verme Aşaması

Evet, Türk Telekomun size sunduğu bu telefonlar ve ödeme planları kafanızı karıştırabilir. Çünkü bu şekilde aldığınız zaman vade ya da faiz konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. İşte bunun için danışmanlık hizmeti veren firmamız devreye girer ve operatörler arasında bir değerlendirme yaparak sizin için en uygun ödeme planı ve en yüksek olan krediyi seçebilmeniz konusunda yardımcı olur. Bize gelmenizdeki amacınızın en yüksek miktarla en az parayı ödemek olduğunun farkındayız bunun için bizim amacımız içinde bulunduğunuz bu kıskaç içerisinde sizi bir an önce rahatlatmak ve acil para ihtiyacınızın bir an önce çözüme kavuşmasını sağlamak.

Türk Telekom Krediyi Alma ve Kullanma

Danışman firmanızla karar verdikten sonra artık alacağınız telefonu Türk Telekom Kredi ile, yetkili operatörlerden alıp kullanabiliyorsunuz. Bunun için size 6 ya da 12 ay gibi bir seçenek sunuluyor. Operatörünüzün ve danışman firmanızın sizin için ödeme koşullarını en avantajlı alternatifleri, sizler için araştırıp size sunmak için çaba gösterdiğini asla unutmayın. Çünkü amaç sadece size yardımcı olabilmektir. Bu yöntemi uzun uzun anlattık ancak aslına bakarsanız Türk Telekom Kredi için, hattı olan herkes düzenli ödemeleri gerçekleştirmeleri halinde çok basittir.

Instagram Sayfamızı Buradan Ziyaret Edebilirsiniz.

4 Yorum

  1. Akin özdemir Akin özdemir 1 Mart 2019

    Kıredi lazim

  2. Emel dilek Emel dilek 8 Ekim 2019

    8000 nakit alma sartları nedir?

  3. Zeynel demirelli Zeynel demirelli 13 Ocak 2020

    Akin bey bana 7000 bin tl acil ihtiyacim var ev giderleri icin okul masraflarını karsilamak icin bana yardimci olursaniz sevinirim banka vermiyor notum 0 telefon hat uzerinede olmuyor baska bir yol bulursaniz cok iyi olur sizden haber bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir