İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları

En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları – Günümüzde akıllı cep telefonu denince çoğu kişinin aklına pahalı ve lüks olan telefonlar değil de uygun fiyatlı orta veya düşük sınıf akıllı cep telefonları satın almak geliyor. Bunun temel nedenlerinden birisi ise ülkemizde son zamanlarda akıllı cep telefonlarından alınan vergi oranları. Zaten telefonlardan yüksek bir meblağ özel tüketim ve karma değer gibi vergiler alınıyordu fakat son aylarda bu zamanlar yaklaşık yüzde 200 arttı.

Bununla birlikte çoğu kullanıcı için üstün özellikli akıllı cep telefonlarını satın almak hayal oldu. Ancak tüm uygun ve ucuz fiyatlı telefonların kötü özellikleri olduğunu söylemek yanlış olur. Aynı zamanda ucuz olup kullanıcıları tatmin eden birçok marka ve model mevcut. Bunlar en ucuz telefon modelleri ve fiyatları​​​​​​ listesinde yer alıyorlar. Bu cep telefonları uygun fiyatları ve ayrıca fiyatlarına göre kullanışlı özellikler içeriyorlar. Bunun yanında da oldukça fazla tercih ediliyorlar.

Bunu da Okumalısın
En Ucuz Cep telefonları ve Modelleri

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

Banka Detay
AKBANK Kredi Detayı
DENİZBANK Kredi Detayı

LG G3

En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları
En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları

İlk çıkarıldığı günden bu yana özellikle ülkemiz içerisinde oldukça fazla satış rakamı yakalamış olan G3, birkaç yıl önce tanıtılmış olsa da halen günümüzde çoğu akıllı cep telefonunun yerini tutuyor. 3 GB Ram ve 32 GB depolama kapasitesi ile kullanıcılarına oldukça uygun özellikler sunuyor. Bu cihazın Türkiye’de satış fiyatı 725 lira bandında.

En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları Vestel Venus V5

Türk malı cep telefonu ve elektronik eşya ve ürün üreticisi olan Vestel, yine uygun fiyatlı cep telefonları ile bu listede yer almayı başarıyor. Ülkemizde oldukça fazla satılan ve satılmaya devam eden Vestel’in en iyi modellerinden birisi olan Venus V5 yine düşük fiyatı ve orta sınıf telefon özellikleri ile uygun bir telefon olarak gösterilebilir. 3 GB Ram ve 32 GB depolama kapasitesibe sahip bu cihaz 770 ve 780 lira arasında satışa sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:  Altında Trump Hareketliliği Yaşanıyor

Nokia 2

Bir zamanların efsane cep telefonu üreticisi olan Nokia, son aylarda tekrar akıllı cep telefonu üreticiliğine girdi. Genellikle uygun fiyatlı telefon üreten Nokia’nın bu modeli 1 GB Ram ve 8 GB depolama sahip. Satış fiyatı ise 780 lira.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.