İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Faturalı hatta kredi ile cep telefonu almak isteyenler artık kefilsiz kredi alabiliyor. Cep telefonuna kredi ya da faturaya kredi hizmetleri alacağınız kişi ve kurumlardan “gerekli izinlerini ve belgelerini” mutlaka sorun. (*) En az 6 ay faturalı cep telefonu kullananlar. 12 ay vade ile 1.000-7.500 TL arası nakit, cihaz alıp satmak sureti ile temin edebilirler.

Bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
(*) Türk Telekom en az 1 Senelik düzenli abonelik istemektedir.

İletişim Formu

Önemli: Operatörler işlemleri sadece HATTIN YASAL SAHİBİ ile YETKİLİ BAYİLERİNDE yapmaktadır.
* İletişim sayfamızda belirtilen telefon numaralarımız, mail ve web adresimiz dışında başka iletişim kanallarımız yoktur. Danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde hiçbir şekilde herhangi bir evrak, banka bilgileri, uygulama yükleme tavsiyeleri, ürün satışı, kredi kullandırma vaatleri yoktur. Ön ödeme ve benzeri para talepleri yapılmamaktadır. “Banka hesabınıza para yollayacağım” şeklinde iletişim kuranlara itibar etmemeli ve mutlaka ilgili mercilere şikayet etmelisiniz. Başvuru bilgi formu doldurursanız, sitemizde belirtilen danışman kadromuz dışında sizleri arayabilecek kişiler ile her hangi bir bilgi paylaşma malısınız.

kredi çekemeyenlerin dikkat etmesi gerekenler

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Maksimum vade 12 aydır. 1 Eylül 2018 tarihi itibari ile operatörlerden cihaz alımlarındaki 24 ay vade seçeneği kaldırılmıştır.

 1. Faturalı hatta kredi ile kontratlı olarak alınacak cihazlar, ödeme kabiliyeti olmayan kişiler için bir kredi ürünü değildir.
 2. Kontratlı olarak alınacak cihazların kullanılması, birine hediye edilmesi, yeni modeli çıktığında ya da memnun kalınamaması durumunda satılması gibi kararlar, cihazı alan kişinin tasarrufundadır.
 3. Alınan cihazın, 1 yıl, 1 ay, 1 hafta, 1 gün vb. zaman dilimlerinde satılması ya da satılmaması ile ilgili her hangi bir kısıtlayıcı kanun yoktur.
 4. Kontratlı cihazların temini sadece yetkili bayilerde, yetkili kişiler aracılığı ile sağlanmalıdır.
 5. Cihaz satılacak ise, 2. el cihaz alım-satımı için Emniyet Genel Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu cihaz alım satım belgesi imzalanmalı ve imzalatılarak bir nüshası alınmalıdır.

Cihazı satmadan önce mutlaka satılacak cihazın 2. el fiyatı ile ilgili gerekli araştırma yapılmalıdır.

Çıkmayan Krediler Aracılar Vasıtası ile Çıkartılabilir mi?

Sokaklarda, otobüs duraklarında, hemen her yerde görebileceğiniz “Çıkmayan Krediler Çıkartılır” reklamlarına itibar edip zaman ve para kaybına uğramayın. Adı üzerinde çıkmayan kredi zaten çıkmıyordur.

İşlemlerinizi mutlaka yetkili operatörlerden, bizzat kimliğiniz ile yapmanız gerekmektedir. İşlemleri, operatörün SGK’lı yetkili personeline aklınıza gelebilecek bütün soruları sorarak, tüm detayları ayrıntıları öğrendikten sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz. Uzaktan bayiye gelmeden işlemleri yapıp paranızı hesabınıza yollayabileceğini belirten kişiler mevcuttur.

Google ve Facebook’un reklam ilkelerindeki açıklardan yararlanılarak, yanıltıcı ve sahte reklamlar verilebilmektedir. Bu kişiler “kayıtsız şartsız kredi”, “geri ödemesi olmayan kredi” ve benzeri şekillerde yanlış ve yanıltıcı haberler ile bir çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Bu tür reklamlara asla itibar etmemeli, bu numaralar bir seferlik bile olsa kesinlikle aranmamalıdır. Merak edip arayanların telefon bilgileri kayıt altına alınarak, ilerleyen zamanlarda acil para ihtiyacınızdan faydalanılıp, dolandırma amaçlı geri aramalar yapılabilmektedir.

Sistem Güvenilir Bir Alt Yapıya Sahip mi?

Faturalı hatta kredi için faturaya nakit ve cep telefonuna kredi sistemleri tamamen güvenilir bir şekilde operatörlerin finans şirketleri tarafından yürütülmektedir. Faturaya nakit, yani faturaya kredi işlemleri ile yeni bir telefon almak, finansman sağlayacak olan cep telefonu operatörleri ya da cep telefonu operatörlerinin finansman şirketleri üzerinden yapılır. Faturaya kredi sisteminde ödeme limitleri, taksit miktarında belirlenen tutarlar dahilinde yapılmakta ve taksit tutarları vade boyunca değişmemektedir.

Fatura üzerine kredi, bu sayede güvenilir şekilde ilerleyen bir altyapıya sahip olmaktadır. Bir çok banka gibi operatörlerde KKB kredi notunuzu ve önceki dönem ödeme performanslarınızı referans alarak faturanıza nakit ve faturanıza kredi verir. Ancak şahıslara veya kurumlara nakit kredi kullandırmak sureti ile yeni cep telefonu verme kararını son olarak kendileri verir.

Bankalara kredi başvurusuna bulunmaya yetkin olan herkesin, faturaya nakit yani faturaya kredi sisteminden faydalanmasına izin vardır. Banka üzerinden kredi almadan cep telefonu temin etmek isteyen herkes bu yönteme başvurabilmektedir. Faturalarına kredi ile yeni bir telefon alma işlemlerinde operatörler, düzenli ödeme performansı olan müşterilerine yardımcı olmaktadır. Geri ödeme vadeleri ile ilgili yönetmelikte değişiklik 2018 Kasım ayının sonlarında resmi gazetede yayınlanmıştır.

Hazırlanan yönetmeliğe göre, 6 ay olan cep telefonunda tüketici kredisi taksit sınırı 31 Ocak 2019 tarihine kadar 12 aya çıkartılmıştır. Fakat 31 Ocak 2019 tarihinden sonra, 3 bin 500 liranın altındaki telefonlarda taksit sayısı yeniden 6 ay ile sınırlandırılırken, 3 bin 500 liranın üzerindeki telefonlarda 12 ay olarak devam edecektir.

İlginizi Çekebilir:  Avea Faturasına Kredi Nasıl Alınır

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu

Cep telefonuna kredi fırsatını değerlendirmek isteyen tüm müşteriler nakit kredi sahibi olarak cep telefonlarını yeniliyor. Cep telefonu almak isteyenlerin hatta kredi sistemi üzerinden anında nakit kredi alarak cep telefonu alması mümkündür. Bu yöntemle kredi almak isteyen müşteriler 6 ile 12 aya varan vadelerle cep telefonu sahibi oluyor. Bu tür ihtiyaçlar için bankalardan her zaman kredi almak mümkün olmayabilir.

Faturaya kredi ile normal kredi şartlarından çok daha ekonomik şartlarda kredi alınıyor. Böylece her bir faturalı müşteri kendine en uygun krediyi, fatura üzerine kredi sistemi ile seçiyor. Arada banka gibi kurumların olmadığı cep telefonuna kredi türü operatörlerden alınan bir kredidir. Böylece her bir hat sahibi telefon faturasına yansıyan uygun taksitlerle ihtiyacına uygun cep telefonunu satın alıyor.

Kefil Konusunda Merak Edilenler

Faturalı hat kullananların faturalı hatta kredi kullanabilmeleri için kefile ihtiyaçları yoktur. Faturalı hat sahibi bir müşteri kefil göstermeksizin operatörlerin finans şirketlerinden kredi kullanarak cep telefonu satın alabilir. Bankalara göre hem masraf sigorta vb. ödemeler olmadan hem de çok daha kolay alınan bir kredidir.

Kefilsiz cep telefonuna kredi alanlar telefon faturasına yansıyan taksitlerle operatörlerden alınan krediyi uygun koşullarda geri ödemektedir.

Cep Telefonuna Kredi Sistemi Güvenilir mi?

Cep telefonu almaya yönelik, acil kredi ihtiyacı için başvurulan bu sistemin işleyişinde güvenle ilgili herhangi bir sorun yoktur. Faturalı hat kullananlar için yeni bir cep telefonu alımından, ödemelere kadar; sistem her aşamada güvenilir bir şekilde ilerler. Faturalı hat üzerine kredi ile satın alınacak telefona karar verilir.

Cep telefonu operatörü ile sözleşme yapılır. Sağlanan finansmanla tercih edilen cep telefonu satın alınır. Ödemeler her ay telefon faturasına yansıtılarak düzenli bir ödeme sağlanır. Taksit miktarı seçilen telefon fiyatına göre değişir. Belirlenen taksit miktarı da faturaya yansır. Son taksit ödediğinde ise borç kapanır. İşleyiş bu şekilde olup sistem güvenilir bir alt yapıya sahiptir.

Faturaya Krediden Kimler Faydalanabilir?

Bankadan kredi kullanamayanlar ya kredi notu düşük ya sicili kötü ya da sigortalı bir işte çalışma yanlardır. Cep telefonu almak isteyip de banka kredisi kullanamayanlar faturaya kredi yöntemi ile cep telefonu sahibi oluyor.

Bazı faturalı müşterilerin bilmediği faturalı hat üzerine kredi yöntemi ile artık birçok insan beğendiği telefonu satın alıyor. Finansman işleminde bankaları aradan çıkaran bu kredi şekli, operatörlerden alınan bir kredidir.

Hat Üzerine Kredi Sistemi Yasal mı?

Faturalı hatta kredi kullanma işlemi tamamen yasaldır. Borç alacak ilişkisi tüm adımları ile kanunlara dayalıdır. Borç alacak anlaşması fatura hat sahibi ile operatör ya da operatöre bağlı bayiler tarafından yapılır. Yasal düzenlemelere uygun hazırlanan sözleşmede taksit tutarları ve geri ödeme vadesi belirtilir.

Fatura Üzerine Kredi sisteminde, ödeme planı ve taksitler kişinin ödeme gücüne göre belirlenmektedir. Cihaz almak için yapılan anlaşma yasal olup müşteriye bu durum sözleşme yapılırken hatırlatılır.

Faturasız Hat Sahipleri Cep Telefonuna Kredi Kullanabilir mi?

Sistem üzerinden faturalı hatta kredi kullanarak cep telefonu almak isteyenlerin hattı mutlaka faturalı olmalıdır. Faturasız hat sahipleri cep telefonuna kredi kullanamaz. Bu nedenle sistem üzerinden fatura üstüne kredi için operatör veya ona bağlı danışman firmalarla sözleşme yapamaz ve bu şekilde telefon alamaz.

Faturasız hatların bu sistemden faydalanabilmesi için sistem üzerinde çalışılmaktadır. İleri de aynı uygulamanın faturasız hatlar için de geçerli olması beklenmektedir.

Sözleşme Şartlarına Uymamanın Cezası

Cep Telefonuna kredi ile telefon almak isteyenler, operatör veya finans sahibi kurum ve kuruluşlarla bir sözleşme imzalar. Sözleşmede ödeme tarihi, vade ve taksit tutarlarının yazıldığı ödeme şartları yer alır. Fatura üzerine kredi için yapılan sözleşmeden doğan haklar karşılıklı hukuki ilişkileri oluşturur.

Yasal bir sözleşmede de sözleşme şartlarına uymamak kanuni hakların kullanılması ile sonuçlanır. Sözleşme şartları her iki tarafı bağlayıcı olup, sözleşme şartlarını yerine getirmeyen taraf için yasal yükümlülüklerin işlemesi demektir.

Fatura hatta kredi için yapılan sözleşmede ödeme planı bellidir. Ödeme planına uymayıp taksitleri aksatan veya ödemeyen kişi yasal yükümlülükleri yerine getirmemiş demektir. Gecikme durumunda her iki tarafın imzaladığı sözleşmedeki cezai hükümler devreye girer. Yeni bir telefon alacağım, acil kredi lazım derken, ödeme taksitlerini, ödeme gücünüze göre ayarlamayı sakın unutmayın.

İlginizi Çekebilir:  Faturaya Kredi

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Faturalı Hatlara Kredi Çekme 

 • Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom faturalı hatlar için kullanılan Faturalı hatta kredi başvurusu, kefil ve teminat istenmeyen bir kredi uygulamasıdır.
 • Kredi alanla finansman operatör arasında acil kredi ihtiyacınızı gidererek yeni bir telefon almanız için sözleşme imzalanır.
 • Sözleşme şartları her iki tarafı da bağlayıcıdır.
 • Sözleşme şartlarında belirlenen taksit tutarının ödenmemesi durumunda cezai yaptırım uygulanır.
 • Faturasız hatlara sunulmayan bir kredi imkanıdır.
 • Kredi vadesi, operatörlere ve BDDK kanunlarına göre değişir.
 • Vadeler 6 ile 12 ay arası değişiklik gösterebilir. (1 Mart 2019 itibari ile)
 • Tamamen güvenilir ve yasal bir sisteme sahiptir.
 • Kredi notu düşük ya da kara listede olanlar, operatörlerinin uygun görmesi durumunda, zorda olsa faturalı hatta kredi çekerek cep telefonu sahibi olabilir.
 • Faturalı hatta kredi ödemeleri telefon faturalarına ilave edilerek tahsil edilir.
 • Hat üzerine kredi ile yeni bir telefon almak için en yakın operatör bayisine gidilmelidir .
 • Bu konu üzerinden; haciz veya açık takipte olanlara; acil kredi çıkarıldığına dair söylemler doğru değildir.

Faturalı Hatta Kredi ile İlgili Önemli Notlar

Faturalı hatlara kredi uygulaması ödeme gücü olmayanlar için uygun bir kredi ürünü değildir. Bu nedenle geri ödeme için belli bir gelire sahip olmayanlar bu sisteme dahil olamamaktadır. Kredi başvuru sonrası kontratlı cihaz satışı ve sözleşmenin hazırlanma işlemleri operatör veya operatör tarafından yetkilendirilmiş bayilerce yapılır. Sözleşme yetkili kişiler tarafından imzalanmalıdır.

Sözleşme detaylarına hat sahibinin uymaması durumunda operatörler cezai işlemleri başlatabilir, hatta icra yoluna da gidebilir. Herhangi bir sebepten sistemde kalmak istemeyenler borçlarını banka kredisi ile kapatarak telefon kredisinin tamamını operatörlere ödeyebilir. Bu durumda banka kredisinin ödemeleri başlayacaktır.

Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi

Bankaların dikkate adlıkları kredi notu veya sigortalı çalışan olma gibi şartları karşılayamıyorsanız, faturalı hatta kredi imkanıyla operatörlerin izden yeni bir telefon alamazsınız. Kredi danışmanlığı hizmetleri sunduğumuz Her Keseye Kredi firmamız aracılığıyla faturalı hatlara kredi olanaklarını tam olarak okumanızı tavsiye ediyoruz. Firmamızın hizmetlerinden önce, faturalı hatta kredi ile yeni bir telefon nasıl alınacağını ve bu krediyi nasıl alabileceğinizi inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Kullandığınız mobil operatörünüz aracılığıyla yeni bir telefon alınmasına ve taksitlerinin faturanıza yansıtılabilen kredi türüne faturalı hatta kredi adı veriliyor. Faturalı bir operatör hattınızdan çekebileceğiniz faturalı hatlara kredi işlemleri, kredi kartlarında sürekli olarak karşımıza çıkan puanlı alışveriş seçenekleriyle benzerlik göstermektedir.

Puanlarınızı paraya dönüştürmek suretiyle faturalı hatta kredi çekme şansınız vardır. Ama bankalardan kredi çekemediğiniz durumlarda faturalı hatta kredi seçeneklerini ile yeni telefon alımındaki acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayamazsınız.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Operatörünüz aracılığıyla başvurabileceğiniz faturalı hatlara kredi seçeneklerinde, operatör bayinize direk başvurular ile gerçekleştirebilirsiniz. Bayilerden yapılan başvurularda, bayiniz faturalı hatta kredi tanımlaması gerçekleştirebilmek için belirli yöntemlerden birini tercih etmenizi isteyecektir.

Bu yöntemlerden ilki, hat üzerine alacağınız yeni bir telefon ile faturalı hatta kredi başvurusu gerçekleştirmektir. Bu aşamada bayiniz kredi notunuzu da göz önünde bulundurarak yeni telefonunuz üzerinden faturalı hatlara kredi tanımlaması gerçekleştirecektir. Ödemelerinizi sonraki aşamalarda faturalı hatta kredi kampanyasında faturanız üzerinden yapabilme şansınız vardır.

Faturalı hatta kredi alabilmenizin bir diğer yöntemi ise, hattınıza bağlı olarak sizlere sunulan kredi limiti olacaktır. Bu limit, kredi kartlarındaki puan sistemine benzemektedir. Yani puan limitiniz dahilinde operatörünüzün faturalı hatta kredi kampanyalarına dahil ettiği telefonlardan satın alma şansınız vardır. Puan sistemiyle aldığınız telefonla birlikte faturalı hatta kredi kampanyasından daha maliyetli bir şekilde yararlanmış olursunuz.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları

Faturalı bir hattınız bulunuyorsa, faturalı hatlara kredi çekebilmek için belirli şartları taşımanız gerekebilir. Bu konuda operatör bayilerinin dikkat ettikleri noktaları incelersek;

 • Kredi notunuzun iyi bir seviyede olması,
 • En az 6 aylık bir faturalı hat kullanıcısı olmanız,
 • Faturalarınızın ödemelerini faturalı hatta kredi başvurularınızdan önce düzenli olarak gerçekleştirmeniz,
 • Operatörünüzün düzenlediği faturalı hatta kredi cihaz kampanyalarına daha önce katıldıysanız, bu ödemeleri düzenli şekilde yapmış olmanız,
 • Satın alacağınız yeni telefonun faturalı hatta kredi kapsamında hattınıza tanımlanmış paket içeriklerine dahil olması,
 • Faturalı hattınızda yer alan puanların, faturalı hatta kredi ile seçeceğiniz cihazı almak için yeterli olması gibi şartlar öne sürülebilmektedir.

Faturalı hatta kredi kampanyalarından yararlanabilmeniz için, düzenli ödemeler yapan bir müşteri olmanız oldukça önemlidir.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatta Kredi Güvenilir Mi ?

Faturalı Hatlara Kredi

Faturaya Hatta Kredi Başvurusu

Faturalı hatta kredi seçeneklerine, maalesef daha çok bankalardan kredi almakta zorluk yaşayan vatandaşlar başvuruda bulunmaktadır. Eğer yeni telefon için acil nakit ihtiyacınız bulunuyorsa ve bankadan kredi kullanabilecekken belirli sebepler ile kullanmak istemiyorsanız, faturalı hatlara kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredilerin belirli bir limite sahip olduklarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Anında onaylanan faturalı hatlara kredi kampanyalarında cihaz fiyatına göre 10.000 TL’ye kadar çekim yapabilme şansınız vardır. Faturalı hatta kredi başvurularınızı operatör bayilerinizden yapabilirsiniz. Başvurularınız anında değerlendirme altına alınacağından, faturalı hatta kredi başvurunuza hemen cevap çıkmaktadır. Bu sayede 10.000 TL tutara kadar yeni bir cihaz alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Kredi

2019 senesinde de tüm hızıyla devam eden faturalı hatlara kredi kampanyalarında, Turkcell faturalı hatta sahip olan müşteriler anında kredi çekimi yapabiliyorlar. Operatörünüz Turkcell ise ve en az 6 aydır bir Turkcell faturalı hatta sahipseniz, faturalı hatta kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell’in kampanyalarında müşteriler 10.000 TL’ye kadar olan faturalı hatta kredi çekimlerinde, 3.500 ün altı için 12 ay taksitli olarak işlem yapabiliyorlar. Bu işlemlerde, başvuruda bulunan müşteriler gerekli şartları taşıyorsa krediye anında onay verilebiliyor.

Vodafone Kredi

Türkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden birisi olan Vodafone, faturalı hatlara kredi İstanbul seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Esasen şirkete göre hangi ilde bulunduğunuzun bir önemi olmaksızın krediye başvurularınızı yapabiliyorsunuz. Vodafone ile kullanabileceğiniz faturalı hatta kredi 2018 işlemlerinizde, firmaya online olarak veya bayilerden başvuru yapabiliyorsunuz. Anında 10.000 TL veren krediye mutlaka yetkili operatör bayileirnden başvurularınızı yapmalısınız.

Türk Telekom Kredi

Faturalı hatlara kredi imkanı tanıyan son operatör ise Türk Telekom’dur. Şirketin isim değişikliğinden öncesine kadar bu kampanya sürdürüldüğünden, müşteriler faturalı hatta kredi Avea aramaları gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Firmaya bir faturalı hat kullanıcısı olarak yapacağınız başvurularınızda, kredinizin anında onay alacağını söyleyebiliriz.

Bu nedenle faturalı hatlara kredi başvurusu Türk Telekom seçeneğini değerlendirdiğinizde, kriterleri karşılayan bir müşteri olarak 10.000 TL’ye kadar olan nakit çekiminizi yeni bir cihaz almak için hemen yapabiliyorsunuz.

Faturalı Hatlara Kredi Çekme için İstenen Belgeler

Operatörünüz aracılığıyla çekebileceğiniz faturalı hatta kredi imkanları dahilinde sizlerden talep edilen kesin bir belgeye yer verilmemektedir. Yalnızca yapacağınız başvurularınız için en az 6 aylık bir faturalı hat sahibi olmanız yeterli olmaktadır. Bunun haricinde bayilere yapacağınız başvurular için kimlik belgesi, adınıza kayıtlı bir fatura ve operatörünüzün faturalı hattına ilişkin bir fatura dökümü talep edilebilmektedir.

Talep edilen bu belgeleri temin ettikten sonra faturalı hatlara kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her ilinde başvurular tüm hızıyla devam etmekte ve günde 500’den fazla müşteri yeni bir telefon alırken acil nakit ihtiyaçları için faturalı hatta kredi kullanmayı tercih etmektedir.

Faturaya kredi

Faturaya Kredi 2019

Faturalı hatlara sunulan kredi kampanyalarından olan faturalı hatta kredi seçenekleri, son yıllarda büyük bir talep görmeye başlamıştır. Özellikle 2019 yılında acil nakit ihtiyacı bulunan birçok vatandaşın faturalı hatta kredi Ekşi Sözlük gibi aramalar yaptıkları bile görülmektedir. Bu yoğun ilgiyi karşılamaya çalışan operatör şirketleri, uygun şartlara sahip tüm müşterilerine faturalı hatlara kredi imkanları sunmaktadırlar.

Eğer sizler de daha önce listelediğimiz şartları taşıyorsanız, hemen faturalı hatlara kredi kampanyalarını firmamız aracılığıyla incelemeye başlayabilirsiniz. Faturaya kredi kampanyalarına firmamız aracılığıyla incelediğinizde, önemli noktalar konusunda sizlere gerekli yazılarımızı sunuyoruz. Forumlarımızı inceleyerek Hatta Kredi forum yazılarımızdan gerekli diğer bilgileri de edinebilirsiniz.

Faturalı Hatlara Kredi Yorumları

Yapacağınız faturalı hatlara kredi başvurularınızda, istenen belgeler aşamasında yardımlarımızı sunuyoruz. Makalelerimizden kredi danışmanlığından yararlanan pek çok müşterimiz tarafından yapılan yorumları inceleyecek olursak;

 • Firmanız ile yaptığım görüşmeler sonucunda başvurularım doğru şekilde tamamlanmıştır.
 • Faturalı hatta kredi başvuruma firmanız aracılığıyla, direkt olarak operatörlere başvurmam gerektiğini öğrendim.
 • Kredi onayımı online olarak yaptığım görüşmeler sonucunda operatörümden aldım.
 • En avantajlı kampanyayı firmanız aracılığıyla bulabildim.
 • Hat üzerine kredi seçeneğini 5.000 TL’lik krediyi firmanızın danışmanlığıyla çekerek yeni bir telefon aldım. Ve zevkle kullanıyorum.
 • Faturaya kredi başvurum firmanız aracılığıyla hızlı bir şekilde yönlendirildi.
 • Kredi notum yetersizdi, ancak danışmanlığınızla kredi notumu yükseltmem için gerekli düzenli ödeme alışkanlığının önemini anladım.
 • Firmanızın özverili çalışmalarıyla Yeni bir telefon ihtiyacım için ilk kredi başvurumu operatör kampanyalarına yaptım.
 • Faturama kredi, başvurumu danışmanlığınız ile doğru yerlere ve doğru kampanyalara yaptım.
 • Bankalara kredi başvurularım reddediliyordu. Faturalı hatlara kredi iletişim için yapacağım başvurularında olumsuz sonuçlanacağını ve kredi puanımı dahada düşüreceğini öğrendim.

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Edebilirsiniz

67 Yorum

 1. ÖMER ÖMER 24 Ekim 2019

  ŞİRKETİMİ BATAKTAN KURTARMAK İÇİN 1,5 MİLYON TL YE İHTİYACIM VAR.

  YILLIK CİROMUZ 10MİLYON TL CİVARIN

  UZUN VADELİ BORÇ VEREBİLECEK KİŞİLER ARANIYOR

  1,5 MİLYONU 4 YILDA 2,5 MİLYON OLARAK GERİ ÖDEYEBİLİRİM

  • Tamer Tamer 13 Şubat 2020

   Şirketi ipotek verirsen vere biliri

   • mehmet mehmet 27 Şubat 2020

    merhaba
    benimde bir miktar paraya ihtiyacım var. yardımcı olabilir misiniz? çok zor durumdayım da

   • Osman aslan Osman aslan 26 Mart 2020

    Tamer abi banada borç verirmisin…

   • Papatya hanım Papatya hanım 31 Ağustos 2020

    Selam bana yardım edermisiniz

   • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

    Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Çıkmayan kredileri çıkartabilecek şahıs ya da bir firma yoktur.

  • Filiz Filiz 7 Mayıs 2020

   Merhabalar sizden rica ediyorum yardımcı olurmusunuz kredi borçlarimız var ödeyemiyoruz 3aydır kiramızı ödeyemiyoruz eşim çalışmıyor şuan maddi durumumuz çok kötü lütfn yardımcı olun sizden ricam

   • OkanAyaz OkanAyaz 7 Şubat 2021

    Neresınız

  • Okay uğur Okay uğur 30 Haziran 2020

   1,5 milyon kredi kullanmak istiyorum.

  • Dursun kovan Dursun kovan 14 Aralık 2020

   Acil paraya ikdiyacim var yardiminiza ikdiyacim var

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

   Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Çıkmayan kredileri çıkartabilecek şahıs ya da bir firma yoktur.

  • Hüseyin Hüseyin 5 Nisan 2022

   Abi ben 1,5 milyonu 5 senede 3.0 milyon veririm senet ne istersen yaparız sıkıntı değil ara kunusalım

 2. Mehmet Tekin guratli Mehmet Tekin guratli 14 Ocak 2020

  5000 tl lazim
  1 yil

  • Serkan öncü Serkan öncü 26 Aralık 2021

   5 bin acıl doğdu masfare

 3. Halil ateş Halil ateş 8 Mart 2020

  60bintl kiredi karti borcum var ödiyemiyorum borc kapatma kıredisi kullana bilirmiyim

 4. Osman aslan Osman aslan 26 Mart 2020

  3 bin tl.de bana lazım yardımcı olun ıkamet tekirdağ

 5. Cem Cem 31 Mart 2020

  Acil nakte ihtiyacım var izmit kandıra da yerlerim var kiralamak isteyenlere kiralayabilirim de tapular hisseli olduğu için satamiyorum çalıştığım işlerden paralarını alamadım ailemle sikintilarim var lütfen yardımcı olacak biri varsa ulaşsın

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

   Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Çıkmayan kredileri çıkartabilecek şahıs ya da bir firma yoktur.

   • Vural cakar Vural cakar 3 Ekim 2021

    Napcaz

 6. Suat sevinşli Suat sevinşli 10 Haziran 2020

  Ihtiyaç

 7. MISBAH MISBAH 22 Temmuz 2020

  Cocuklarim var krediye ihtiyacım var ihtiyaç kredisisini çekmek istiyorum

  • İbrahim jaya İbrahim jaya 6 Ekim 2020

   Bana ulaşın

   • Ercan Koçak Ercan Koçak 16 Nisan 2022

    Selam ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 8. şaban şaban 28 Temmuz 2020

  Anlamadim

 9. Hikmet Hikmet 14 Ağustos 2020

  On milyara ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim çalışan ım

 10. Adalet ucar Adalet ucar 9 Ekim 2020

  Pilav evi dükkanım var dükkanında eksiklerim var onları alabilmek için kirediyle ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lutfen çok zor durumdayim

 11. Adalet ucar Adalet ucar 9 Ekim 2020

  Kiredi almama yardımcı olurmusunuz lutfen çok ihtiyacım var

 12. Sevan aybirdi Sevan aybirdi 16 Ekim 2020

  Gercekten yardim edebilrmisiniz . benim de ihtiyacim var .bas vurmadigim banka kalmadi . hic biri olumlu sonuc vermiyor .

 13. Engin yesilgoz Engin yesilgoz 26 Ekim 2020

  Benimde 10000 liraya ihtiyacim var.ayda 500 lira odeyebilirim yardimci olurmuainuz banada

 14. Abdullah Kaçak Abdullah Kaçak 30 Ekim 2020

  İhtiyaç kredisi almak istiyorum

 15. Abdullah Kaçak Abdullah Kaçak 30 Ekim 2020

  Acil para ihtiyacım var

 16. Mesut kocakurt Mesut kocakurt 11 Kasım 2020

  Çocuk okutuyorum yetişemiyorum bu paraya çok ihtiyaçım var evim kira

 17. Mesut kocakurt Mesut kocakurt 11 Kasım 2020

  Bu paraya çok ihtiyacım var

 18. Cumhur sonmez Cumhur sonmez 21 Kasım 2020

  Kredi verme zor durumda olan insanları rahatlatmak için değerlidir.Ama pahalı bir hizmettir.Bankalarin biraz üstünde faiz talep etmek daha kazançlı ve hayırlıdır.

 19. MERİH CİVİR MERİH CİVİR 1 Aralık 2020

  Bana 10000 TL lazım verebilirmisin

 20. Dursun kovan Dursun kovan 14 Aralık 2020

  Acil paraya ikdiyacim var

 21. Ali kahraman Ali kahraman 21 Aralık 2020

  Acil kredi çekmem lazim

 22. Emine güclü Emine güclü 16 Ocak 2021

  Kredi çekemiyorum ama acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 23. Salih ayhan Salih ayhan 21 Ocak 2021

  Slm bir Dukan acmak istiyorum çay yada çiy köfte tost birde androit bir cep telefonu bir çift ayak kabı kışlık birde mont tahminim bir buçuk ay yada iki ayda öderim acil hemen lütfen biri duysun beni söz senet söz namustur teşekkür ederim

 24. Sibel AKDAĞ Sibel AKDAĞ 27 Ocak 2021

  Benim paraya ihtiyacım var borçlarını kapatıp aldığım maaşşımdan ayda 700 ödeye bilirim nolur duyun sesimi 200 yüz bine ihtiyacım var acil ihtiyacım var duyun sesimi

 25. Ersin tabarlı Ersin tabarlı 9 Şubat 2021

  İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum

 26. Ersin tabarlı Ersin tabarlı 9 Şubat 2021

  İhtiyaç

 27. Ersin tabarlı Ersin tabarlı 9 Şubat 2021

  Çok dardayım kredi çekmek istiyorum

 28. efe ayazoglu efe ayazoglu 3 Mart 2021

  Çok acil 60bin lira krediye ihtiyacım var aylık 1500 geri ödeme yapabilirim. Bankalarda kredi çıkmıyor. İşlerimi yoluna koyabilmem için acil nakit paraya ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz.

 29. emirhan emirhan 6 Mart 2021

  Canlı derslere goremiyorum

 30. Mithatardıç Mithatardıç 7 Mart 2021

  7.000 tl ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz. 3 çocuğum var zor durumdayım okul ve ev ihtiyaçları göremiyorum. Pandemi den dolayi sıkıştık. Aylık 1000 ila 1400 arası ödeye bilirim içe zor durumda kalıp ailemle sıkıntıya düşmek istemiyorum yardimci olursaniz çok sevinirim..yer ank

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

   Kredi ihtiyaçlarınızı sadece bankalardan karşılamalısınız. Bankalardan kredi çekmenize engel olan durup kredi puanınız ise, kredi puanınızı nasıl yükseltebileceğiniz ile ilgili makalelerimizi okumalısınız. Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz.

 31. mustafa mustafa 7 Mart 2021

  Acil bana yardm edin geri odemeli cok dardayim esnafim

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

   Kredi puanınız düşük ise, yğkseltmek için izleyeceğiniz adımları makalelerimizde bulabilirsiniz. Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz.

 32. süleyman süleyman 27 Nisan 2021

  Ihtiyac

 33. Ali Ali 18 Mayıs 2021

  ihtiyaçım var çok acil

 34. Vahap aslan Vahap aslan 28 Mayıs 2021

  Nakite ihtiyacım var

 35. Vahap aslan Vahap aslan 28 Mayıs 2021

  Bana bu konuda yardımcı olurdanız minnettar kalırım paraya ihtiyacım var

 36. Melike Melike 13 Haziran 2021

  Merhaba üniversite öğrencisiyim kedim 4 kes ameliyat oldu tanıdım herkese borçlandım borçum 2 bin 200 TL kaldı geriye lütfen yardıma ihtiyaçım var Allah için yardım edin lütfen

 37. osman atif osman atif 5 Temmuz 2021

  Nakite ihtiyacım var

 38. Yusuf çelik Yusuf çelik 12 Temmuz 2021

  Acil paraya ihtiyacım. Ar

 39. Osman tombakoğlu Osman tombakoğlu 21 Temmuz 2021

  Çok acil nakit ihtiyacım war, 7500tl. Weya 10bin tl. Olabilir. Yardımcı olursanız sewinirim

 40. Fevzi Akbaş Fevzi Akbaş 23 Eylül 2021

  3 bine ihtiyacım var evli ve bir çocuk babasıyım. 1 yıl önce çaresizlikten tefeye bulaştım kurtulamıyorum. Bakkal borcum var 2000 lira ödeyemedim o kapım kapanırsa evime ekmek sokamicak duruma gelcem. Bir hayırsever yok mudur ahiretini cennet yapsın. Birinden para istemek çok zor verebilecek omur boyu duamiz var. Bize yardım edin bu hallere düşecek insanlar değildik ama düştük bi kere Allah hepimizin yardımcısı olsun.

 41. mehmet navruz mehmet navruz 1 Kasım 2021

  Paraya ihtiyacım var ailem yok tek başımayim sokak da kalıyorum çaresizim çok zor durum dayım bna yardımcı olmanizi isdi yorum ve oyuzden para cekmek isdiyorum

 42. mehmet navruz mehmet navruz 1 Kasım 2021

  Çok zor durum dayım kredi cekmek isdiyorum yardim ci olmanizi istiyorum sokakda kaliyorum gercekden çok zordayim

 43. cebrailaburcu cebrailaburcu 20 Aralık 2021

  ihtiyacim var

 44. Çağla Gürz Çağla Gürz 10 Ocak 2022

  25000 TL Krediye ihtiyacım var kredi ve diğer borçlarımı kapatabilmek kiramı ödeyebilmek için ailem yok işe yeni başladım 3 hafta oluyor nasıl kredi çekebilirim 24 ayda geri ödemesini tamamlayabilirim ama kredi notundan bankalar kredi vermiyor

 45. Mehmet sari Mehmet sari 28 Ocak 2022

  Rica ediyorum bana yardımcı olur musunuz kronik hastaligim dolayisiyla rahat bir şekilde çalışamıyorum 65 yaşında felçli annemle yaşıyorum 33 yaşındayım iki aydır ev kirami ve elktirik suyumun paralarını odeyemedim oturduğum evden bu yüzden çıkmak zorundayım 5 bin TL kredi borcum var çıkmaza girdim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

 46. Neşe cifci Neşe cifci 6 Şubat 2022

  Yıllardır faturalı hat kullanıyorum ve otomatik ödemede birgün bile gecikme aksama olmamasına rağmen benim faturam üzerine kredi çıkmıyor neden bir kaç bankaya kredi borcum.var onlarda düzenli ödemede ama yine olmuyor ben anlamiyorum neden 7 bin ile 10 bin tl arası kredi vermeleri benim gibi yılların düzenli ödeyen müşteriye zormu

 47. İsmail çelebi İsmail çelebi 6 Şubat 2022

  Bana kredi lazım fatura ma yansıt mayla Türkcell ama bu anim yok 1
  7bin olur

 48. Ercan Koçak Ercan Koçak 16 Nisan 2022

  İhtiyacım var paraya ihtiyacım var bana ulaşın lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.