İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cep Telefonuna Kredi 2020

Cep Telefonu Kredisi, 2020 yılında da en çok istenilen krediler arasında yerini ilk sıralarda korumaktadır. Bu anlamda da sizler bankalardan kredi çekerek cep telefonu almak yerine artık GSM operatörleri üzerinden akıllı cep telefonlarınızı alabileceksiniz. Sadece cep telefonu değil aynı zamanda da bilgisayar, tablet gibi birçok teknolojik ürünleri de sizlere veriyorlar. Cep Telefonuna Kredi çekmek için kısacası bankalar yerine GSM operatörlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle de en kısa süre içerisinde sizler de telefonunuza sahip olacaksınız. Üstelik hem sıfır masraf uygulaması hem de kısa süre içerisin de telefonunuzu alacaksınız.

Bankalar kredi vermek için sosyal güvenliğinizden tutun sabit maaş bordrosuna kadar birçok prosedürleri incelemeye almaktadır. Kredi sicili temiz olmayanlar özellikle de cep telefonu kredisi çekmesi imkânsızdır. Fakat GSM operatörleri hiçbir şekilde bu şartları aramıyorlar. Sadece faturalı bir hatta sahip olmanız ve bu hattın faturalarını düzenli şekilde son altı ayda ödemiş olmanız yeterli olacaktır. Düzenli bir fatura ödemesi yapmadıysanız eğer sizler de kredi alımı konusunda zorluk çekebilirsiniz. Çünkü GSM operatörlerin de istemiş olduğu taahhüt süresi boyunca düzenli olarak faturalarını ödeyen kişilerin cep telefonu almaya hak kazanması olmaktadır. Sizler de eğer ki düzenli faturanızı ödüyorsanız ve cep telefonu almaya karar vermişseniz bankalardan kredi çekmenize gerek yoktur. Kredi yerine doğrudan GSM operatörünüzden faturalı hat üzerine cep telefonu alabilirsiniz ister kullanıp ister satabilirsiniz.

Cep Telefonuna Kredi almak

Gelişen teknoloji ile birlikte artık cep telefonları da neredeyse ikinci el bir araba fiyatına satılmaktadır. Bu anlamda da son model bir telefon almak için vatandaşlar büyük zorluklar çekiyor. Oysaki bu zorlukları aşmanın en kolay yolu ise cep telefonu almak için kredi çekmek olacaktır. Çünkü kredi ile alınacak olan cep telefonu taksitle alınacağı için vatandaşları da çok fazla etkilememiş olacaktır. Fakat bu krediler nereden çekmeliyiz ve en düşük faizli krediyi veren bankalar hangileri bu konuda sürekli araştırmalar yaparız. Çünkü zaten kullanmış olduğunuz GSM operatörleri sizlere bu krediyi sağlıyor. Kullandığınız operatör Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom olsun hiç fark etmeden dilediğiniz şekilde faturanıza yansıyacak eşit taksit miktarları ile cep telefonu alabiliyorsunuz.

Günümüz de akıllı cep telefonları sürekli geliştiği aynı şekilde uygulamaların gelişimi ile de artık eski cep telefonları yetersiz kalıyor. Özellikle de hafıza konusunda ciddi anlamda sıkıntılar çıkartıyor. Yeni çıkan telefonlar da hem gücü daha fazla hem de hafızası daha geniş olmaktadır. Bu anlamda da artık sizler de yeni bir cep telefonu sahip olmak için bankadan çekmenize gerek kalmıyor. GSM operatörünüz tarafından sizlere akıllı cep telefonu verilmektedir. Sizde bankanın yüksek faizi ile kredi çekmek yerine tek bir imza atarak aynı saat içerisinde akıllı cep telefonunuzu alabiliyorsunuz.

Bunun için elbette o GSM operatörün de son altı aydır faturalı olmalısınız ve düzenli bir şekilde faturalarınızı ödemeniz gerekmektedir. Tüm koşullara uyuyorsanız eğer hemen sizler de cep telefonu almak için GSM operatörünüze başvurabilir ve akıllı cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Cep Telefonuna Kredi Almanın Avantajları

Cep telefonu kredi için artık bankalar yerine operatörleri değerlendirmek her zaman sizlere ciddi anlam da bir avantaj sağlayacaktır. Cep Telefonu Kredisi almanın en büyük avantajı budur banka faizli kredisinden uzak  operatörünüzden 12 eşit taksit miktarıyla cep telefonu satın alabileceksiniz. Bu telefonu ister kendiniz kullanın isterseniz de sevdiklerinize armağan edin. Hatta taksitleriniz bitmeden bile istediğiniz gibi telefonu satabileceksiniz ve bu anlamda da bankalarla uğraşmadan kolay yoldan operatörünüz sayesinde telefonunuzu alabileceksiniz.

Bankaların kredi faizleri oldukça yüksek bir rakama tekabül ediyor. Siz bir telefon alacağım diye kredi çektiğiniz de neredeyse iki telefon parası ödemiş olacaksınız. Faturalı bir hat kullanıcıysanız faturanıza yansıyacak olan taksit alternatifleri sayesinde artık son model ve markada ki akıllı cep telefonunu alabileceksiniz.

Bu sistemde herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Yapacağınız taahhüt süresi boyunca bu akıllı cep telefonlarının taksitlerini faturanıza yansıtarak ödeme kolaylığı da elde etmiş oluyorsunuz. Diyelim ki alacağınız bir cep telefonu peşin fiyatına 3 bin lira. Siz bu miktarı bankadan çektiğiniz de rakam 4 bin lirayı buluyor. Hatta bazı bankalar da bu rakam ciddi anlamda daha da fazla olmaktadır, oysaki GSM operatörlerin de bu rakam tamamen değişmemektedir. Uygun faiz oranı sayesinde artık sizler de banka yerine cep telefonu kredisini operatörlerinizden elde etmiş olacaksınız. Seçmiş olduğunuz telefona sahip olmak için faturalı hat sahibi olmanız ve düzenli şekilde son altı ay faturanızı yatırmış olmanız yeterlidir. Böylelikle de herhangi bir GSM operatörlerin de fatura borcunuz olmadığı için dilediğiniz gibi temiz siciliniz sayesinde akıllı cep telefonu alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler 2020

Cep Telefonuna Kredi Veren Firmalar

Cep Telefonu Kredisi için bankalar her zaman yüksek faiz uyguluyorlar. Ama siz farklı bir sistemle düşük faiz oranı ile kredi alabiliyorsunuz. Bu işlemi banka ile yapmayacaksınız, krediniz kullanmış olduğunuz operatör firmaları ile sağlanacak. Bu sayede de artık sizler de daha düşük faiz oranı ile cep telefonu alabileceksiniz. Yani kullanmış olduğunuz operatör firması sizin faturanıza yansıtacak ve böylelikle de krediniz anında hazır olmuş olacaktır.

Bu krediyi almak için üstelikte sicilinizin nasıl olduğu hiç önemli değildir. Sadece son altı aydır fatura hat kullanıcı olun ve bu faturalarınızı da düzenli bir şekilde yatırmış olun. Sonrasın da ise sizlerden herhangi bir şart sorulmadan doğrudan sizlere kredi çıkacaktır. Bu krediyi almak için GSM operatör firmanız ile görüşmelisiniz ya da firmanızın online uygulamalarından hangi akıllı cep telefonunu alabileceğinizi göreceksiniz. Siz bu alternatiflerden dilediğinizi kullanarak bir telefon sahibi olursunuz.

Düzenli Fatura Öde Her Yıl Yeni Kredi

Düzenli faturalarınızı ödemeniz ile birlikte de her yıl size yeni bir kredi imkânı oluşacaktır, bu anlamda da artık bankalar ile iletişimde olmadan hiçbir zorluk çekmeden ve krediye faiz ödemeden sıfır faiz ile dilediğiniz krediyi elde edebileceksiniz. Bu krediler bir ihtiyaç kredisi limitlerinde olmaktadır ve genelde bu limitler de faturanızın on katına kadar tekabül etmektedir. Eğer ki sizler düzenli bir fatura ödeyicisi iseniz operatör firmanızdan hemen kredinizi alabileceksiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hiç fark etmeksizin hangi GSM operatörü firması ile çalışıyorsanız eğer o firmadan akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Sizlere verilen bu kredi para olarak değildir, tamamen teknoloji ürünleri almanız adına uygulanmaktadır.

Akıllı cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi GSM operatör firmanızın sunmuş olduğu kampanyalar doğrultusunda dilediğiniz marka ve modeli satın alabiliyorsunuz. Üstelik kredi kartı olmadan da sadece faturanıza yansıyacak eşit miktarda ki 12 taksit avantajı ile sahip olabileceksiniz. Peşin fiyatına taksitle akıllı cep telefonu almak isteyenler için büyük bir avantajdır ve bankalarda ki faizlerden uzak durarak daha uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Tasarruf ederek artık bir telefon alacağım diye bankalara iki telefon parası vermek zorunda kalmayacaksınız.

Kredi Sayesinde Akıllı Cep Telefonu Almak

Cep telefonu almak için neredeyse altı aylık maaşımıza yakın bir rakam tekabül etmektedir ve bu yüzden de akıllı cep telefonu almak için bankalar da kuyruk oluşturan kredi çekmek isteyen vatandaşlar bulunmaktadır. Oysaki bu hizmeti zaten GSM operatör firmanız üstlenmekte ve sizlerin faturanıza yansıyacak bir şekilde akıllı cep telefonu vermektedirler.

Bu anlamda da bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan uygun faizle ile akıllı cep telefonu alabiliyorsunuz. Bankalar sizlere sunmuş oldukları kredi hizmetin de ciddi anlam da büyük bir şekilde faiz almaktadırlar ve bir telefon alacağım diye iki telefon parası ödemektesiniz. Bu yüzden de en ideal olan faiz oranları GSM operatör firmalarınız tarafından uygulanmaktadır. Faturanıza yansıyacak olan eşit miktarda ki taksitler sayesin de artık akıllı cep telefonu sahibi olabileceksiniz. Üstelik fatura ödeme konusunda hiçbir aksatma yapmayanlar diledikleri telefon modelini ve markasına sahip olabilirler.

Günümüz de 15 bin lira gibi bir rakama dahi telefon var. Faturalarını aksatmadan düzenli taahhüt süresince kullanım sergileyenler miktarın ne olduğu göz etmeksizin diledikleri akıllı cep telefonunu alabiliyorlar. Bu yüzden bankalara faiz ödemek yerine operatörünüz ile görüşmeniz daha ideal olacaktır. Üstelik almış olduğunuz telefonu ister kullanırsınız isterseniz de satarsınız, bu tamamen sizin hür iradenizdedir, dilerseniz o telefonu bir sevdiğinize dahi armağan edebilirsiniz. Telefon üzerinde satılamaz gibi hiçbir ibare bulunmamaktadır ve Türk Telekom Kredi çekmenin en uygun yöntemi budur. Bu yöntem sayesinde artık sizler de en üst model ve markada ki bir akıllı cep telefonuna da sahip olmuş olacaksınız. Bankalar da bildiğiniz üzere döviz kurun yükselişi ile birlikte faiz oranları da bir hayli artmıştır ve sizler bir telefon almak için kredi çektiğiniz de neredeyse ki telefon parası ödemiş olacaksınız. Bu durumun farkında olan GSM operatör firmaları da faturalı hat kullanıcılarına kolaylıklar sağlamıştır.

Instagram Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

Cep Telefonuna Kredi Almanın Şartları Nelerdir?

Kredi almak için sadece banka içerisine girerek birçok evraklarla boğuşmak zorunda değilsiniz, çünkü bankalar kredi vermek için oldukça fazla koşulları göze almaktadır. Bu anlamda da kredi almak neredeyse imkânsız bir hale geldi ve düzenli bir maaşınız yoksa siciliniz temiz değilse, sosyal güvenceniz yoksa hiçbir şekilde kredi vermemektedir. Hatta kredi kartı dahi vermiyorlar ve bu şartları yerine getiremeyenler kredi çekemiyorlar. Bu krediyi çekebilmeniz için size en güzel yöntem şüphesiz ki kullandığınız GSM operatörü olacaktır, bu GSM operatörleri siciliniz temiz olmasa dahi kredi vermektedir. Yeter ki faturalı bir hatta sahip olun ve son altı ay düzenli bir şekilde faturalarınızı ödeyerek başka GSM operatörlerine de borcunuz olmasın.

İlginizi Çekebilir:  Uygun Akıllı Cep Telefonları

Bankalardan hem daha kısa bir süre içerisinde kredinizi veriyorlar. Cep telefonu almak için bankalarla uğraşmak yerine artık operatör firmanız sayesinde sadece tek bir imza ile bu krediyi elde edebileceksiniz. Krediniz size para olarak değil tamamen akıllı cep telefonu almanız adına oluşturulmaktadır ve peşin fiyatına eşit miktarlar da ki taksit avantajları ile bu krediyi elde edebileceksiniz. Sizlere sunulan bu hizmet sayesinde de artık Cep Telefonu Kredisi alanında büyük bir kolaylığı sağlayacaksınız. 12 ay taksitle operatör firmanızdan alacağınız cep telefonunuz eşit miktarlar da taahhüt ile faturanıza yansıyacaktır.

Kullanmış olduğunuz operatör firma ne olursa olsun düzenli faturalarınızı yatırıyorsanız eğer istediğiniz marka ve model de akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz. Bu anlamda da artık sizler de en iyi şekilde bu avantajı elde edecek ve akıllı cep telefonunuza sahip olacaksınız. Çünkü GSM operatörleri sizlerin kredi notuna bakmıyorlar, sadece faturanızı düzenli ödeyip ödemediğinizi kontrol ediyorlar. Böylelikle de artık daha iyi bir şekilde kısa süre içerisinde akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz ve en iyi telefonu da kullanabilecekseniz. Son çıkan model ve marka dahi olsa sizler düzenli faturanızı ödüyorsanız eğer bu cihazları almak sizin hakkınızdır.

Hangi Operatörler Cep Telefonuna Kredi Veriyor?

Cep telefonu kredisi almak için sizler hangi operatör kullanırsanız kullanın uygun faiz oranı ve 12 ay eşit miktar da taksitler ile cihaz kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Dilediğiniz model ve markada ki cihazları satın alarak bankalardan kredi çekmek zorunda da kalmıyorsunuz. Çünkü bankalar sizlere oldukça yüksek faizli kredi vermektedir ve bir telefon almak için neredeyse iki telefon parası istemektedirler. Bu da sizlere büyük bir zarar verecektir ve ekonomi gücünüzü zayıflatacaktır. Bu yüzden de GSM operatör firmanız ile görüşün ve sizlere verilecek olan telefonun ücretini faturalı hattınıza yansıtmanızı isteyin. Kredi kartınız varsa dahi bu kartı kullanmanıza gerek kalmadan tıpkı peşin fiyatına ya da kredi kartınız ile taksitli alır gibi faturanıza yansıtarak cep telefonu sahibi olabileceksiniz. Marka ve modelin ne olduğu hiç fark etmiyor, dilediğiniz marka ve model de akıllı cep telefonunuzu Cep Telefonuna Kredi ile alabileceksiniz. Aynı zamanda da operatörlerin mevcut kampanyalarından yararlanabilir ve bilgisayar alımlarını dahi operatör firmanız tarafından elde edebilirsiniz.

Sadece akıllı cep telefonları değil GSM operatör firmanızın cihaz kampanyalar içerisinde yer alan tüm teknolojik ürünleri de satın alabilirsiniz. Üstelik bu cihazlar üzerinde herhangi bir satış hakkında işlem yapılmamakta ve aldığınız bu teknolojik cihaz ne olursa olsun aldığınız gün dahi satışa çıkartabilirsiniz. Özellikle de kredi kartı olmayanlar için operatörlerin faturalı hatlara uyguladığı bu işlem en idealidir. Bankadan kredi çekmek zorunda kalmadan, kredi kart limitinizi bitirmek zorunda kalmadan faturalı hattınız üzerinden akıllı cep telefonu alabileceksiniz.

Düzenli ödemeler yapanlar için bir yıl sonra yeniden cihaz kampanyası geçerli olmakta ve dilediği telefonu alabilmektedir. Bu anlamda da sizlere yeni bir cihaz alma kampanyası oluşmuş oluyor ve her yıl çıkan yeni model serilerine de sahip olmuş oluyorsunuz. Üstelik garantili ve tamamen yurt içi cihazları olduğu için kullanımlarınız da hiçbir yasal zorluklar da olmamaktadır. Tamamen yasal olan bu işlem sayesinde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan aynı gün içerisin de akıllı cep telefonunuza sahip olabileceksiniz.

Vodafone Kredi Almak İçin Gerekli Evraklar

Cep telefonu kredi için evraklar hazırlamak zorunda kalmayın. Çünkü GSM operatör firmanız sizin için tüm evrakları hazırlıyor ve sadece tek bir imza atarak aynı saat içerisin de dilediğiniz marka ve model de akıllı cep telefonuna sahip oluyorsunuz. Bankalar da ise bu durum oldukça farklıdır ve sizlerden birçok evraklar istemektedirler. Sizler operatör firmalarınızdan cep telefonu kredisi almak için herhangi bir evrak mücadelesi içerisine girmiyorsunuz. Sadece aldığınız cihazı satmak için Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından zorunlu bir hale getirilmiş olan Cihazlara Yönelik Alım ve Satım Belgesi imzalamak zorundadır.

Satın alırken ise sizlere operatör firmanız evraklarınızı hazırlar ve sizlere sadece imza atmak kalır. Siz imzanızı atarsınız ve aynı saat içerisinde de cihazınızı satın almış olursunuz, üstelik sıfır faiz avantajı ile hiçbir şekilde ek vergiler ve ücretler yansımadan faturanız üzerinden bu cihazları alabileceksiniz. Keza yine aynı şekilde sadece akıllı cep telefonları değil aynı zamanda da bilgisayar gibi teknoloji ürünlerini de operatör firmanızın mevcut olan cihaz kampanyalarından elde edeceksiniz cihaz kampanyalarını müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın operatörünüzün bayisine giderek elde edebilirsiniz. Online işlemler menüsünden de operatörünüzün uygulaması ya da internet sitesinden de hangi cihazlardan yararlanabiliyorsunuz gözlemleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Vodafone Faturalı Hatta Kredi

Alacağınız tüm cihazlar uygun faiz oranı ile taahhütlü bir şekilde faturanıza yansıtılmaktadır. Sizler düzenli bir şekilde faturanızı ödediğiniz takdirde artık istediğiniz marka ve modelde ki akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Bu anlamda da sizlere en uygun şekilde taksitle telefon alma imkânı oluşmuş olmaktadır. Bankalardan bu durum için mücadele etmek zorunda kalmadan tek bir imza ile uygun faizle 12 taksitte cep telefonu kredisi almış olacaksınız.

Cep Telefonu Kredisi Almanın En Kolay Yolu

Akıllı cep telefonları her geçen gün gelişim içerisinde ve telefonlar geliştikçe de fiyatlarda da büyük bir artış olmaktadır. Özellikle de döviz kurunun artışı ile ülkemize ithal edilen akıllı cep telefonları ciddi anlam da bir artış sağlamıştır. Bu anlamda da cep telefonu almak çok büyük bir zorluk oluyor ve bu telefonları almak için de birçok kişi bankalardan dahi krediler çekmek zorunda kalıyor. Oysaki kulanmış olduğunuz GSM operatörleri tarafından sizlere bu hizmet sağlanıyor ve üstelik faizsiz bir şekilde 12 taksitle sizlere akıllı cep telefonları verilmektedir.

Cep telefonuna kredi çekmek zorunda kalmadan artık operatör firmanız tarafından faturalı hattınıza yansıyacak olan ödemeler sayesinde akıllı cep telefonu alabileceksiniz. Üstelik 12 eşit miktarda ki taksitler sayesinde peşin fiyatına taksitli alış veriş yapmanın avantajını da elde edebileceksiniz. Bu anlamda da kendinize yansıtacağınız en uygun alış veriş yöntemini elde ederken Turkcell Kredi almanın da en kolay yolunu seçmiş olacaksınız. Hemen sizler de operatör firmanız ile görüşün ve bankadan faizli kredi çekmek zorunda kalmadan operatör firmanızdan cep telefonu kredisi çekerek kısa süre içerisinde akıllı cep telefonunuza sahip olun.

GSM operatörlerinden cep telefonu kredi almak için faturalarınızı düzenli olarak ödemeniz gerekmektedir ve diğer GSM operatör firmalarına da herhangi bir borç yapılandırmanız olmamalıdır. Bu işlemler eğer ki uyuyorsa artık sizler de faturalı hat üzerinden akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz ve bankalardan cep telefonu kredisi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü gerçekten ciddi anlam da bir faiz oranı uygulanmakta ve bu yüzden de GSM operatörleri her zaman için daha ideal olmaktadır.

Cep Telefonu Kredisi Taksitleri

Yasa gereği sürekli olarak kredi kartı taksit sayıları, kredi taksit sayıları ve şimdi de cep telefonu taksit sayılarında bir yapılandırma getirilmiştir. Bu işlem özellikle de bir telefon borcu varken yeni telefon almak isteyenler için uygulanmış ve bilinçsiz bir şekilde her altı ayda bir telefon alarak iki yıl borç ödemek zorunda kalanlar için var edilmiştir. Çünkü henüz taksit bitmeden yeni bir cihaz almak akıl işi değildir ve ciddi anlam da ekonomik bir krize girmenizi sağlamaktadır, bu anlamda da devletimiz bu konu üzerinden de bir yasa çıkartarak artık telefon almak isteyenler için taksit sayısını 12 ay taksit ile sınırlı tutmuşlardır. Bu süreç 9 ay ve ay gibi değişkenlikler de sergileyecektir, çünkü 2018 yılının sonlarında GSM operatörlerinden cihaz almanın taksit sayısı altı olarak belirlenmişti. Sonrasında 12 taksite çıkartıldı ve her an için bu taksit sayısı değişebilecektir.

Cep Telefonu Kredisi almak sadece bankalar için geçerli değildir, GSM operatör firmalarınızdan da taksitli bir şekilde cep telefonunuzu alabilirsiniz. Bu işlem için tek yapmanız gereken ise faturalı bir hatta sahip olmanız ve son altı aydır da düzenli olarak bu faturanızı yatırmış olmanızdır. Bu anlamda da şartlar yerine getirilmiş ise artık sizler de istediğiniz marka ve model de bir cep telefonunu taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik peşin fiyatına taksitle veren GSM operatör firmanız da birçok marka ve modeller de yer almaktadır.

Sizler dilediğiniz modele sahip olabilecek ve ödemelerini ise faturalı hattınıza yansıtarak 12 ay eşit taksit alternatifi ile elde edeceksiniz. Bu anlamda da atık cep telefonu almak için bankalardan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Tamamen operatör firmanız ile aranızda ki bir bağ ve her ay faturanıza bu taksit miktarını yansıtarak cep telefonu satın almış olacaksınız. Böylelikle de kredi çekmek zorunda kalmadan evraklarla uğraşmak zorunda kalmadan tek bir imza ile operatör firmanızdan cep telefonunuzu alabileceksiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir