İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri – Vodafone, Yukarıda da ki başlıkta da belirttiğimiz gibi Vodafone birçok internet ve dakika kampanyalarını Vodafone yanımda uygulaması üzerinden duyuruyor ve veriyor. Her hafta farklı sürprizlerin bulunduğu bu uygulama sayesinde de avantajlı olan paketleri de görebiliyorsunuz. Yine aynı şekilde Bana Ne Var bölümüne girdiğiniz zaman burada karşınıza çıkacak olan hediyeni gör bölümünü seçerek burada sizin için uygun görülen teklifleri de görebiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone 4,5G kapsamı içerisine girenlere özel olarak 1 aylık 2GB internet hediyesi veriliyor. 4,5G2 ye geçmek içinde yapmanız gereken 4,5G yazarak 4545’e mesaj göndermek olacaktır. Size gönderilen onay mesajı sonrasında artık doya doya bitecek olan hediye internette bulabilirsiniz.

Faturasızlarda Kazanıyor

Vodafone sadece faturalı hatları düşünmüyor. Faturasız olan hatlar içinde birbirinden farklı ve avantajlı kampanyalar düzenliyor. Yapmanız gereken ABONE SUOER2GB yazarak 3636 numarasına göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri
Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Self İle Kazanın

Google Play ve App Store üzerinden indireceğiniz uygulamayla birlikte bedava kazandığınız internet paketiniz de hesabınıza aktarılıyor.

E- Fatura İle Kazanın

Vodafone’nun kullanıcılarına alternatifler sunarken aynı zamanda doğayı da korumaya çalışıyor. Buna göre e-fatura ve SMS faturaya geçen müşterilerine toplamda 15 gün boyunca geçerli olacak 1 GB internet paketi sunuyor. Paketin avantajlarından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken şey ise EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra eposta adresinizi gidiyorsunuz ve bunu 7000 numarasına kısa mesaj olarak gönderiyorsunuz. Bu işlem sonrasında ise Vodafone’den kazandığınız 1 GB hediyenizi alıyorsunuz.

Vodafone 8 GB İnternet

kampanyanın adı Super 8GB kampanyaya katılım sağlayabilmeniz içinde SUPER 8GB yazarak 3636 numarasına kısa mesaj atıyorsunuz. Kazandığınız hediyeniz ise anında sizin hattınıza yükleniyor. Ancak şunu da söylemeden geçmeyelim bu paketten vazgeçtiğiniz zaman sizden ekstra bir ücret alınacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri – Sürpriz Bedava İnternet

Sürpriz bedava internet paketinden faydalanabilmeniz için yapmanız gereken tek bir işlem var o da Surprız yazıp bu mesajı 6666 numarasına kısa mesaj olarak göndermek. Sonrasında ise tarifenize ek olarak kazanmış olduğunuz hediye paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone bedava internet paketinde de yine aynı şekilde yol izliyorsunuz. Burada yol ise Kazan yazdıktan sonra 4445 numarasına kısa mesaj göndermek. İşlemi tamamlamanızın ardından kazandığınız internet hediyesi hattınıza tanımlanmış oluyor.

1 GB Kazan

Vodafone hizmetlerini daha kapsamlı bir hale getirebilmek için hem faturalı hem de faturasız müşterilerini düşünüyor. Buna göre faturasız müşteriler hatlarına para yükledikçe 1 GB internet kazanıyorlar ve bu kazanılan internet 5 gün boyunca kullanılabiliyor.

Beşiktaşlılar Kazanıyor

Vodafone kullanıcılarının yanı sıra aynı zamanda taraftarları da düşünmeden geçmemiş buna göre Beşiktaş taraftarına özel olarak Kara Kartal aboneliği başlatmış. Bu kampanya içerisinde de sınırsız hediyeler sunuluyor. 3 GB ve Beşiktaş’ın maçları ve gol durumlarıyla ilgili bildirimler alınabiliyor.

Güvenli Depo Kullan

Vodafone Bedava İnternet Paketleri – Vofafone güvenli depo uygulaması da size 1 GB internet paketi kazandırıyor. Bu uygulamayla birlikte hem verilerinizi depoluyor hem de 1GB internet kazanıyorsunuz. Uygulamayı indirdiğinizde ise paketiniz hazır oluyor.

Vodafone Kredi – Vofafone TV paketinde ilk ay ücretsiz olarak kullanıyorsunuz ve bu süre içerisinde 5 GB internet hediyesi veriliyor. Sonrasındaki aylarda ise paketinize 4,90 TL’lik bir fark yansıtılmış oluyor. Hediyenizi kullandıktan sonra ise tekrar paketi iptal edebilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz paketler sadece Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Faturalı ya da faturasız olan müşteriler bu internet paketlerinden istediklerini seçerek gönüllerince internete girip paketlerini kullanabiliyorlar. Aktif bir internet kullanıcısıysanız Vodafone’nin sunmuş olduğu bu paketlerin de tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Facebook Sayfamızı Buradan Ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. Ege Ege 28 Eylül 2019

    Vodafone Berbat bir Operatör…. Kesinlikle Bulaşmayın bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -