İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler 2020

Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler 2020: bu soru aslında nakit ihtiyacı hisseden kişilerin en çok merak ettiği konular arasında geliyor. Çünkü insanlar parayı sıkıştıklarında bir şekilde hayatlarını düzene sokabilmek için nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılamaya çalışıyorlar. Peki, faturalı hat üzerinden kredi alınabiliyor mu? Bu şekilde kredi alabilmek için yapılması gereken nelerdir?

Bu hizmet için neredeyse her gün karşımıza özellikle sosyal medya üzerinden çok reklamlar çıkıyor ve bu reklamlar ise birilerinin ilgisini çekiyor. Reklamlara baktığınız zaman güven konusunda bir endişe duyulduğunun farkındayız bunun içinde biz herkeseyekredi.com.tr olarak size bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Müşteri temsilcilerimiz bilmeniz gereken her konu ile ilgili size ayrıntılı bilgiler verecek ve kafanızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldıracaktır. Makalemizin devamında ise faturalı hatta kredi nedir, faturalı hatlara kredi veren yerler 2020 yılında nerelerde faaliyet gösteriyor ve güvenli midir? Kısaca yanıtlayalım.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Türkiye’de bu hizmeti resmi olarak verebilecek ilk firma biziz. Bunun içinde faturalı hatta kredi ihtiyacınızın olması halinde önünüze gelen kişilerle görüşmemenizi tavsiye ederiz. Firmamıza geldiğiniz zaman ise işleyiş oldukça basittir kredi danışmanlarımız size yardımcı olacak ve sizi yönlendirecektir. Gelelim başlığımızın yanıtına cep telefonu bayisine gidip satın aldığınız telefonu bize satıyorsunuz ve anında nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bu da bir başkasından bulamayacağınız nakdin bizim tarafımızdan size sunulması demek.

Bayiinize gittiğiniz de ise telefonu alabilmeniz için size 12 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Dolayısıyla siz bizden aldığınız nakit ihtiyacınızı telefon operatörünüze faturalarınıza yansıtılmış olarak ödüyorsunuz. İşte güven konusunda tahmin ediyorum ki her şey tamamlanmış oluyor. Yani bizimle yapabileceğiniz ya da bize senet, kefil, borç vs. durumunuz olmuyor. Aşağıdaki görsele tıkladığınız da bizimle iletişime geçebileceğimiz telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi 2020

Bu işlem için yapılabilecek bir başka ve net açıklama telefonunuzun bozdurularak nakde çevrilmesidir. Bazı kişiler satın aldıkları telefonları nakde çevirmeyi kendileri isteyebilir ancak bunun içinde bir uğraş ve zaman gerekli olacaktır. Biz sizi bu sıkıntıdan kurtararak işinizin daha da hızlı olmasını sağlıyoruz.

Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler

Faturalı hatlara kredi veren yerler başlıklı bu makalemizde güvenli olan yerlerin nereler olduğunuzu hiç sorgulamanıza bile gerek olduğunu düşünmüyoruz çünkü bu hizmeti yasal olarak Türkiye’de sağlayabilen ilk ve tek firma biziz. Bu işi bizimle işbirliği halinde yaptığınız zaman hiçbir şekilde sorun yaşamadan ihtiyacınız olan nakit paranızı anında çözebilirsiniz. Aylık faturalarınızı düzenli olarak ödediğiniz zaman hiçbir sıkıntıyla da karşılaşmazsınız.

Ancak bu telefonları alabilmeniz için operatörünüzün de sizden beklentisi mevcuttur. Örneğin önceki faturalarınızın düzenli ödenmiş olması ve fatura borcunuzun olmaması gerekiyor. bazı kişiler bu konuyu kredi notum düşük bu şekilde alarak nakit ihtiyacımı karşılayabilirim şeklinde değerlendirebilir. Hemen açıklayalım biz firma olarak size kredi almıyor ya da bozuk olan kredi notunuzu düzeltmiyoruz. Lütfen merdiven altı kişilere do-landırılmamak için yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Kullanılır?

İlk olarak bir faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor. eğer ki hattınız faturalı değilse faturalıya çevirmeniz şart. Sonrasında ise telefon operatörünüzün vermiş olduğu telefon modellerini nakit ihtiyacınıza göre seçiyorsunuz 5 bin liraya kadar sağlanılan bu kredide üzerinde bir rakam kullanabilmeniz mümkün değil telefonu belirledikten sonra ise 12 ay taksit seçeneğini tercih ediyorsunuz. Sonrasında ise biz size yapmanız gerekenleri söylüyoruz ve nakit ihtiyacınızı çözüyorsunuz.

Instagram Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

3 Yorum

 1. Süleyman ersoy Süleyman ersoy 17 Ekim 2019

  Ben mesala ikibinliralık telefonluk kredi almak mümkünmüveyahut size göre ne kadarlık telofon alabilirim bana aydınlatırsanız sevinirim saygılar sunarm

 2. Nurgul Batar Nurgul Batar 3 Mart 2020

  TURKCELL faturalı hat sahibiyim hat üzeri ne kredi çekmek istiyorum

  • Nurgul Batar Nurgul Batar 3 Mart 2020

   Faturalı hat sahibiyim turkcell hat üzerine kredi çekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir