İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ucuz Android Telefon Fiyatları Ne Kadar?

Bu sezonda yine birbirinden farklı markalarda cep telefonları satışa sunuluyor. Satın almak istediğiniz cep telefonlarının özellikleri geçmiş yıllara nazaran daha da gelişmiş düzeydedir. Haliyle özellikler geliştikçe fiyatta o oranda artmaya devam ediyor. Akıllardaki soru ise bütçeye uygun telefon nasıl bulunur? Elbette bu sorunun cevabını verecek birçok firma bulunuyor.

Önemli olan bunların arasından sizin için hem marka olarak hem de fiyat olarak en uygun olanını bulmanızdır. Bu anlamda ucuz android telefon fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız dönem dönem kampanya veren satış mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerine gidip cep telefonu bakmak yerine internet üzerinden birçok siteden farklı modelde ürünlere de göz atabilirsiniz. Böylece normal bir alışveriş merkezinden çok daha fazla sayıda ürünü göreme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bunu da Okumalısın
En Yeni Telefon Modelleri

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

BankaDetay
AKBANKKredi Detayı
DENİZBANKKredi Detayı

Bazı alışveriş merkezleri zaman zaman cep telefonlarında büyük indirime gidiyor. Bu kampanyalar geçici bir vakit için oluyor. Sizlerde bu tür kampanyalardan yararlanmak için sık sık internete girerek indirim olup olmadığını takip edebilirsiniz. Mesela bir ay önce 2000 TL olan bir cep telefonu, bir ay sonra aynı mağazada 1500 TL’ye satılabilir. Fiyat değişebilir ama özellik değişmeyeceği için sizin avantajınıza oluyor.

Ucuz Android Telefon Fiyatları ile Satış Yapan Web Siteler

Bazı siteler bu tür cihazların ikinci el satışını yapıyor. Müşterilerin bütçesi her zaman müsait olmayacağı için fiyatlar çoğu zaman yarı fiyatına kadar düşebiliyor. Belki 3-5 ay kullanılmış bir ürün olabilir. Ancak özellikleri yine aynı seviyede olduğu için 3000 TL’lik bir cep telefonunu 1000 TL’ye satın almak son derece avantajlı bir durumdur. Tabi ikinci el cihaz satın almak istiyorsanız öncelikle girdiğiniz web sitesinin güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

En Uygun Alışveriş Siteleri

İnternet üzerinde uygun fiyata akıllı telefon satan birçok firma bulunuyor. Bunların arasında amazon, aliekspres, media market ve bunun gibi satış mağazaları mevcuttur. Eğer sizlerde daha uygun fiyata cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız bu tür firmaları da kesinlikle gözden geçirmenizde yarar vardır. Üstelik hangi marka ve özellikte cep telefonu istiyorsanız hepsini bu tür sitelerde bulabilirsiniz. Eğer peşin fiyatına satın alacak nakit paranız yoksa kredi kartına taksit yapan alışveriş merkezlerini de tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -