İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturaya Kredi 2020

Faturaya Kredi 2020 almak için yapmanız gereken tek şey düzenli olarak faturalarınızın yatırılmış olmasıdır. GSM operatör firmaları düzenli olarak faturaları yatıran vatandaşlara birçok imkanı sunmaktadırlar. Bu anlamda da artık sizler de en iyi şekilde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan dahi faturalarınız üzerinden kredinizi alabileceksiniz.

Bu kredi elbette ki sizlere cihaz kampanyaları olarak dönmektedir. Bu kampanyadan hangi cihazları alacağınızı da operatör firmalarınızın uygulaması ya da internet siteleri üzerinden hesabınıza giriş yaparak gözlemleyebilirsiniz. Bankalar bilmiş olduğunuz gibi oldukça yüksek bir şekilde faiz uygulamaktadırlar. Çünkü döviz kuru oldukça yüksek olduğu için 2020 yılında da banka faiz oranları yüksek tutulacaktır. Faiz lobisi bu faiz oranları düşürmek adına birçok mücadeleler verse de sizler özellikle de telefon almak için bankalardan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. GSM operatörleriniz artık sizlere faizsiz bir şekilde kredi vermektedir. Üstelik hangi operatörü kullanıyorsanız kullanın her operatörler de kredi imkânı yer almaktadır.

Telefon Faturasına Kredi kullanım hakkı

Bu işlem sayesinde de sizler bankalardan kredi kullanmak zorunda kalmadan Telefon Faturasına Kredi kullanım hakkını vermektedir. Bu işlem için sadece faturalı hattınızın kendinize ait olması ve düzenli olarak ödemelerinizi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Birçok kişinin sorduğu soru ise daha bir aylık faturalı hat kullanıcısıyım acaba kredi alabilir miyim olmaktadır. Fakat GSM operatör firmaları son altı aydır faturalı hat kullanıcısı olması ve düzenli olarak ödeme yapıyor olmasını şart koşmaktadır. Yani sizler altı aydan daha az süre faturalı hat kullanıcıysanız eğer kredi alamıyorsunuz. Bu yüzden de faturalı hat kullanım süresine dikkat etmeniz ve aynı zamanda da bu faturalı hattı kullandığınız süre boyunca da ödemelerinize dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Bu tavsiyelere uyduğunuz takdirde artık her yıl Telefon Faturasına Kredi alabileceksiniz ve bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde bu kredilere sahip olacaksınız.

Telefon Faturasına Kredi Nasıl Alınır?

Kredi almak için sadece bankalar ile görüşmek zorunda değilsiniz aynı zamanda da kredi çekmeniz için artık sizlere sunulan bir yöntem daha bulunmaktadır. Bu yöntem ise tamamen Faturaya Kredi olarak adlandırılmaktadır. Bu sayede de artık sizler de kredi alma konusunda hem faizden uzak kalacaksınız hem de daha uygun koşullar ile birlikte kredi alabileceksiniz. Bu krediyi sizlere tamamen GSM operatör firmanız sağlamaktadır ve bu firmanızda düzenli olarak ödediğiniz bir faturalı hattınız varsa eğer kredi çekmeye hak kazanmışsınız demektir.

Bu hak sayesinde de artık kredi çekimin de hiçbir şekilde faiz ödemeden yararlanacaksınız. Böylelikle de sizler de artık daha iyi bir şekilde kredi çekimi konusunda rahatlığı elde ederken özellikle de telefon almak için bankalardan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. GSM operatör firmaları Faturaya Kredi vermektedir ve üstelik faizsiz şekilde vermesiyle birlikte de son iki yıldır en çok tercih edilen kredi sistemleri arasındadır.

Avantajlar Nedir?

Bankalardan daha avantajlı ve bir o kadarda daha insaflıdır. Çünkü bankalar da tek bir taksiti dahi ödeyemeseniz ciddi anlam da KKB Puanınızın düşmesine sebep olmaktadır. Ama operatör firmaları bu konuda oldukça esnek davranıyorlar ve ikinci fatura zamanı gelmeden ödeme yapmaları ile hiçbir sorun oluşmamaktadır.

Fakat sizler bu duruma güvenerek faturalarınızı ödememe gibi bir durum yapmayın. Sizler faturanızı düzenli ödediğiniz takdirde her yıl kredi almayı hak edeceksiniz. Hem bu durum aynı zamanda da bankalar arası sicilinizi de düzeltecektir. Çünkü dikkatli bir şekilde faturalarını yatıran vatandaşlar ihmal etmedikleri her ay için bir kredi notu almaktadırlar. Böylelikle de bu kredi notunuzun daha yukarı seviyelere çıkmasını sağlamakta ve bu anlamda da artık kredi siciliniz de düzene girmektedir. Faturaya Kredi alarak sizler de artık birçok maddi zorluklarınızı önlemiş olacaksınız. Bu anlamda da kendinize en ideal bir süreci de elde edeceksiniz. Bu süreçlerden en başta geleni ise kendinize bir akıllı cep telefonu almanızdır. Talsitleriniz her ay faturanıza yansıyacak ve bankalar ile uğraşmak zorunda da kalmayacaksınız.

Faturaya Kredi Almak İçin Gereken Şartlar

Kredi almanız için artık bankalar ile mücadele etmenize gerek yok. Dosya masrafı ve sigorta olmayan bu sistemden, GSM operatörünüz tarafından yararlanabileceksiniz. Bu anlamda da artık sizler de uygun faizle Faturaya Kredi çekmiş olacaksınız. Bu avantaj sayesinde de kredi notunuz düşük dahi olsa operatör firmanızdan istediğiniz gibi kredinizi çekmiş olacaksınız. Faturaya kredi almak için gerekli olan şartlar ise sizlerin öncelikle faturalı bir hatta sahip olmanızdır ve bu hattınız en az altı aydır aktif kullanımda olmalıdır.

Altı aylık aktif kullanım sürecinde de hiçbir zaman faturanızı yatırma konusunda da aksatma yapmamanız gerekmektedir. Her ne kadar artık kredi notunuz GSM operatörler içerisinde de geçerli olsa dahi sizlere birçok esneklikler sağlanmaktadır. Bu esneklik sayesinde de artık dilediğiniz gibi kredinizi kullanabileceksiniz. Genelde insanlar son yıllar da akıllı cep telefonu almak için kredi kullanmaktadır. Sizlere GSM operatör firmanız bu konuda büyük bir kolaylık sağlamıştır. Operatörünüz tarafından sizlere akıllı cep telefonu verilmekte ve bu kredinizi de dilediğiniz zaman kullanabilmektesiniz. 12 ay boyunca telefon borcunuz faturanıza faizsiz olarak yansımakta ve peşin fiyatına taksitle cep telefonu alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatta Kredi Başvurusu

Tamamen kullanmış olduğunuz telefon faturasının üzerine eklenmektedir ve herhangi bir vergi, faiz gibi işlemler de yer almamaktadır. Tek yapmanız gereken bir imza ile cep telefonunuzu almak ve faturalarınızı düzenli ödemektir. Düzenli ödenmeyen faturalara karşı operatörünüz tarafından cezai işlemler yaptırılmaktadır. Bu anlamda da artık bir sonraki kredi çekme gibi konuda cezalanırsınız. Sizlere herhangi bir kredi sistemi sağlanmamaktadır. Kısacası tıpkı bankalarda ki gibi ödenmeyen faturalar konusunda operatörlerin de cezai işlemleri yer alıyor. Bu yüzden de faturalarınızı düzenli ödemeye çalışın ve hiçbir zaman aksatmadan faturalarınızı düzenli ödeyerek her yıl kredi çekme işlemini de gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir
Çıkmayan Krediler Aracı Firmalar vasıtası ile Çıkartılabilir mi?

Hangi Operatörler Kredi Veriyor?

Kredi veren operatörler Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yani kısacası tüm GSM operatörleri faturalı hat sahiplerine Turkcell faturalı hatta kredi vermektedir. Eğer ki hattınız faturalı değilse maalesef ki bu aşamada sizlere taksitli bir kredi sistemi uygulanmamaktadır. Çünkü sadece faturalı hatlara bu avantaj sunuluyor. Düzenli bir şekilde faturalarını yatıranlar da her yıl bu muhteşem avantajı elde ediyor. GSM operatörleri tıpkı bankalar gibi ödenmeyen taksitleri ele alıyorlar ve cezai işlemleri uyguluyorlar. Sizlerin puanını düşürerek bir sonra ki yıllarda da kredi talepleriniz de olumsuz yanıtı veriyorlar.

Bunun için de sizler faturalarınızı mutlaka düzenli bir şekilde ödeyin ve her yıl yeniden kredi alabilirsiniz. Genel de kredi almak isteyen vatandaşlar yeni bir cep telefonu almak için kullanmaktadırlar. Bankalardan alacağınız kredi ile telefon almak biraz mantıksız bir davranıştır. Çünkü o düşük tutar için dosya masrafı ve sigorta ödüyorsunuz. Bunun için de GSM operatörlerinin sizlere sunmuş olduğu kampanya her zaman daha avantajlı olmaktadır. Bu kampanya sayesinde de dosya masrafsız bir şekilde faturalı hattınız üzerinden akıllı cep telefonları satın alabileceksiniz.

Düzenli Fatura Ödeme

Telefonları diyoruz çünkü düzenli faturasını ödeyenler altı yedi ay sonrasında yeniden bir telefon daha alabiliyorlar. Yani her sene yeni çıkan bir modeli kaçırmıyorsunuz ve hemen satın alabiliyorsunuz. Böylelikle de hem sürekli yeni bir telefon kullanmış oluyorsunuz teknolojiyi en yakından takip ediyorsunuz hem de uygun faizle bu telefona sahip olabiliyorsunuz. Kredi notunuz ne olursa olsun artık operatör firmaları sizlere cep telefonu almanız konusunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Eğer ki faturalı bir hattınız var ve son altı yedi ayı düzenli olarak faturalarınızı ödemişseniz, farklı GSM operatörlerine de borcunuz yoksa dilediğiniz marka ve model de cep telefonunu alabiliyorsunuz. Zaten bu işlemi yapmanız için de operatör firmanızın web sitesi ya da uygulamalarına hesabınız üzerinden giriş yaparak kontrol edebiliyorsunuz. Kaç taksitle alacağınız ve ne zaman alabileceğiniz, hangi marka ve modelleri alabileceğiniz gibi birçok konular da bilgiler verilmektedir.

faturaya kredi 2019
faturaya kredi 2019

Faturalı Hatlara Online Cihaz Kampanyası

Faturalı bir hat sahibi iseniz ve düzenli bir şekilde faturalarınızı yatırıyorsanız son model bir cep telefonunu almaya hak kazandınız demektir. Çünkü operatör firmanız düzenli faturalarını yatıran müşterilerine akılı cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi birçok cihazlar vermektedir. Bu cihazlar faturalı hatlar için geçerli ve tamamen online cihaz kampanyası menüsü içerisinde yer almaktadır. GSM operatör firmanızı web sitesine ya da online işlemler hesabına giriş yapacak sizlere verilebilecek olan cihaz kampanyası bünyesinde ki teknoloji aletlerini görüntüleyebilirsiniz. Kaç taksitle ve ne kadara alabileceğiniz konusunda, taahhüt süreniz konusunda ve garanti kapsamı gibi birçok konular da bilgiler verilmektedir.

Bu bilgilere sahip olarak artık sizler de bankalardan kredi çekmek zorunda kalmadan en son modelde ki cihazlara sahip olabileceksiniz. Faturaya Kredi 2020 avantajı sayesinde de bankaların faizlerinden de uzak kalmış olacaksınız. Sıfır faiz ve eşit miktar da sunulan 12 taksit avantajı sayesinde faturanıza gelecek olan kredinizi dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz. Eğer ki faturalı hat sizin üzerinizde değilse, kimin üzerine aitse o kişi başvuru yapabilmektedir. Yani ailenizden birisinin üzerine faturalı bir hat kullanıyorsanız eğer o kişi başvuruyu yapmalıdır. Siz kesinlikle online cihaz kampanyasından herhangi bir cihaz almanız için başvuru yapamazsınız. Çünkü hat sahibi kimlik fotokopisi ile başvuruyu yapacak ve cihazı alırken de yapılacak olan taahhüt sözleşmesine imza atmak zorundadır.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Hat Sahibi

Kişi başkasının kimliğini alarak ya da onun imzasını taklit ederek hiçbir GSM operatör firmasından cihaz alamaz. Bu yüzden de hattın sahibi olmalısınız ya da sahibi kimse o müracaat etmelidir. Bankaların kredi faizlerinden uzak kalmanız için yapılan muhteşem bir hamledir ve 12 taksitle ile alacağınız bu cihazları ister kendiniz kullanırsınız isterseniz de sevdiklerinize armağan edersiniz. Hatta bu cihazları aldığınız gün dahi satışa çıkartabilirsiniz bu tamamen sizin kendi isteğinize kalmış bir durumdur. Çünkü sizler cihazı aldıktan sonra o cihazın sahibi sizsiniz ve aldığınız dakikadan itibaren istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Bir yıl boyunca faturanıza bu taksit yansıyacak ve faturanızı düzenli bir şekilde ödemeniz halin de diğer senede de yeni bir cihaz alma işlemini hak kazanacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatta Kredi Güvenilir Mi ?

Faturalı Hatlar Ne Kadarlık Telefon Alabilirler?

Faturalı bir hat sahibiyseniz eğer ve düzenli bir şekilde bu hattınızı ödüyorsanız artık sizler de dilediğiniz gibi akıllı cep telefonlarını satın alabileceksiniz. Bu konuda GSM operatör firmalarınızın web sitesi ya da uygulamaların da hesabınıza giriş yaparak hangi marka ve model telefonları alacağınız yazmaktadır. Çünkü tamamen bu cihaz kampanyaları operatör firmalarınızın ellerinde ki stokta yer almasına bağlıdır.

Sizlere son model bir marka telefonu da sunarlar, çok tutulmayan bir marka ve modelde ki telefonu da sunarlar. Sizler kendi ödeyeceğiniz taksit tutarınızı belirleyecek şekilde ve bütçenizi aşmayacak şekilde bir telefon sahibi olmanız ekonomik açıdan size daha iyi gelecektir. Ödemekte zorlanacağınız yüksek rakamlarda ki bir cep telefonu almak yerine orta derece de olan bir cep telefonunu almanız daha makul olacaktır. Çünkü ödeme konusunda zorluk çeken ve ödemelerini aksatan faturalı hat kullanıcıları diğer yıllarda bu kampanyalardan yararlanamayacaktır.

Ödemelere Dikkat !

Bu yüzden de ödemeleriniz de oldukça fazla dikkat etmelisiniz ve ödeme kolaylığınızın olacağı miktarda bir telefon almalısınız. Bankalardan kredi çekerek telefon almak yerine GSM operatörlerinizin sizlere sunmuş olduğu bu cihaz al kampanyasını değerlendirmek her zaman için daha uygun olmaktadır. Faturaya Kredi 2020 yılında almak yapılacak olan en mantıklı kredi sistemidir, çünkü sizler uygun faizle kredi almış oluyorsunuz ve üstelik bankaların birçok evrak işlemlerinden de uzak kalıyorsunuz. Günlerce sizi uğraştıracak ve bugün git yarın gel denilecek bir banka kredi sistemi olmadığı için GSM operatörlerinden kredi almanız daha kolay olacaktır. Böylelikle de en kısa süre içerisin de son model ve markaya sahip olabilecek en iyi akıllı cep telefonunu da peşin fiyatına taksitle almış olacaksınız.

Sizler yeter ki faturalarınızı düzenli ödeyin, sizlere operatör firmanız her yıl bu kampanyayı sunacaktır. Onların özel müşterisi olacaksınız ve birçok indirimler, sürpriz hediyelerden de yararlanabileceksiniz. Bu anlamda da kendinize ayrılan bu değer sayesinde de daha lüks bir yaşam tarzını elde edeceksiniz bulunduğunuz mekânlar da her zaman en üst model bir telefona siz sahip olmuş olacaksınız.

Faturaya Kredi Almanın En Kolay Yolu

Faturaya kredi 2020 yılında almanın elbette en kolay yolu GSM operatörleri üzerinden sağlanan cihaz kampanyaları olmaktadır, çünkü bu cihaz kampanyaları peşin fiyatına taksitle sunulduğu için sizlere büyük bir kazanç sağlayacaktır. Bankadan kredi çekseniz çekeceğiniz kredinin yarıdan fazlası kadar bir faiz ödeyeceksiniz. Bu yüzden de faizlere karşı gelmek ve daha avantajlı bir şekilde bu süreci elde etmek için GSM operatörleriniz tarafından sizlere sunulan Faturaya Kredi 2020 daha ideal olacaktır.

Özellikle de telefon almak isteyenler için bankadan kredi çekmek yerine artık online cihaz al kampanyasından yararlanmanız oldukça büyük bir kar elde edecek. Çünkü bankalardan alacağınız kredi içerisinde yüksek faiz oranları olacağı için bir telefon alacağım derken neredeyse iki telefon parası ödemiş olacaksınız. Ama GSM operatör firmaları tarafından alınacak bu cep telefonları 12 taksitle peşin fiyatına sağlanmaktadır. Böylelikle de hem gereksiz yere evraklara zaman harcamayacaksınız hem de faizlerden tamamen uzak kalarak daha uygun fiyata taksitle telefon almış olacaksınız. Bu da sizin için bulunmaz bir avantaj ve faturalı hat sahibiyseniz eğer hiç bankayla uğraşmanıza gerek yok.

Online Uygulamalar

Hemen online uygulamalardan hesabınıza giriş yapın ve hangi cihazı alabileceğinize bakın, sizler bu almış olduğunuz akıllı cep telefonunu ister kullanırsınız isterseniz de aldığınız gün hemen satışa sunarsınız. Bu tamamen sizin elinizde bir şeydir ve taksitle alınan online cihaz kampanyaların da kesinlikle ipotek gibi bir durum yoktur. Yani telefonu aldığınız dakikada bile satışını yapabilirsiniz. Bu da oldukça avantajlı bir durum ve bu avantajlı durumu düzenli bir şekilde faturalarını ödeyen her faturalı hat sahibi gerçekleştirmektedir. Faturasız bir hatta sahipseniz eğer maalesef ki bu kampanyadan yararlanamıyorsunuz.

Tamamen faturalı hat müşterilerine özel bir şekilde operatör firmalarına bu kampanyayı sunmaktadır. Bu anlamda da artık sizler de daha uygun fiyata telefon sahibi olabileceksiniz ve eşit miktarlar da sizlere sunulan taksit avantajları ile birlikte de bu cihazınızı satabileceksiniz.

Hangi Faturalı Hatlar Telefon Alırlar?

Telefon almak için müracaatlar oldukça fazla ve her geçen yıl yenilenen teknoloji gelişimi ile birlikte de markalar arasında kıyasıya bir rekabet olmaktadır. Her geçen sene yeni modeller ve yeni teknoloji devreye girince vatandaşların da arz talepleri çoğalmaktadır. Bu yüzden de cep telefonu almak için bankalara dahi kredi müracaatları artmış bulunmaktadır. Bu yüzden de krediler de faiz oranları döviz kurunun artışı ile de büyük bir orana geldi ve neredeyse bir telefon almak için iki telefon parası kadar da faizler istenilmektedir.

Bu anlamda da sizler için geçerli olacak olan en ideal telefon alma işlemi GSM operatör firmalarının tarafından faturalı hatlara sağladığı cihaz al kampanyaları olmaktadır. Bu işlem için elbette son dönemler de telefon faturanızı düzenli olarak yatırmanız ve faturalı hattın sahibi olmanız gerekmektedir. Çünkü faturalı hat kimin adına ise o kişi krediyi alabilmektedir ve o kişi akıllı cep telefonunu almak adına başvuru yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Hatta Nakit

Fatura Ödeme Alışkanlığı

Krediye sahip olmanız için aynı zamanda da düzenli bir şekilde faturalarınızı ödediğiniz gibi başka GSM operatörlerine de borcunuz olmaması gerekmektedir. GSM operatör firmalarının hepsinde telefon alım işlemleri gerçekleşmektedir, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom firmaları yani tüm GSM operatör firmaları bu kampanyalara yer vermiştir. Sizler de artık faturalı hattınız üzerinden dilediğiniz model ve markalar da telefon alabileceksiniz. Tüm bu işlemleri yapmak için ve her sene yeni çıkan modelleri telefon faturanız ile satın almak için mutlaka faturalarınızı düzenli olarak ödemeye önem gösterin.

Eğer ki düzenli bir fatura ödemesi yapmazsanız bir daha GSM operatör firmanız size yeni cihaz alma kampanyasından yararlandırmayacaktır. Tıpkı bir banka kredi notu gibi GSM operatörlerinin de bir not sistemi yer almaktadır ve bu not sistemine göre de faturalar düzenli ödenmezse sizin notunuz düşürülecek ve seneye herhangi bir telefon alamayacaksınız. Bunun için de faturaları ödeme konusunda oldukça fazla dikkatli ve titiz davranmalısınız.

Faturaya Kredi 2020

Vodafone faturalı hatta kredi almak için bankalar ile herhangi bir çalışma yapmamaktasınız. Bu krediyi sizlere tamamen GSM operatörleriniz sunmaktadır. Bu anlamda da daha düşük bir faiz oranını elde etmektesiniz. Sıfır dosya masrafı ile birlikte artık bu alandan sizler de yararlanmanız ve sizlere en ideal şekilde kredi almanız sağlanmaktadır. Özellikle de bu işlem cep telefonu almak isteyenler için geçerli olmaktadır ve bu anlamda da sizler uygun faiz oranı ile birlikte cep telefonu alabileceksiniz.

Sizlere sunulan bu hizmet banka tarafından gerçekleşseydi eğer oldukça yüksek rakamlar da faizler uygulanmaktadır, bu yüzden de genelde faturalı hatlar üzerine alınacak olan cep telefonları daha uygun olmaktadır. Bu yüzden de vatandaşlar bankadan kredi çekerek telefon almak yerine GSM operatör firmalarının sunmuş olduğu faturalara taksitle verdikleri telefonları tercih etmektedir. Bu bir kredi sistemidir ve sizler dilerseniz aynı günde almış olduğunuz telefonu satabileceksiniz.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir
Banka Kartına Taksit Olur Mu?

İpotek Sistemi

Herhangi bir ipotek sistemi olmadığı için imzayı attığınız andan itibaren bu telefonu üzerinize alabilecek ve aynı saatte de satma hakkına sahip olabilmektesiniz. Sadece sizler faturanızı aksatmadan ödeyin ve faize bırakmayın, çünkü tıpkı banka işlemleri gibi operatör firmaları da ödemesi geciken taksitler için faiz işlemi uygulamaktadır. Sizler aynı zamanda da düzenli bir şekilde faturanızı ödemezseniz eğer diğer sene de size tanınacak olan kredi hakkınız da yok olacaktır. Faturanızı düzenli yatırmanız halin de her yıl size yeniden kredi verme imkânı oluşuyor.

Bu anlamda da bankalar ile uğraşmak zorunda kalmadan artık her zaman GSM operatör firmaların tarafından kredinizi alabileceksiniz. Faturaya kredi 2020 sayesinde de artık sizlerde bankalardan yüksek oranda faizli kredi almanıza gerek kalmayacak ve en ideal şekilde operatörünüz sayesinde kredinizi elde edeceksiniz.

Telefon Faturasına Akıllı Cep Telefonu

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık sizler de akıllı cep telefonu alarak be gelişime ayak uydurmak istemektesiniz. Fakat döviz kurunun yükselişi ile birlikte de ülkemize gelen telefonlara bir de vergi eklenince oldukça yüksek rakamlara tekabül etmektedir. Bu yüzden de akıllı cep telefonu almak için neredeyse bankalardan kredi çekilmektedir. İkinci el araba fiyatına tekabül edecek olan birçok akıllı cep telefonları bulunmaktadır. Faturaya Kredi 2020 alarak artık sizler de banka ile hiç muhatap olmadan tamamen GSM operatörünüz ile bu krediyi elde edebileceksiniz. Dilediğiniz marka ve model de akıllı cep telefonu sahibi olacaksınız.

GSM operatörlerinizin web sitesi ya da uygulamasına giriş yaparak hesabınıza hangi akıllı cep telefonları verilecek bunu gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede de hangi telefonu alacağınızı görebileceksiniz ve bu duruma göre o telefonu tek bir imza ile elde edeceksiniz. Faturanızı düzenli ödemeniz halinde artık sizler de her yıl yeni bir telefon alabileceksiniz, çünkü devletimiz tarafından getirilen yasa gereği 12 taksiti geçmeyecek şekilde GSM operatörleri sizlere akıllı cep telefonları vermektedir. Yani bir yılın sonunda düzenli faturalarınızı ödemeniz halinde GSM firmasına herhangi bir borcunuz kalmıyor ve yeniden akıllı cep telefonu alabiliyorsunuz.

Faturaya kredi 2020 – Telefon Modelleri

Kısacası her yıl çıkan yeni modelleri ve markaları yakından takip edebilecek ve her yıl yeni bir telefona sahip olabileceksiniz. Bu anlamda da teknolojiyi daha yakından takip edebilecek ve artık kendinize en ideal bir şekilde de akıllı cep telefonu almayı hedeflemiş olacaksınız. Bu çalışmalarınızı yapmanız için elbette en önemli kural faturalı hattınızın olmasıdır. Çünkü faturasız hatlar bu cihaz al kampanyalarından yararlanamamaktadır.

Tıpkı akıllı cep telefonu alır gibi aynı zamanda da dilediğiniz şekilde bilgisayar, tablet gibi birçok cihazları da GSM operatörünüzün kampanya koşularına göre taksitli alabileceksiniz. Kredi kartınız olmadan dahi bu cihazlara sahip olabilecek ve her ay eşit miktarlar da taksitleriniz faturanıza yansıyacaktır. Böylelikle de kredi kartı limitinizi doldurmak zorunda kalmayacaksınız. Bankalardan akıllı cep telefonu almak için faizli kredide çekmenize gerek kalmayacak.

 

Facebook Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir