İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell Faturalı Hatta Kredi / Turkcell Kredi

Tüm operatörler üzerinden kredi alabileceğiniz gibi Turkcell Faturalı Hatta Kredi üzerinden de nakit ihtiyacınızı karşılayarak cihaz alıp kullanabilirsiniz. Bu yazımızda size Faturalı Hatlara Kredi almanın detaylarını anlatmaya çalışacağız.

Bankalardan yeni bir cep telefonu için borç almak bir hayli zordur. Az bir tutar için dosya masrafı ve sigorta masrafları ile karşılaşabilirsiniz.  Faturaya Kredi imkanı sayesinde Akıllı telefon alarak, taksitlerini faturanıza ek olarak gelecek cihaz bedeli olarak ödeyebilirsiniz. Bankalarda yapılan yoğun taramalar ve yüksek sigorta masrafları yerine çok daha kolay yollarla nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Unutulmaması gereken bir noktada; Turkcell, bankalara borcunu ödeme alışkanlığı olmayan kişileri tespit ederek onlara cihaz verememektedir.

Turkcell operatörü üzerinden faturalı bir hatta sahip olarak kredi çeker gibi para alarak cihaz almanız mümkün olacaktır. Telefon Faturasına Kredi için en önemli şart, Turkcell hattınızın kendi adınıza kayıtlı olmasıdır. Bununla birlikte faturalı hatta sahip olabilmeniz, sizde aranan tek şarttır. Tabiki KKB puanınızın düşük olmaması da önemli bir unsurdur.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz : 08508403570

İnternet üzerinden Başvuru Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

Faturalı Hatta Kredi Almak Mümkün

Faturalı hatta sahip olmakla birlikte, bu hattı en az 6 ay boyunca aktif olarak kullanıyor ve faturalarınızı düzenli ödüyor olmanız dışında ek bir şart bulunmaktadır. Bunlar dışında hiçbir kefil göstermeksizin faturalı Turkcell hattınızın üzerine kredi kullanarak yeni cihazınızı satın alabilirsiniz. Bütçenize göre kendinize en uygun cihazı almanız gerektiğini unutmayın.

Cep Telefonuna Kredi ile aldığınız cihazı dilerseniz kullanabilir, dilerseniz eşinize ya da çocuğunuza hediye edebilirsiniz. Cihazınızı aldıktan sonra ödemeniz gereken tutar aylık faturanıza yansıyacak böylece fatura öder gibi cihaz kredi bedelini ödeyebileceksiniz. Bankalardan kredi çekmek yerine, dosya masrafı ve sigortalar ile uğraşmak yerine çok daha kolay ve kısa sürede ihtiyacınız olan acil para ihtiyacınızı bu şekilde karşılayabilir ve cihazınızı alabileceksiniz.

Avantajlı Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Borç bularak yeni bir cep telefonu almak için birçok yöntem denemiş yine de bulamamışsanız o halde yapmanız gereken Turkcell faturalı hattınız üzerine kredi kullanarak yeni bir cihaz almak ve 6 ay gibi çok kısa bir sürede kapatmaktır. Kefilsiz olarak dilediğiniz cihazı alabileceğiniz gibi sizden tek beklenen faturalarınızı düzenli olarak ödemektir. Size taksitle geri ödeme imkanı sunan Turkcell, özellikle kredi notu düşük olan ve ihtiyaç kredisi çekemeyenlerin başvurabilecekleri bir alan değildir. Görüldüğü üzere faturalı hatta kredi imkanı son derece kolaydır.

Son dönemlerde ortaya çıkan kredi destekleri, genel olarak yüksek faizli oranlar ile görülmektedir. Bankalara başvurması gereken kişiler, onay olması durumunda destek almaktadır. Ancak hat sahipleri için sunulan Turkcell kredi imkânları, belirli kurallar doğrultusunda verilmektedir. Bahsedilen Turkcell kredi hakkında internette yer alan bilgi kirliliği, sunduğumuz hizmetler ile son bulmaktadır. Almak istediğiniz acil kredi için size en uygun olan kredileri sunan kadromuz, belge temini de yapmaktadır.

Yalnızca hat sahipleri için geçerli olan Turkcell kredi destekleri, yaklaşık 12 ay vade üzerinden kişilere teslim edilmektedir. Operatörler ile özel olarak yapılan anlaşma sonucunda telefon faturanıza ve İnternet faturanıza vadeler yansıtılmaktadır. Turkcell dışında Vodafone ve Türk Telekom aboneleri içinde krediler verilmektedir. Başvuruların hangi noktalarda ve bölgelerde yapıldığı, gereken izinler ve ödeme koşulları içinde bilgiler sunulmaktadır. Uzman yönetici kadromuz ile birlikte sağlamış olduğumuz detaylı hizmetler, diğer kredi işlemleri içinde sağlanmaktadır. Gerekli olan krediler için acil başvurulacak olan yerler hakkında da doğru şekilde paylaşımlar, kadromuz tarafınca özel şekilde sağlanıyor.

Herkes Her Şeye Kredi Kullanabilir mi?

Günümüzde alışveriş alışkanlıklarında değişiklikler olmuş, aynı zamanda ödeme şekillerinde hızlı, güvenilir satın alma hizmetleri doğmuştur. Banka Kredileri ve kredi kartları bu anlamda yardımcı olmakla birlikte bazen ödeme konusunda yapılan en ufak bir düzensizlik bankalar açısından tekrar kredi onaylanması konusunda onay vermeyebilirler. Hızlı ve kolay krediler ihtiyaç duyduğunuz ürünü almak konusunda geniş kullandırma imkanına sahiptir. Üstelik her kişinin gelirine uygun krediler çıkarılma imkanını sahip olması geri ödeme konusunda da kolaylık sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Avea Faturasına Kredi Nasıl Alınır

Hızlı yaşamın ayrılmaz parçası teknoloji ve teknolojik ürünler önemli bir paya sahiptir. Özellikle cep telefonu teknolojilerine bakıldığında her gün farklı marka ve üstün teknolojilerle yeni modellerle karşılaşmaktayız. Gelir kaynaklarımızın el verdiği ölçüde alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bazen de kredi kullanmak zorunda kalıyoruz. Örneğin Turkcell Kredi konusunu ele alacak olursak yeni cihaz alımlarında banka kredileri hayli alımı zor hale gelmiştir. Ancak nakit ihtiyaçlarımızı karşılama konusunda oldukça başarılı bir uygulamadır. İstenilen cihazı almak artık çok kolay ve güvenilir. Yapılan alışverişin faturaya yansıması kalan borcun hesaplanması takibi kolaylaştıracaktır.

Kredi Nasıl Kullanılır?

Turkcell fatura ödemelerinizin zamanında ve düzenli olarak ödeme yapılması kredi kullanmak konusundaki yeterli tek harekettir. Banka dan kredi kullanmak istediğiniz zaman mevcut kredi ödemeleri ya da kredi kart ödemelerinde aksatma yapmanız halinde ihtiyaç duyacağınız 2. bir kredi talebiniz mevcut ödeme düzensizliğiniz sebebiyle ret verebilir. Ancak Turkcell kredi talebiniz için sadece faturaların düzenli ödenmesi yeterli olacaktır. Örneğin 6000.-TL lik kredi ihtiyacınızı 12 ay vade ile kullanabilirsiniz. kullandığınız kredi geri ödemesi sizin kullandığınız Turkcell fatura hattınıza 12 ay eşit taksit ile yansıtılması ile kolay ödeme yapmanız sağlanacaktır.

Başvuru ve Onaylanma Süreci Nedir?

Öncelikle Turkcell bir hat sahibi olmanız ve faturaların düzenli olarak ödenmesi en önemli kriter olarak yer almaktadır. Yani en az 6 aylık Turkcell abonesi ve düzenli fatura ödeyen bir profilinizin olması gerekiyor. En fazla 12 aylık vade olarak krediler taksitleniyor. Bu işlemler ve başvuru süreci konusunda yetkili kredi acentası en kısa sürede sizin kredi talebinizi onaylıyor. Yıllar bazında çekilecek maksimum kredi miktarı değişkenlik göstermektedir.

Günümüzde tüm operatörler üzerinden kredi almak mümkün olmaktadır. Turkcell faturalı hatta kredi hakkı da bulunmaktadır. Bu nedenle eğer nakit ihtiyacınız bulunuyorsa Turkcell operatörünüz sayesinde kredi alarak, cihaz ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Biz de sizlere bu yazımızda Turkcell kredi konusunda yardımcı olacak, faturalı hat aracılığıyla nasıl kredi alabileceğinizi detaylı bir biçimde anlatacağız.

Turkcell Kredi

Bilindiği üzere zaman zaman nakit ihtiyacımız olmakta ve bunun için de bankalardan kredi almak isteriz. Fakat özellikle elektronik eşyalar için kullanacağımız bu nakiti bankalardan kredi olarak almak çok zordur. Hem dosya masrafları hem de sigorta masrafları gibi birçok kalem ortaya çıkar ve geri ödemeler de yüksek meblağlar halinde olur. Bu da bizi ciddi anlamda zora sokar. Fakat günümüzde faturaya kredi imkanı ile akıllı cihaz satın alabilir ve taksitleri de faturamıza ek olarak ödeyebiliriz. Bu da akıllı telefon almamızı ciddi anlamda kolay bir hale getirir. Kısacası akıllı telefon satın almak için bankalara gidip yüksek ödemeler yapmanıza ya da kredi almak için günlerce beklemenize gerek kalmaz. Fakat dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunmaktadır. Örneğin faturanızı ya da banka borçlarınızı düzenli olarak ödemiyorsanız ve borcunuz bulunuyorsa Turkcell bu kişileri tespit etmekte ve o kişilerle cihaz anlaşması yapmamaktadır. Bu nedenle ödemelerinizi mutlaka günü gününe yapmanız gerekmektedir.

Turkcell operatörü ile Turkcell faturalı hatta kredi almanız mümkün olmaktadır. Bunu tıpkı kredi çeker gibi halledebilirsiniz. Bu yöntemi kullanabilmek için en önemli nokta ise Turkcell’e kayıtlı hattınızın olmasıdır. Bununla beraber, Turkcell kredi verirken KKB puanını da kontrol etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi Veren Yerler 2020

FATURALI HATLA KREDİ ALMAK

Eğer faturalı hattınız varsa ve bu hattı 6 aydır aktif olarak kullanıyorsanız, Turkcell kredi ile cihaz almanız mümkün olmaktadır. Tabi bununla beraber faturalarınızı da mutlaka düzenli bir biçimde ödemeniz gerekmektedir. Tüm bunları yerine getirdiğiniz takdirde kefilsiz bir biçimde Turkcell faturalı hatta kredi imkanını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun birçok cihaz bulunmaktadır ve siz de yeni cihazınızı taksitli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Faturalı hatla kredi şeklinde alacağınız cihazı dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Bu cihazı satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey faturalı hattınıza aylık olarak yansıyacak cihaz bedelini tıpkı fatura öder gibi ödemek olacaktır. Bu oldukça basit bir işlemdir ve bankalardan kredi çekmek yerine daha kolay bir biçimde telefon sahibi olmanızı sağlar. Eğer nakit paranız yoksa ve acilen cihaz almanız gerekiyorsa bu yöntemi kullanabilirsiniz.

TURKCELL FATURALI HATTA AKILLI TELEFON

Bildiğiniz gibi modern zamanların en büyük ihtiyaçlarından birisi de akıllı telefonlar olmuştur. Eğer akıllı telefona ihtiyacınız varsa ve bir türlü gereken parayı bulamadıysanız Turkcell faturalı hattınız üzerine kredi alarak cihaza sahip olabilirsiniz. Bunun için 6 ay gibi kısa bir süreliğine Turkcell kullanıcısı olmanız ve faturalarınızı da düzenli bir biçimde ödemeniz gerekmektedir. Bu şekilde kefilsiz bir biçimde akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Bu satın alımdan sonra Turkcell’in sizden beklediği tek şey faturalarınızı düzenli bir biçimde ödemeniz olacaktır. Size kredi sunarak daha sonra bunu taksitle ödemenizi sağlayan Turkcell, kişilerin borçlu olup olmadığına ve kredi notunun düşük olup olmadığına dikkat etmektedir. Tüm bu beklenenler karşılanıyorsa faturalı hatta kredi ile telefon almak oldukça basit bir işlemdir.

BANKA KREDİSİ YERİNE TURKCELL KREDİSİ

Bankaların dosya masrafı ve sigortalar ile sunduğu krediler, insanları zorlamaktadır. Bu nedenle de yeni telefon için kredi çekmek biraz zor bir olay haline gelmektedir. İşte bu gibi durumlarda akıllı telefon ihtiyacınızı karşılamak için Turkcell kredi desteklerinden yararlanabilirsiniz. Peki banka kredisi yerine Turkcell kredisi için ne gibi şartları sağlamak gerekmektedir? Biraz bu konuya değinelim:

  • Öncelikle mutlaka Turkcell kullanıcısı olmanız şarttır.
  • En az 6 aydır Turkcell’in faturalı hattı kullanmanız gerekmektedir.
  • Faturalarınızı mutlaka düzenli ödemelisiniz.
  • KKB puanınız düşük olmamalıdır.

Bu noktada firmamız sizlere bir an önce almak istediğiniz acil kredi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber size en uygun kredileri değerlendiren ve analiz eden firmamız, başvuru sırasında gerekecek belgelerinizi de size önden bilgilendirerek işinizi daha kolay bir hale getirmektedir.

Turkcell kredi destekleri yalnızca Turkcell hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Turkcell bu kredileri 12 ay vade ile vermektedir. Yani telefonunuzu satın aldıktan sonra ödemenizi 12 ay boyunca faturanıza yansır bir biçime yapmanız gerekmektedir. Turkcell dışında Türk Telekom ve Vodafone da müşterilerine bu tip hizmetleri vermektedir.

Uzman kadromuz sizlere bu krediler hakkında detaylı bilgilendirme sunmaktadır. Başvuruların nerelere ve ne şekilde yapıldığından hangi belgelere ihtiyaç duyulduğuna kadar birçok konuda sizleri bilgilendiriyoruz. Bununla beraber sizlere sağladığımız hizmetlerle kredilerinizi daha kolay bir biçimde alabiliyorsunuz. Firmamız krediler için gerekli olan tüm alternatif bilgilendirmeyi sizlere sunmaktadır.

KREDİ HER ŞEYE KULLANILIR MI?

Günümüzde alışveriş alışkanlıkları eskiye nazaran oldukça değişti. Bu nedenle artık birçok farklı ödeme yöntemi de ortaya çıkmaya başladı. Banka kredileri ve kredi kartlarının yanı sıra artık günümüzde telefon operatörleri de kredi sunmaya ve kullanıcılarına akıllı cihaz alımlarında kolaylık sağlamaya başlamıştır. Hızlı ve kolay bir biçimde Turkcell kredisi alarak hayalinizdeki akıllı telefona rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Telefona Nakit

Günümüzün vazgeçilmezlerinden birisi olan teknolojik ürünler, hayatımızın her alanına iyice entegre olmuş ve lüksten ziyade artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle gelir kaynaklarımızı da düşünerek bütçemize uygun akıllı telefonlar almak istiyoruz. İşte bu noktada operatörler bizlere birçok kolaylık sağlıyor. Örnek olarak Turkcell de kredi desteği sunarak, insanların normal şartlarda peşin bir biçimde almakta zorlanacakları cihazları taksitle almalarını sağlıyor.

KREDİYİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Turkcell kredisi kullanmak için öncelikle en az 6 aydır Turkcell faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bununla beraber kredi puanınız yüksekse ve faturalarınızı düzenli bir biçimde ödüyorsanız, Turkcell’e başvurarak cihaz kredisi alabilirsiniz. Türkcell size sunacağı krediyi 12 ay vadeye bölmektedir.

Başvuru sürecinde yetkili olan kredi acentası sizin başvurunuzu değerlendirmeye alıyor ve kısa bir sürede onaylıyor. Bu krediler de kişinin kredi puanına göre değişim gösterebiliyor. Örneğin bir kişiye 6 bin TL’lik kredi çıkarken başkasına 3 bin TL’lik kredi çıkabiliyor.

Bu işlemleri başlatmanız da oldukça basit. Bunun için öncelikle Turkcell faturalı hat sahibi olmanız ve faturalarınızı 6 aydır düzenli bir biçimde ödüyor olmanız gerekli. Bundan sonra başvurunuz onaylandıktan sonra sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın yetkilileri sizlere ihtiyacınız olan tüm bilgileri sunmakta ve işlerinizi kolay bir biçimde halletmenizi sağlamaktadır. Cep telefonu kredisi çeken insanlar genellikle acil bir biçimde nakde ihtiyaç duyan insanlar. Bu nedenle bizler de size acil kredi konusunda ciddi anlamda destek sağlıyoruz.

Faturalı hatta kredi alınır mı sorusunun cevabını firma yetkilileri olarak sizlere sunuyoruz. Kendi bütçenize uygun bir biçimde Turkcell kredisi almanız mümkün. Bunun için bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri almanız da yeterli olacaktır.

Mutlaka cihaz kredisi çekerken güvenilir firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Kredi çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kesinlikle güven olmalıdır.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Vodafone Kredi İçin Nereye Başvurulmalı?

Kısa süre içerisinde GSM şirketleri arasında adını duyurmayı başaran Vodafone, fatura hatlı kullanıcılarına Vodafone kredi desteği sunuyor. Yalnızca yeni telefon almak için sunulan Vodafone kredi faturalı hat sahiplerinin yanı sıra sabit telefon kullanıcılarına verilmektedir. Ancak en az 24 ay yani 2 yıl sabit ya da iş telefon kullanıcıları için geçerli olan kredi, kefilsiz olmaksızın güvenli şekilde sağlanmaktadır. Uygun vadeler ile belirlenebilecek olan tutarlar için Vodafone kredi başvurusu yapmak isteyenler, hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Özel iletişim bölümünden başvuru formu doldurarak, öğrenmek istediğiniz tüm soruların yanıtını almanız mümkündür. Kaç ay vade, toplam kredi miktarı ve en az kredi miktarı gibi bilgilerin sunulduğu hizmetlerimizde, gereken belgelerde sunuluyor. İşlemlerin sadece; hat sahipleri tarafından, operatörlerin yetkili bayilerinde yapılabildiğini unutmamız lazımdır.

Türk Telekom Kredi İçin Başvuru Formu Hazırlama Desteği

En 6 aylık faturalı kullanıcılar için sunulan bir diğer kredi desteği de Türk Telekom kredi seçeneğidir. Ancak kredi çekmek isteyen ve başvuruların nasıl yapılacağını bilmeyen kişiler, firmamızdan yardım alabilmektedir. Yapılacak olan Türk Telekom kredi başvuru aşamasında gereken içerik ve belgelerin temin edildiği hizmetlerimizde, aynı zamanda takiplerin yapılması da mümkündür. Alınacak olan mobil cihaz için gerekli olan ücretler hakkında da en doğru çözümler, firmamızca sunuluyor. Aynı zamanda Türk Telekom kredi işlemi sonrası alınan cihazlar, isteğe göre satılabilmektedir. Bahsedilen kredi çeşitleri için destek sunan kadromuz, söz konusu olan detaylar hakkında doğru bilgileri sizlere sunuyor.

Facebook Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir