İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Yeni Telefon Modelleri

2019 yılında en yeni telefon modelleri konusunda Samsung, Apple, Huawei gibi dünya devleri arasında kıyasıya bir mücadele başladı. Akıllı cep telefonları tutkunları tarafından heyecanla beklenen yeni seriler hakkında üretici firmalar tarafından peş peşe açıklamalar geldi. Akıllı cep telefonlarında altın dönem olarak nitelendirilen 2019 yılı boyunca firmaların yepyeni modeller çıkarması ile birlikte rekabetin de yükselmesine neden oldu. Yeni serilerin zengin renk tonlarına da sahip olduğu görülebiliyor.

2019 Yılında Piyasada Yer Alması Beklenen Modeller

Samsung Galaxy S10

En Yeni Telefon Modelleri
En Yeni Telefon Modelleri

Samsung firması tarafından çok yakın zamanda satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy S10 modeli amiral gemisinin son versiyonunun İlkbahar aylarına doğru dünya piyasalarına sunulması bekleniyor. Görüntüleri sızdırılan yeni modelin oldukça estetikli ve şık bir görünüme sahip olduğu görülebiliyor. Geniş dev boyutlu ekrana sahip olduğu görülen Samsung Galaxy S10 modelinin fiyat tarifesi hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

En Yeni Telefon Modelleri

Huawei P30 Ve Mate 30

Huawei firmasının son versiyonu olarak 2019 yılı sonlarına doğru satışa sunulması beklenen Huawei P30 ve Mate 30 modeli hakkında henüz detaylı teknik bilgiler sunulmasa da yeni modelde 5G ve katlanabilir özelliğin yer alacağı firma tarafından duyurulmuştu.

2019 yılında Türkiye ve pek çok ülke piyasasında yer alması beklenen yeni modeller listesinin son sırasında ise Honor 8A ve Wiev 20, Xiaomi Mi Mix 3, Apple İphone XI, LG G8 ThinQ, Samsung F, Xiaomi Mi 9 ve Lenova Z5 Pro GT modelinin yer alacağı firmalar tarafından belirtilmiştir.

Yeni modellerin ülkemiz piyasalarından da yüksek talep görmesi bekleniyor. Henüz fiyat listesi sunulmasa da yeni modellerin her bütçeye hitap eden fiyatlardan satılması bekleniyor. Göz alıcı görünüme sahip olması sayesinde ise her yaştan kullanıcılar tarafından ilgi gösterilmesi öngörülüyor.

En Yeni Telefon Modelleri nin 2019 yılı sonlarında Türkiye piyasasına sürüleceği bekleniyor. Yeni modellerin dış tasarımı hakkında bilgi sunulsa da henüz donanım özellikleri hakkında detaylı bilgiler sunulmadığından bu konuda da önümüzdeki birkaç ay içerisinde bilgiler aktarılması bekleniyor. 2019 yılının yepyeni telefon modelleri cep telefonu mağazalarından nakit ve kredi kartına taksitle satın alınabilecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -