İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatlara Kredi 2020 Nasıl Veriliyor?

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

İlk olarak konuya açıklık getirmek için şunu belirterek başlayalım. Faturalı hatlarınızı kullanarak hiçbir bankadan kredi başvurusu yapamıyor ve alamıyorsunuz. Peki, faturalı hatlara kredi 2020 nasıl veriliyor sorusuna geldiği zaman ise bu konuda size birkaç açıklayıcı bilgi verelim çünkü bu konuyla alakalı olarak bize çok fazla soru geliyor. Bu yöntemden faydalanabilmeniz için öncelikli olarak üzerinize kayıtlı olan bir hattınızın olması gerekiyor. Bu sayede cep telefonu operatörlerinin cep telefonu kampanyalarından faydalanıyorsunuz. Bunun içinde kampanya dahilinde belirlenmiş olan limitler dahilindeki cep telefonunu aldıktan sonra piyasa değerinin birazcık altında satarak nakit ihtiyacınızı karşılıyorsunuz.

Faturalı hatlara kredi olayının genel özetinin bu şekilde olduğunu söyleyelim. İsteyen kişi bunu bireysel olarak da yapabilir. Bunun için kurumsal ya da kamusal bir firma olmanıza da gerek yok.  Bu yöntemi isterseniz kendiniz yapabiliyorsunuz ki kendiniz yaptığınızda problem burada başlıyor satarken piyasanın çok altında satıyorsunuz. Ancak bu işlemi finansal kuruluşlardan gerçekleştirdiğiniz takdirde yukarıda da belirttiğimiz gibi değerinin bir tık altında gerçekleşiyor. Bu da elinize geçen limitin daha yüksek olacağı anlamına geliyor.

Konunun ayrıntıları ile ilgili olarak iletişim sayfamızdan bizimle bulunduğunuz şehre göre mesai saatlerimiz içerisinde iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Faturalı Hatlara Kredi 2020 

Bu sistem kredi olarak adlandırılmakta ancak işin özünde pek mantıklı gelmese de insanları bunu faturalı hatlara kredi 2019 şeklinde tanımlamışlardır. Bizde başlığımızı seçerken buradan hareketle yola çıktık ve bu şekilde bir açıklama yapalım istedik. Tekrar hatırlatalım bu işlem bir kredi değil cep telefonu operatörünüzden almış olduğunuz cihazlarınızın nakde çevrilmesi demektir.

Bu işlemi yaparken de sizin kredi notunuza yine bakılacaktır. Kredi notunuz çerçevesinde size cep telefonu kampanyası belirlenecek ve buna göre de bir cihaz seçmiş olacaktır. Mesela durumu biraz da örnekleyelim. Sizin operatörünüz size 5 bin liraya kadar bir cep telefonu limiti vermiş siz bayinize gidiyorsunuz ve 5 bin liralık bir cep telefonu alıyorsunuz. Bu sayede 5 bin lirayı direk olarak ödemiyorsunuz cep telefonunuzun hattına her ay düzenli olarak belirlediğiniz fatura geliyor ve sizde bu krediyi bu şekilde ödemiş oluyorsunuz. Ancak sizin nakde ihtiyacınız olduğu içinde bu cihazı tekrar satmak ve elinize nakit geçmesini istiyorsunuz işte biz bu noktada devreye giriyoruz ve sizden cep telefonunu değerinin bir tık altında alıyoruz.

Bu sayede siz aldığınız bu telefonu da nakde çevirmiş oluyorsunuz üstelik bunun için çok büyük zararlarda etmiyorsunuz ve artık aldığınız bu nakit paranızı da faturanıza ek taksitler yaparak yavaş yavaş ödüyorsunuz. Bu yöntem genellikle acil paraya ihtiyacı olanlar tarafından kullanılıyor. Çünkü elinize geçecek olan paranın miktarı çok büyük olmuyor.  Peki bu kredi için başvuru ve kredi alma yöntemleri nelerdir birde bunlara bakalım.

Faturalı Hatlara Kredi 2019 Nasıl Veriliyor ?
Faturalı Hatlara Kredi 2019 Nasıl Veriliyor ?

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Faturalı Hat Kredisi Başvuru ve Kredi Almanın Yolları

Faturalı Hatlara Kredi 2020

  • Her faturalı hat sahibi, bu kampanyadan yararlanamıyor. Faturalı Hat ile Kredi Başvurusu için bazı kriterlere sahip olmanız gerekir:
  • En az 6 ay veya 12 ay süresince hat sahibi olmak
  • Son 2 sene içerisinde cihaz kampanyalarında gecikme – borç ve benzeri sorunlar yaşamamak
  • 2 ay üst üste borç biriktirmemek
  • Ve en önemlisi, kredi notunuzun bu işlem için uygun olması şarttır

Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yaparken biz size bir anlamda yol gösteriyor ve bunun için sizden yalnızca danışmanlık hizmeti alıyoruz. Karlı bir yöntem olan bu sistem sayesinde sizde acil olan nakit paranıza ulaşmış oluyorsunuz.

Instagram Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir