İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatlara Kredi 2020

Bankalardan kredi almak büyük zorlukları beraberinde getiriyor. Tüm bankaların kredi merkezi tek bir noktada toplandığı için başvurduğunuz banka size kredi vermiyorsa bu diğer tüm bankaları da etkileyecektir. Yani sizler kredi alma konusunda bir bankadan Red cevabı alırsanız bu durum diğer bankalardan da Red yanıtı almanızı sağlıyor. Bu yüzden de kredi alma konusunda puanı yetersiz olanlar, sabit bir geliri olmayanlar ve sosyal güvenceleri olmayanlara kredi verilmemektedir. Fakat bu yazımız da sizlere oldukça hayati bir önem taşıyan kredi çekme konusunda tüyolarımız olacak. Yeni bir telefon için Faturalı Hatlara Kredi almak sadece bankalara özel bir durum değildir, artık sizlere GSM operatörleri de fatura üstüne kredi vermektedir.

Kredi alımı için birkaç yöntem var. Yazımızda sizlere bu yöntemleri belirtirken olası sorularınızı da tahmin ederek alt başlıklarımız da bu soruları da cevaplamak tayız. Böylelikle de artık sizler de kredi çekme konusunda daha uygun bir yöntemi elde edecek ve üstelik Red cevabı da almayacaksınız. GSM operatörleri tarafından faturalı hatların alabileceği telefonlar yer almaktadır. Bu telefonlara sahip olmak için düzenli bir şekilde faturalarınızı yatırmış ve bu anlamda da telefon alma hakkına sahip olmanız gerekmektedir. Bu kontroller GSM operatörünüz tarafından yapılmaktadır ve genel de zaten GSM operatörlerinin online uygulama işlemlerin de alabileceğiniz cihazları da göstermektedirler.

Alacağınız akıllı cep telefonu sizin için kredi demek olacak. Çünkü bu sistem sayesinde bankaların size vermediği krediyi en üst modelde ki telefonla alabilirsiniz. Kısacası bir telefon almak için artık kredi çekmenize gerek yok ve bu bankalardan alacağınız kredi için Red cevabına da gerek yok. Artık GSM operatörleriniz sayesin de en kaliteli telefonu Fatura Üstüne Kredi ile alabileceksiniz. İster kullanır ister satarsınız nakit paraya çevirirsiniz bu tamamen sizin elinizdedir. Kredi çekmek için mücadele edenlere harika bir yöntemdir. Artık bu yöntem sayesinde de sizler de kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz bir akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz

İnternet üzerinden İletişim Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

Hangi Faturalı Hatlar Kredi Alabilirler?

Faturalı hat sahipleri artık bankalardan kredi almak için mücadele etmiyor. GSM operatörleri tarafından faturalı hat kullanan ve ödemelerini düzenli yapan herkese kredi verilmektedir. Bu krediler sayesinde artık istediğiniz bir akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz. Peki, kredi alımı için hangi operatörü kullanmamız gerekmektedir ve kimler nasıl bu krediyi alacaklar? Tüm bu sorularınızın cevabını bu yazımız içerisinde bulabileceksiniz ve sizlere sitemiz içerisinde vermiş olduğumuz ücretsiz danışmanlık hizmetimiz sayesinde de en kısa yoldan kredi alımını gerçekleştireceksiniz.

Ülkemiz de yer alan GSM operatörleri üç adettir ve bunlar Turkcell, Vodafone, Türk Telekom’dur. Sizler hangi GSM operatörünü kullanıyorsanız o GSM operatörü üzerinden kredinizi alabileceksiniz. Çünkü o GSM operatörü ile çalıştığınız ve onun müşterisi olduğunuz için kredi başvurunuzda da o GSM operatörüne gerçekleştirmelisiniz. Telefon numarası taşıma işlemlerinde de yine aynı şekilde bu Faturalı Hatlara Kredi 2020 alımı için taşımış olduğunuz operatör tarafından değerlendirileceksiniz. Yani Turkcell numarası alan ama bir süre sonra Türk Telekom firmasına taşıyan bir kullanıcı kredisini Turkcell üzerinden değil Türk Telekom üzerinden alacaktır.

Faturalı Hatlar

Bu yüzden de numara taşıyan faturalı hat kullanıcıları da taşımış oldukları operatör üzerinden istedikleri akıllı cep telefonlarını satın alabilecekler. Faturalı hat sahipleri artık diledikleri gibi hangi operatör de olursa olsun yeter ki düzenli faturaları yatırmış olsun, diledikleri gibi akıllı cep telefonu satın alabilecekler ve bu anlamda da bankalar ile kredi sistemi çabası içerisine de girmeyecekler. Faturasını düzenli ödeyenler için operatörler tarafından taksitle akıllı cep telefonları satın alabileceksiniz. Sizler de artık telefon almak için bankalardan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Faturasını düzenli ödemeyenler ise maalesef akılı cep telefonunu taksitle satın alamazlar.

Sadece peşin fiyatına sunulan operatörlerin kampanyalarından yararlanabileceklerdir onun haricin de taksitli bir cihaz alım kampanyasına dahil olamayacaklar. Bu yüzden sizler de eğer ki faturalarınızı düzenli ödüyorsanız eğer istediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Bankadan kredi çekmek zorunda kalmadan sizlerin faturasına eş değer bir taksit seçeneği ile yansıyacaktır ve bu yansıma sonrasında da düzenli olarak ödediğiniz takdirde henüz taksitiniz bitmeden dahi yeni bir cihaz alabilirsiniz.

Kredi Alımı Kaç Gün Sürüyor?

Faturalı hat kullanıcıları için kredi alımların da oldukça kolay bir süreç işlemektedir, yeter ki düzenli olarak faturalarını yatırsınlar. Düzenli olarak telefon faturasını yatıran faturalı hat kullanıcıları için sadece bir saat gibi bir süre içerisinde kredi alımı gerçekleşmektedir. Bankalar da sizleri evraklarla uğraştıran ve günlerce kredi alımı için mücadele ettiren süreçler artık tarihe karışıyor. Çünkü tek bir imza ile dahi artık faturalı hattınız üzerinden dilediğiniz gibi bir krediye sahip olabileceksiniz.

Faturalı Hatlara Kredi 2019 - Fatura üstüne Kredi
Faturalı Hatlara Kredi – Fatura Üstüne Kredi

Bankalardan alınacak olan krediler günlerce sürmektedir ve bu anlamda da sizlere bir hayli yorucu süreçler oluşmaktadır. Fakat faturalı hat sahipleri aynı gün içerisinde diledikleri gibi online cihaz alma kampanyasından yararlanacaktır. Krediniz sayesinde dilediğiniz şekilde akıllı cep telefonunu satın alabilirsiniz ve bu sayede de artık bankalardan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Her ay eşit bir şekilde hattınıza yansıyacak bir kredi taksiti olacaktır.

Bu ödemelerinizi düzenli bir şekilde yaptığınız sürece operatörünüz tarafından sizlere ek cihaz alım kampanyası da gerçekleşiyor. Akıllı cep telefonlarına sahip olmak için tek bir imzanız yeterli olacaktır. Bunun için hat sahibi olmanız gerekmekte ve aynı zamanda da geçmiş fatura borçlarınızın da olmaması gerekmektedir.

Akıllı Cep Telefonları

Tüm bu şartları yerine getiriyorsanız dilediğiniz gibi akıllı cep telefonlarını satın alabilir ve akıllı cep telefonlarına sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız telefonu ister kullanır isterseniz satarak peşin paraya çevirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır ve bu sayede tek bir gün içerisinde hatta sadece bir saat içerisinde kredinizi alabileceksiniz. Firmamız ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekte, dilerseniz size en yakın ofisimizi ziyaret ederek bu hizmetlerden nasıl yararlanacağınız konusunda detaylı bilgi sahibi olursunuz.

Tek bir gün içerisinde artık sizler de faturalı hattınız üzerine akıllı cep telefonu sahibi olabileceksiniz. Size verilecek olan bu Faturalı Hatlara Kredi sayesinde faturalarını düzenli ödeyenler için yaklaşık altı ile yedi bin liralık cep telefonlarına dahi sahip olabileceksiniz. Üstelik faiz oranları neredeyse sıfır ve bu miktarı bankadan çekseniz iki katı faiz ödeyeceksiniz. Fakat faturalı hat üzerine alınacak olan bu kredi sayesinde oldukça düşük faiz oranına dilediğiniz akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz.

Kimler Bu Krediden Faydalanabilir?

Kredi almak için herkes büyük bir çaba içerisine girer, fakat eski zamanlara nazaran bankalardan kredi çekmek oldukça zor bir durumdur. Bu zor durumu aşmanız adına sizlere sitemiz içerisinde ücretsiz danışmanlık vermekteyiz ve en kısa süre içerisin de nasıl kredi çekebileceksiniz bu konuda da bilgiler vermekteyiz. Yazımız içerisinde tüm sorularınıza cevap bulabilecek ve sadece bir saat gibi kısa bir süre içerisinde dilediğiniz miktarda ki krediye ulaşmış olacaksınız. Tabii ki bunu yapmanız için öncelikle kimler bu krediye sahip olabilir bu konuda bilgiler verelim.

Krediye sahip olabilmeniz için faturalı bir hatta sahip olmalısınız, faturalı hat kimin üzerineyse krediyi o kişi alabilir. Bu yüzden de hat sizin adınıza olmalı ki sadece bir saat gibi kısa bir süre içerisinde kredinizi alabilesiniz. Bu krediyi almak için de elbette düzenli bir şekilde geçmiş faturalarını ödemiş olmaları gerekmektedir. Geçmiş tarihte düzenli faturalar ödenmemiş ise bu krediye sahip olamazsınız aynı zamanda da faturalı hattınız henüz altı aylık olmamışsa eğer yine bu krediyi almayı hak kazanamazsınız.

En az altı aylık faturalı hat sahipleri ve geçmiş dönem de faturalarını düzenli olarak ödeyenler Fatura Üstüne Kredi çekme konusunda sadece bir saat gibi bir süre beklemektedir. Bu sürenin sonunda ise hayal etmiş olduğunuz akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz. Kredi tamamen sizlere online olarak cihaz almanız üzerinedir ve aldığınız yüksek rakamlarda ki akıllı cep telefonunu ister kullanırsınız isterseniz de peşin paraya çevirirsiniz. Bu tamamen sizin kendi isteğinize bağlı olan bir durumdur ve bu krediye ulaşmanız için de yukarı bahsi geçen kuralların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Faturalı Hatlara Kredi 2019
Faturalı Hatlara Kredi – Fatura Üstüne Kredi

6 Ay Faturalı Olmak

Altı ayı dolduran fatura hat sahipleri ve geçmiş dönem de faturasını düzenli ödeyenler için kredi çekmek adeta çocuk oyuncağı gibidir. Faturalı hattınız var fakat bu hat ailenizden birisinin üzerineyse eğer faturalı hat sahibi kimse o kişi ile görüşme yapılacak ve o kişinin imzası, kimlik fotokopisi ile kredi hazırlanacaktır. Hat sahibinin imzası olmadan kesinlikle kredi alamazsınız. Bu yüzden Faturalı Hatlara Kredi sahip olmak için faturalı hat sahibinin başvuru yapması gerekmektedir.

Kredi Almak İçin Gereken Evraklar

Kredi almanız için bankalar tarafından birçok evraklar istenmektedir, fakat GSM operatörleri tarafından bu evraklar tamamen hazır ve tek bir imza ile gerçekleşmektedir. Böylelikle de zamandan tasarruf ettiğiniz gibi kredi alımını da en iyi şekilde gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Kredinizi almanız için sizin herhangi bir kimlik hazırlamanıza gerek yok. Tamamen kimlik fotokopiniz ile tek bir imza sayesinde istediğiniz akıllı cep telefonunu alabileceksiniz. Böylelikle de herhangi bir uğraş içerisinde kalmayacaksınız ve Faturalı Hatlara Kredi 2020 alımı konusunda büyük bir katkıyı alacaksınız.

Üstelik kredi notunuz kaç olursa olsun hiç fark etmiyor ve istediğiniz zaman sizler yapacağınız başvuruda Fatura Üstüne Kredi almaya hak kazanıyorsunuz. Çünkü herhangi bir banka prosedürlerine bağlı olmadığı için sistem tamamen faturalara bakarak olumlu ya da olumsuz dönüşleri vermektedir. Olumsuz dönüşler ise tamamen kişinin son aylarda düzenli fatura yatırması ile alakalıdır. Sizler faturanızı düzenli yatırmışsanız ve son altı aydır faturalı hat kullanıcıysanız eğer işte o zaman dilediğiniz gibi akıllı cep telefonu almaya hak kazanmış oluyorsunuz. Üstelik bu telefonu ister kullanırsınız ister satarak nakit paraya çevirirsiniz. Böylelikle de artık bankaların yüksek faiz oranlarından uzak kalmış olursunuz ve dilediğiniz gibi akıllı cep telefonunu faturalı hattınız üzerinden alırsınız.

Çünkü hangi operatör olursa olsun artık herkes her model de akıllı cep telefonu vermektedirler, sizler de faturalı hattınız üzerinden akıllı cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Bir telefon almak için bankadan bir telefon parası kadar daha faiz ödemenize hiç gerek yoktur, çünkü bütün GSM operatörleri artık akıllı cep telefonu satışı yapmaktadır. İster kredi kartınızla, ister peşin paranızla, dilerseniz de eşit miktarlar da sıfır faiz oranı ile faturalı hattınız üzerinden akıllı cep telefonunuzu alabilirsiniz. Akıllı cep telefonlarının alımların da herhangi bir sınırlama yoktur, sizler dilediğiniz modelde ki telefonları faturalı hattınız üzerinden satın alabileceksiniz.

Kredi İçin Evraklar

Evrak hazırlama konusunda da herhangi bir zorluk bulunmamaktadır ve tıpkı bir faturalı hat alır gibi imza atarak sizlere bir taahhüt sunulmaktadır ve bu taahhüt sayesinde de faturanıza eşit miktarlar da taksitler yansıtılacaktır. Bu yansıtılan taksitleri düzenli ödemeniz sayesin de ortalama bir sene sonrasında ek cihaz kampanyasından da yararlanmış olursunuz.

Doların Artışı İle Telefon Piyasası

Ekonomi de zor günlerin yaşandığı ülkemiz de özellikle de döviz piyasası adeta çalkalanma noktasına gelmiştir. Doların bir anda beş TLL üzerine seyir etmesiyle birlikte teknoloji ürünlerinde de büyük bir artış sağlanmıştır. Bu artış neticesin de vatandaşlar özellikle de akıllı cep telefonu alımlarını bir kademe de olsa durdurmuş bulunmaktadır. İhtiyaç haline geldiği ön görülen ve her geçen gün yeni telefonların piyasaya sürülme neticesin de 5 bin TL gibi rakamlara doların artış sebebi ile satışlar gerçekleşmektedir. Fakat vatandaşların alım gücü birçoğu uygun olmadığı için doların düşmesini beklemekte ve bu da telefon piyasasını derinden etkilemiştir.

Yurt dışından ithal olan neredeyse tüm telefonlar doların etkisi ile birlikte bir anda iki kat fiyatlara çıkmıştır. Yine aynı şekilde bilgisayar alanında beyaz eşya ve televizyon alanında da artışlar sağlanmıştır. Vatandaşlar bu artışların sonucun da alış veriş gücünün eksildiği gözlemlenmekte bu da ülkemiz adına ekonomik bir krizi beraberinde getirmektedir. Çünkü ülkemiz de en çok ticaret yapılan alanlardan birisi de teknolojik ürünler olarak kayıt altına alınmıştır. Bu netice de vatandaşların da maalesef yüzü gülmemekte ve doların düşmesini beklemektedir.

Döviz piyasasını ele alan ekonomistler bu durumu çok kısa süre içerisinde düzelteceklerini dile getirmiş vatandaşın doların düşmesini de heyecanla beklemeye sevk etmiştir. Döviz piyasasının düşmesi ile yeniden teknoloji ürünlerinin talebi de böylelikle artış sergileyecektir. Fakat sizler artık faturalı hat sahiplerine özel olan akıllı cep telefonu alımları sayesinde doların kaç olduğunu düşünmeksizin faturalı hat üzerinden Faturalı Hatlara Kredi çekerek telefonunuza sahip olmuş oluyorsunuz.

Böylelikle de bu durum sizi fazla zorlamıyor ve kısa süre içerisinde telefonunuzu almış oluyorsunuz. Üstelik hangi marka model olursa olsun ve fiyatı kaç olursa olsun eşit taksitler ile akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Böylelikle de artık sizler de bu alanda bankadan yüksek faiz ile kredi çekmemiş olacaksınız ve akılı cep telefonu almak için de faturalı hattınız sayesinde operatörünüzden on iki taksitli alabileceksiniz.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Fatura Üstüne Kredi
Faturalı Hatlara Kredi – Fatura Üstüne Kredi

Faturalı Hatlara Kredi 2020 u Hangi Operatörler Sağlıyor?

Bankalardan kredi çekmeniz oldukça zor bir hale geldi ve bu yüzden de artık en iyi kredi çekimleri faturalı hatlar üzerinden gerçekleşmektedir. Yani sizlere en iyi krediyi sağlayanlar her zaman GSM operatörleriniz olmuştur, bu anlamda da GSM operatörlerinizden on iki eşit taksit ile akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Yani bankadan kredi çekerek telefon almak yerine tamamen en mantıklı olanı operatörünüzden kredinizi çekmektir.

Tamamen sizlere özel sunulan bu kredi sayesinde de artık daha iyi bir şekilde sizler de uygun faiz oranı ile krediyi almış olacaksınız. Bu kredi sayesinde de akıllı cep telefonunuza ulaşacaksınız ve bankalardan yüksek faiz oranları ile kredi almadan telefonunuz sizin olacaktır. Bu sayede de eski telefonunuzdan kurtulacaksınız ve yeni model bir telefona sahip olarak artık güncellenen uygulamalarda da hiç donma ve kasma sorunları yaşamadan iletişim gücünü en iyi şekilde elinizde tutacaksınız. Üstelik GSM operatörlerinden almış olduğunuz akıllı cep telefonunu ister kullanırsınız isterseniz de satarak nakit paraya çevirmiş olursunuz.

Bu tamamen sizin elinizde olan bir şeydir ve sizler telefonu kullanmayıp satsanız dahi her ay faturanıza yansıyacak olan eşit miktarda ki taksitlerinizi ödeyerek bir sene düzenli ödemeniz halinde yeniden ek bir cihaz dahi alabileceksiniz. Yasa gereği eskiden yirmi dört ay olan taksit sayısı artık on iki ay oldu ve on iki ay eşit taksitler ile dilediğiniz gibi operatörünüzden akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Bu size verilen bir Faturalı Hatlara Kredi sistemidir ve bankalar ile hiçbir alakası yoktur, tamamen faturalı hat sahiplerine özel bir durumdur. Fakat bu durumun da bir şartı vardır, bu şart ise düzenli bir şekilde son altı ay faturasını yatırmanız ile gerçekleşmektedir. Aynı zamanda da son altı ay faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekiyor, bu yüzden de faturasız hat kullanıcıları kredi alamıyorlar ve hiçbir akıllı cep telefonunu operatörlerinden taksitle alamıyorlar.

Faturasız Hatlar Kredi Alabilir mi?

Akıllı cep telefonu sahibi olmanız için sadece bankalardan kredi çekmek ile değil GSM operatörlerinizden Fatura Üstüne Kredi çekerek de sahip olabiliyorsunuz. Bu durumdan yararlanmak için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir, faturasız hat sahipleri kesinlikle GSM operatörlerinden taksitli akıllı cep telefonu alamıyorlar.

Yani faturasız hatlara kredi verilmiyor ve Faturalı Hatlara Kredi  alabilmeniz için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Üstelik son model telefonları faturalı hat sahipleri sadece bir imza ile aynı gün aynı saat içerisinde alabilmektedir. Bilmiş olduğunuz gibi her geçen gün gelişen cep telefonlarının hızına yetişmek adeta büyük bir zorluk içerisine girmiştir ve artık operatörleriniz sayesinde faturalı hat sahipleri istedikleri teknolojide akıllı cep telefonunu alabiliyorlar.

Teknoloji ve Akıllı Cihazlar

Teknolojinin gelişimi ile birlikte akıllı cep telefonları da o kadar büyük bir gelişim haline geldi ki adeta bizlere bilgisayar kullanım alanını unutturdu diyebiliriz. Özellikle de giyilebilir pratik teknolojilerin de akıllı cep telefonları ile uyum içerisin de olma neticesin de birçok alanda bizlere kolaylıklar da sergilendi. Her geçen gün yeni uygulamaların yer aldığı ve sürümlerin yenilenmesi sayesinde de internet çağını bir kez daha güçlendirdi. Fakat son zamanlar da ülkemiz de artış sergileyen döviz kuru dolayısı ile oldukça pahalı bir hale gelen akıllı cep telefonları yine de kullanım alanın da etkisini kaybetmedi. Çünkü uygulamaların daha farklı alanlar da gelinmesi ve birçok kurumların ve kuruluşların da uygulamalar ile müşterilerine hizmet sunması neticesin de adeta akıllı cep telefonları kullanım alanımızı zorunlu bir hale getirmişlerdir.

Özellikle de bankacılık sektörün de çok ideal olan uygulamalar müşterilerini bankaya kadar gitmek yerine akıllı cep telefonları sayesin de bulundukları her yerden işlemlerini sergilemektedirler. Bilgisayarların yerini almaya devam eden bu teknoloji sayesin de birçok alan da bizlere sunulan sosyal medya uygulamaları gibi kolay kullanım alanları da oluşturularak bilgisayar başında bizleri tutmak yerine akıllı cep telefonlarımız sayesin de hem gündemi takip edebiliyoruz hem de daha hızlı bir şekilde iletişim sağlayabiliyoruz. İletişim gücünün en iyi hale geldiği bu dönemler de 4,5 G teknolojisi ile de internetin akıllı cep telefonlarında daha hızlı bir hale gelmesi de sağlanmıştır.

Fatura Borcu Olanlar Kredi Alabilir mi?

Kredi almanız için sizler sunulan GSM operatörlerinin kampanyalarından yararlanmanız için faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda da son altı ay düzenli bir şekilde faturalarınızı yatırmanız gerekiyor, bu işlemlere dikkat ederseniz ve herhangi bir fatura borcunu aksatmamış olursanız aynı gün içerisinde dilediğiniz bir akıllı cep telefonunu satın alabiliyorsunuz.

Böylelikle de artık sizler de en uygun fiyata ve eşit taksitlere sıfır faiz ile kredi çekebiliyorsunuz ve bu Faturalı Hatlara Kredi sayesinde de akıllı cep telefonunuza ulaşabiliyorsunuz. Sizlere sunulan bu hizmetler tamamen GSM operatörleriniz sayesinde olmaktadır ve bankalar ile hiçbir şekilde bu çalışmalarda bulunmuyorsunuz. Çünkü bankalar hem yüksek faiz veriyorlar hem de kredi vermek için birçok şartı koşuyorlar.

BDDK tarafından genel olarak ele alındığı için bankalardan kredi çekmeniz de büyük bir zorluklar getirilmiştir. Keza yine aynı şekilde kredi kartı almanız konusunda da bu zorluklar öne sürülmüştür. Sizler bu zorluklardan uzak kalmanız adına artık GSM operatörleri tarafından krediler sunulmaktadır. Daha kolay bir şekilde tüm vatandaşlar kredisine sahip olsun diye bütün GSM operatörleri bu hizmeti sağlıyorlar. Sizlere sitemiz içerisinde vermiş olduğumuz ücretsiz kredi danışmanlığı ile kısa süre içerisinde kredinize sahip olabileceksiniz. Bu anlamda da yüksek faiz oranlarından kaçınarak artık uygun faiz oranı ile operatörler tarafından Fatura Üstüne Kredi çekebileceksiniz.

Akıllı cep telefonlarının sürekli gelişimi sayesinde her ay yeni bir üst model çıkıyor dolayısıyla sizde telefonunuzu yenilemek durumunda kalıyorsunuz. Operatörler bu durumun farkında olduğu için faturalı hat sahiplerine diledikleri gibi akıllı cep telefonu alabilmeleri adına kredi vermektedir. Üstelik sıfır faiz ve eşit taksit oranları ile bu kredilere sahip olabileceksiniz. Yapmanı gereken yalnızca düzenli şekilde faturanızı ödemiş olmanız. Bunda bir sorun yoksa aynı gün içerisinde tek bir imza ile kredisine ulaşmış oluyor.

Faturalı Hatlara Kredi 2020 Kaç Taksit İle Ödeyebiliyoruz?

GSM operatörleri tarafından sizlere sağlanan Fatura Üstüne Kredi taksitleri için devlet zorunlu bir sayı getirdi. Artık hiç kimse 24 ay taksitle GSM operatörlerinden akıllı cep telefonu alamayacak. Şuan  kampanya dâhilinde ve son dönemlerini yaşayan 12 taksit alternatifi yer alıyor. Bu sayede de sizler artık faturalı hatlarınız üzerinden akıllı cep telefonu sahibi olabileceksiniz.

Bankalardan yüksek faiz oranları ile kredi almaya artık bir son vereceksiniz. GSM operatörlerinizin sizlere sunmuş olduğu uygun faiz avantajı sayesinde kredinizi çekebilecek ve bir akıllı cep telefonuna sahip olmuş olacaksınız. İster telefonu kullanın isterseniz de peşin paraya çevirin bu tamamen sizin elinizdedir ve artık bankalar ile uğraşmanıza hiç gerek kalmamaktadır. Elbette GSM operatörlerinin de sizlere sunduğu bir takım şartlar var. Bu şartlardan en başta geleni ise tamamen faturalı hat sahibi olmanızdır. Faturalarınızda geçmiş dönemlere ait fatura ödemeniz de hiçbir sorun yaşamamanız olmasıdır.

Son altı ay faturalı hat sahibi olmanız ve bu altı aylık süreçte faturanızı aksatmadan ödemeniz gerekiyor. GSM operatörü tarafından size farklı alternatifli marka ve modeller sunuluyor. Siz dilediğiniz marka ve modeli seçerek akıllı cep telefonu sahibi olabileceksiniz. Böylelikle bankalardan kredi almak zorunda kalmadan eşit taksitler ve sıfır faiz ile bu telefonlar sizin olacaktır.

 

Instagram Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Deniz Deniz 7 Nisan 2019

    Faturalı hatta kredi almak istiyorum ama bu hizmeti kim veriyor bilmiyorum. Tüm bankaların internet sayfalarını gezdim ama böyle bir bilgiye ulaşamadım. Yardım eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -