İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2020’da Nasıl Kredi Çıkartılır ?

Yeni bir yıla giriş ile 2020 yılında da en çok dikkat çeken cep telefonu kredisi nedir ve en düşük faiz oranlarından nasıl yararlanabiliriz soruları olmuştur. Tüm bu sorulara bu yazımız da cevap bulacaksınız ve en düşük faiz ile hiç zorlanmadan kredinizi alabileceksiniz. Bu kredi sayesinde de sizler artık bankalarda ki dosya masrafı ve sigortalardan tamamen kurtulmuş olacaksınız ve en hesaplı yeni bir cep telefonu almanın yolunu öğreneceksiniz. Bu işlemi sağlamanız için öncelikle bankalardan elbette uzak durmalısınız. 2020 da Nasıl kredi çıkartılır? Sorusunun en güzel yanıtı ise elbette ki kullandığınız GSM operatörü olacaktır.

GSM operatörleri yeni bir telefon almanız için dosya masrafı ve sigorta ücreti almadan sizlere kredi vermektedir. Bu krediyi almanız içinde elbette bir takım şartlar yerine gelmelidir. Bu şartlar neredeyse günlük yaşantınız içerisinde olan bir koşuldur ve hiçbir zorluk çekmeden kredinize aynı gün ve aynı saat içerisinde sahip olacaksınız.

GSM operatörünüz eğer ki bir faturalı hat ise sizler de bu krediden yararlanabileceksiniz. Faturalı hat sahiplerine operatörünüz kredi vermektedir ve bankalarda ki kredilere ile kıyaslanırsa da masraflar sıfırdır. Böylelikle de sizler artık bankalar da ki dosya masrafı ve diğer masraflar ile uğraşmamış olacaksınız. Bankalar her türlü koşulu ele aldıkları için kredi verme konusunda devlet tarafından kontroller yer almakta ve sabit bir maaşınız olmalı. Sosyal güvenceniz olmalı ve kredi siciliniz temiz olmalıdır.

GSM operatörlerin de ise sadece son altı ay faturalı hat kullanmanız ve aynı zamanda da bu faturalarınızı düzenli ödemiş olmanız gerekmektedir. Bankalarda icralık durumda olanlara operatörlerde kredi vermemektedir.

2020 da Kredi Veren Operatörler

Yeni bir telefon almak için kredi vermek sadece bankalara has bir konu değildir. Artık sizler de kredi çekmek için bankalar ile mücadele etmenize gerek yok ve sizlere ayrılan bu ayrıcalık sayesinde kullanmış olduğunuz GSM operatörlerinden de kredi alabileceksiniz. Bu krediye sahip olmanız için faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir ve en düşük faiz oranı ile bu krediyi alabileceksiniz. Sizlere verilecek olan kredi bir akıllı cep telefonu almanız ile geçerli olacaktır. Yani sizler akıllı cep telefonu almak için bankadan kredi çekmek zorunda kalmayacaksınız. Faturalı hat sahibi iseniz artık operatörünüz tarafından sizlere cep telefonu kredisi için kredi çıkartılır.

Faturalı hat sahibisiniz ve son altı aydır da düzenli faturalarınızı yatırdığınız için operatörünüz tarafından sizlere cep telefonu kredisi verilecektir. Bu krediyi almanız için hangi operatör de olduğunuz önemli değildir. Bütün operatörler sizlere 2020 yılında da kredi vermektedir ve bankalar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Faiz Oranları

Bankaların dosya masrafları ve sigortaları ile alacağınız bir akıllı cep telefonu neredeyse iki katına çıkacaktır. Operatörünüz tarafından sizlere neredeyse peşin fiyatına alır gibi taksitle uygun faiz oranıyla bu hizmet sunulmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yani bütün firmalar sizlere cep telefonu kredisi hizmetini sunmaktadırlar. Böylelikle de artık uygun fiyata kredi alabileceksiniz ve bankalara yüksek faiz vermeyeceksiniz. Operatörlerin sunmuş oldukları bu hizmet 2020 yılında da devam etmektedir ve bu yazımız da nasıl kredi çıkartılır bunu öğrenmiş olacaksınız. Son altı ayınızı düzenli bir şekilde yatırdınız ve hiçbir şekilde faturanız da aksama, gecikme yapmadıysanız artık operatörünüz size cep telefonu kredisi verecektir. Sizlere verilecek olan bu kredi sayesinde yeni model bir akıllı cep telefonuna sahip olmuş olacaksınız.

Bu telefonu ister kullanırsınız isterseniz de satarsınız bu tamamen sizin kendi hür iradenize bağlıdır. Çünkü operatör size bunu layık görmüş ve size bu cihazı vermiş, dilediğiniz gibi kullanma hakkınız mevcuttur. İsterseniz de sevdiklerinize bu cihazı hediye edebilir onları sevindirebilirsiniz. Bankalardan kredi almak için günlerce uğraşmanıza gerek yok. Sadece bir imza ile operatörünüz tarafından sağlanacak olan bu cep telefonu kredisi ni neredeyse bir saat gibi bir süre içerisinde alabileceksiniz.

2020 da Cep Telefonu Kredisi

Bankalardan kredi çekmek için herhangi bir sebep belirtmenize gerek yoktur. İhtiyaç kredisi altında istediğiniz şekilde kredi çekebilir ve bu kredi ile de dilediğinizi eşyayı alabilirsiniz. Fakat bankaların sunmuş olduğu bu kredilerde genellikle dosya masrafı ve sigorta olmaktadır. Aynı zamanda da istedikleri birçok prosedürler ile insanları büyük bir sıkıntıya uğratmaktadır.

Oysaki Yeni bir telefon almanın daha kolay bir yöntemi var. Bankalar ile hiç uğraşmak zorunda kalmadan kısa süre içerisinde cep telefonu kredisi alabileceksiniz. Elbette ki bu işlem sizlerin kullanmış olduğu GSM operatörleri ile geçerlidir. Bu operatörleriniz de faturalı bir hattınız varsa dilediğiniz şekilde kredi alabileceksiniz. Yani 2020 yılında cep telefonuna kredi çekmeniz için artık bankalarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Sıfır faiz oranı ile faturalı hattınız üzerine operatörünüz tarafından sizlere akıllı cep telefonları verilmektedir. Sizler faturalarınızı düzenli ödemiş iseniz dilediğiniz bir akıllı cep telefonu alabileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi 2020 Nasıl Veriliyor?

Yani bir telefon almak için bankadan ihtiyaç kredisi çekmenize gerek yok. Zaten sizlere GSM operatörünüz cep telefonu kredisi vermektedir. Bu krediyi nasıl alacağınızı bilmeniz yeterli olacaktır. Krediye sahip olmanız için faturalı hattın size ait olması gerekmektedir. Eğer ki faturalı hattınız sizin adınıza değil de bir yakınınız adınaysa, başvuru yapması gereken kişi o yakınınız olmalıdır. Yani faturalı hat sahibi kimin adınaysa başvuruyu da o kişi yapmalıdır. Son altı aydır faturalı hattın aktif olması gerekmektedir. GSM operatörlerinize kredi çıkartılır ve bu kredi sayesinde de en sıkışık olduğunuz dönem de sizlerin imdadına yetişecek olan bir miktar para elde edilir. Bu yöntem sayesinde operatörlerinizin vereceği kredi ile artık yeni bir cihaz alabileceksiniz.

KREDİ NASIL ÇIKARTILIR

2020 da Krediler Kaç Taksit

Kredilerin taksit sayıları her yıl aynı şekilde devam etmiyor. Getirilen yasa ile taksit sınırlamaları da bulunmaktadır. Özellikle de GSM operatörleri tarafından sunulacak olan kredi imkânların da bilmiş olduğunuz gibi 2018 yılının sonlarında bir zorunlu taksit sayıları oluşturuldu. Bu taksit sayısı geçilememektedir. Fakat GSM operatörlerine yapılan bu çalışma ile kredi taksit sayısı 9 dan 12 taksite çıkartıldı. Kredi alacak olan kişi artık faturalı hatlarına sadece 12 eşit taksit ile krediyi alabilecek ve bu taksit sayısı aşılamayacaktır.

Eskiden 24 aya varan bir taksit seçeneği bulunmaktaydı ve herkes düzenli faturalarını yatırması ile birlikte ek bir krediyi de alabiliyorlardı. Fakat iki kredinin taksiti bir anda oluşunca vatandaşlar ödeme konusunda büyük bir zorluk çekmeye başladı ve bilinçsizce GSM operatörlerinden de kredi alınmaya başlandı. Bu durumun yok olması adına devletimiz bir yasa getirdi ve 24 ay olan taksit sayısını 12 ay ile sınırlı tuttu. Böylelikle de her bir senede bir kredi çekmeye hak kazanan faturalı hat sahipleri taksitleri bittikten sonra yeni kredisini alabilecek. Kredi çıkartılır adı altında birçok GSM operatörleri kıyasıya bir yarış içerisine girdiler. Özellikle de akıllı cep telefonları tutkunları için son güncel modelleri mağazalarında bulundurmaya başladılar.

kredi çekemeyenlerin dikkat etmesi gerekenler

Bankadan Kredi Çekmek

Yani sizler bankadan kredi çekerek telefon almak yerine doğrudan GSM operatörünüz ile görüşerek istediğiniz marka ve model de bir cep telefonuna sahip olabiliyorsunuz. Böylelikle de bu cihazları alırken bankalarda ki yüksek faiz oranlarından tamamen kurtulmuş oluyorsunuz. Çünkü operatörler sizlerden sıfır faiz alarak bu hizmeti sağlamaktadır. Taahhüt sistemi sayesinde faiz oranları tamamen yok edilmiş ve peşin fiyatına 12 ay eşit taksitle faturalı hat üzerinizden telefonlarınızı alabiliyorsunuz.

Bu da demektir ki sizlere verilecek olan en iyi değer ve en iyi kredi sistemidir. Bu krediye sahip olarak da artık bankalar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz ve günlerce beklemek durumunda da değilsiniz. Sizler eğer i son altı ay faturalıysanız ve hiçbir gecikme yapmadan faturalarınızı ödediyseniz, sizlere aynı saat içerisinde kredi çıkartılır ve istediğiniz gibi kullanıma sahip olursunuz. Size verilecek olan akıllı cep telefonunu ister kullanır isterseniz de sevdiklerinize armağan edersiniz.

2020 da Hangi Operatörler Kredi Veriyor?

Bankaların haricinde sizler kredi almanız için GSM operatörünüzden de yardım alabiliyorsunuz, çünkü kredi almanız için artık bankalara yüksek faiz oranlarında kredi vermek zorunda değilsiniz. Operatörünüz tarafından sizlere verilecek olan kredi sayesinde artık daha düşük rakamlar da faizden yararlanmış olacaksınız ve bu anlamda da büyük bir kara geçeceksiniz. Kredi çıkartılır ibaresi sadece bankalar için geçerli değildir, faturalı bir hat sahibiyseniz eğer siz de bu krediden yararlanmaya hak sahibisiniz. Böylelikle de artık sıfır faiz ile kredinize sahip olacaksınız ve her ay faturanıza yansıyacak olan eşit taksitleri ödeyerek büyük bir zorluktan da kurtulacaksınız.

Kredi alımlarınız ile borçlarınızı kapatabilecek ve maddi zorluklarınızı da en iyi şekilde atlatmış olacaksınız. Kredi alabilmek için faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir ve son altı aydır faturalı hat sahipleri diledikleri gibi kredi alabilmektedir. Elbette ki kredinizi alabilmeniz için düzenli olarak da faturalarınızı ödemiş olmalısınız ve bu sayede de kredinizi faizsiz bir şekilde elde edeceksiniz. Sizlere sunulan operatörler sayesinde artık kredi alımlarınız da dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahip olacaksınız.

GSM Operatörleri

Çünkü bütün GSM operatörleri bu kredi imkânını sizlere sunmaktadır. Söylediğimiz gibi yeter ki sizler faturalı hat sahibi olun ve düzenli bir şekilde faturalarınızı da yatırmış olun. Böylelikle de en kısa süre içerisinde bu kredinize sahip olabileceksiniz ve bu sayede de dilediğiniz bir akıllı cep telefonunu da almış olacaksınız. Çünkü operatörler sizlere kredi sunarken herhangi bir para akışını sağlamamaktadır, sizlere sadece modeller ve markalara göre akıllı cep telefonları vermektedir. Sizler ister bu telefonu kullanırsınız isteseniz de sevdiklerinize armağan edersiniz ya da satabilirsiniz. Bu tamamen sizin hür iradenize bağlıdır ve dilediğiniz gibi kullanma hakkına sahipsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Bitcoin Nasıl Satılır?

Çünkü her ay eşit miktarda taksitler faturanıza yansıyacağı için hiçbir zorluk çekmeden elinize toplu para geçecek ve daha rahat bir şekilde de yaşam standartlarınızı elde edeceksiniz. Böylelikle de zor günleri artık atlatmış olacaksınız ve kredi çıkartılır ibaresini kullanan tüm GSM operatörlerinden sadece tek bir imza ile aynı gün ve aynı saat içerisinde kredinizi alacaksınız.

2020 da En Uygun Hangi Bankadan Kredi Çıkartılır ?

Bilmiş olduğunuz gibi bankalar içerisinde kıyasıya bir kredi faiz oranlarının yarışı yer almakta ve en uygun krediyi veren hangi banka bu konuda da ciddi bir araştırma gerekmektedir. Oysaki bu araştırmalara hiç gerek kalmadan sizler kredinizi operatörleriniz tarafından alabilmektesiniz ve en düşük faiz oranı sayesinde de kredinize sahip olacaksınız. Çünkü operatörler hiçbir şekilde kredi alanında sizlerden faiz istememektedirler ve sıfır faiz ile eşit taksit miktarında sizlere bu krediyi temin etmektedirler. Sizler için kredi çıkartılır ve bu konu da neler yapacağınız hakkında bilgiler verilir, sitemiz içerisinde ücretsiz kredi danışmanlığından yararlanabilirsiniz ve aynı zamanda da en yakın ofisimize gelerek de bu hizmeti elde edebilirsiniz.

Çünkü sizlerin bankalardan yüksek faiz oranları ile kredi almanızı tasvip etmiyoruz ve bu yüzden de operatörler üzerinden nasıl kredi çıkartılır bu konuda bilgiler veriyoruz. Yazılarımızdan da anlayacağınız gibi faiz oranın olmadığını ve bankalardan ne kadar çok avantajlı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Çünkü GSM operatörleri sizlere sunduğu bu hizmet sayesinde artık faizsiz bir şekilde kredinizi elde edeceksiniz, sadece bu aşamada neler yapacaksınız bunları öğrenmelisiniz. Üstelik kredi sicil notu gibi herhangi bir zorluklar gözetmeksizin artık en kısa süre içerisinde tek bir imza ile faturalı hattınız üzerinden kredi alabileceksiniz.

Faturalı Hatlar

Sadece hattınızın faturalı olması ve düzenli bir şekilde faturalarınızı yatırmış olmanız gerekmektedir. Eğer ki bu şartları yerine getirmişseniz dilediğiniz gibi bir cep telefonu kredisi ne sahip olabileceksiniz. Bu kredi bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi gibidir. Hemen sizler de başvuru yaparak cep telefonu kredisi ne sahip olun. 12 eşit taksit alternatifi sayesinde de dosya masrafsız bir şekilde kredinizi elde edin. Bankalar neredeyse alacağınız krediyi iki katına çıkarmaktadır ve bu anlamda da oldukça yüksek faiz oranlarını yansıtmaktadır. Oysaki GSM operatörünüz bu gibi bir kredi durumunda dosya masrafsız kredi vermektedir. Ve ödeme konusunda da herhangi bir zorluk çekmemektesiniz.

KREDİ NASIL ÇIKARTILIR
KREDİ ÇIKARTILIR

2020 da Cep Telefonu için Kredi Çıkartılır

Kredi almak bizler için büyük bir avantaj olsa da aynı zamanda da dezavantaj oluşturmaktadır, sadece bilinçli bir şekilde kredi kullanımı sayesinde büyük bir zorluktan kurtulacağız. Bu bilinçli kredi kullanımı konusunda da bu yazımız da sizlere birçok tüyolar vereceğiz. Öncelikle herhangi bir borcunuzu kapatmanız için kredi çekmeniz pek tavsiye edilmemektedir, çünkü borcu borçla kapatmak sizin maddi açıdan çöküşünüz olacaktır. Fakat dağınık bir şekilde birkaç yere borcunuz varsa ve bu taksitler neredeyse her on günde bir geliyorsa işte o zaman kredi çekmeniz tavsiye edilmektedir.

Çekilen kredi sayesinde tek bir yere borcunuz oluyor ve ayda sadece bir sefer taksit günü geliyor. İşte bu süre içinde kendinizi hazırlamanız daha kolay olacaktır ve taksitlerinizi aksatmadan ödeme kolaylığını elde edeceksiniz. Kredi çıkartılı ibaresi sadece bankalar için geçerli değildir, aynı zamanda da sizlere operatörleriniz tarafından da kredi çıkartılır. Çünkü GSM operatörleri artık faturalı hat kullanıcılarına uygun faiz oranı ile cep telefonu kredisi vermektedir. Üstelik her ay faturanıza yansıyacak tutarı ödemek için sizler adeta bir para birikim içerisine girmiş olacaksınız. Örnek olarak sizler bir akıllı cep telefonu aldığınız da ve bu telefonun fiyatının beş bin lira olduğunu varsayarak, her yıl beş bin lira gibi bir para biriktirmiş oluyorsunuz.

Fatura borcunuz olduğu için her ay harcamalarınız da daha dikkatli oluyorsunuz ve düzenli olarak fatura borcunuzu ödeyerek de sicilinizin daha temiz hale gelmesini sağlıyorsunuz. Bankalar da sicili temiz olmayanlar dahi operatörlerden kredi çekebilmektedirler.

2020 da Cep Telefonu için Nasıl Kredi Çıkartılır?

2020 yılın bankalar da kredi faiz oranları bir hayli artış sergilemektedir. Dövizin artışı ile artık faiz oranları da neredeyse üç katına çıkmıştır. Geçen yıl faiz oranları %1.80 seviyelerinde iken bu yıl ise %3.00 seviyelerine kadar yükselen bir faiz oranları oluşmuştur. Bu yüzden de vatandaşların kredi alımlarında bir hayli zorlandığı gözlemlenmiş ve bu yazımızda da sizlere nasıl cep telefonu kredisi alınır bunu açıklamaktayız.

İlginizi Çekebilir:  Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Cep telefonu kredisi almanız için öncelikle faturalı bir hat sahibi olmalısınız. Ve bu hattın faturalarını da düzenli bir şekilde ödemiş olmanız gerekmektedir. Bu sayede de artık sizler de dosya masrafsız bir şekilde cep telefonu kredisi ne sahip olacaksınız.

Kredi Kartı Borcu Olanlar

Kredi kartı borcu olanlar için dahi geçerli olan bu kredi sayesinde GSM operatörlerinden dilediğiniz gibi faizsiz kredi çekebileceksiniz. Kredi kartınıza faiz ödemek yerine faizsiz bir şekilde operatörünüzden kredi çekerek tüm kredi kartlarınızın borçlarını yatırabileceksiniz ve aynı zamanda da bu kredi kartlarına olan faizlerinizi de durdurmuş olacaksınız. GSM operatörlerinden kredi çıkartılır ve sizlerin üzerinizde ki bu yük en iyi şekilde hafiflemiş olur. Özellikle de akıllı cep telefonu satın almak isteyenler için artık bankalardan faizle kredi çekmenize gerek kalmamaktadır. Çünkü GSM operatörleri sizlere akıllı cep telefonları vermekte ve faturalarınızı 12 ay eşit taksitler ile sunmaktadır. Bu sayede de artık sizler de kredinizi almış olacaksınız ve bu krediyi de para olarak değil akıllı cep telefonu alarak elde edeceksiniz.

Bankadan faizli kredi alarak cep telefonu sahibi olmak yerine peşin fiyatına taksitle GSM operatörlerinizden cep telefonunuzu alabileceksiniz. Üstelik sadece tek bir imza ile aynı gün ve aynı saat içerisinde bu telefonu alacaksınız. Hiçbir şekilde de faiz ödemeden daha cüzi bir rakama cihazınıza sahip olurken maddi zorluklarınızı da en iyi şekilde atlatmış olacaksınız. Çünkü bu akıllı cep telefonunu ister kullanın isterseniz de sevdiklerinize armağan edin, dilerseniz de satarak borçlarınızı kapatın.

kredi çıkartılır
kredi çıkartılır

Kredi İle Cep Telefonu Almak

Bankalardan cep telefonu kredisi almak günümüz de neredeyse akılsızca bir davranış olarak sergilenmektedir. Çünkü bankaların size verdiği kredi faizi ile neredeyse iki adet akıllı cep telefonu alınmaktadır. Bu yüzden de bankalardan kredi çekmek yerine GSM operatörleriniz de sizlere kredi çıkartılır ibaresini kullanmaktadır.

Üstelik tamamen faiz yok ve sıfır faiz sayesinde hiçbir zarar etmeden faturalı hat üzerine akıllı cep telefonunuzu alabileceksiniz. Böylelikle de artık sizler de telefon alırken bir telefon parası daha faize vermemiş olacaksınız. Faturalı hattınız hangi GSM operatörü üzerinde olursan olsun hepsinden dilediğiniz marka ve model de akıllı cep telefonu alabileceksiniz. Bu sayede de bankalardan tamamen uzak duracaksınız ve GSM operatörlerinden faturalı hat üzerine cihazınızı alabileceksiniz. Bu işlem sadece akıllı cep telefonları için geçerli değildir, aynı zamanda da bilgisayar, dizüstü, tablet gibi birçok teknolojik ürünlerini almanız konusunda da geçerlidir. Sizler bir bilgisayar almak için bankadan kredi çekiyorsanız eğer bu işlemi hiç yapmayın. Çünkü GSM operatörünüz de kredi çıkartılır ve istediğiniz bilgisayara sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm teknoloji ürünlerinde herhangi bir dosya masrafı alınmamakta.  Ve 12 eşit taksit alternatifi ile zorlanmadan faturalı hattınıza yansıyacak olan bu krediyi ödeyebileceksiniz.

Bankalar tek bir kredi taksitinizi ödememeniz halinde ciddi anlamda bir faiz daha koymaktadır. GSM operatörleri ise herhangi bir faiz koymuyor ve bir faturayı yatıra masanız dahi hattınız aktif bir şekilde ikinci fatura dönemi gelmeden ödeme kolaylıklar sunmaktadır. Fakat sizler bir sonra ki yılda da GSM operatörünüz üzerinden yeni bir telefon almak için faturalarınız aksatmadan yatırmanız tavsiye edilmektedir.

2020 Cep Telefonu için Kredi Çıkartılır

Akıllı cep telefonu almak istiyorsunuz ama bankalarda ki kredi için masraf ödemek istemiyorsanız sizlere bu yazımız da daha kolay bir yöntemi açıklamak tayız. Böylelikle de sizler de artık dosya masraflarından kurtulmuş olacaksınız. Ve dilediğiniz model ve marka da bir akıllı cep telefonuna da sahip olacaksınız. Çünkü GSM operatörleri tüm faturalı hat sahiplerine akıllı cep telefonu vermektedir. Ve faturalarına eşit miktarlar da taksitler ile ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Sizler bir akıllı cep telefonu sahip olmak istiyorsanız eğer kesinlikle bankadan kredi çekmeyin. Çünkü GSM operatörleri faturalı hat sahiplerine zaten akıllı cep telefonunu masrafsız bir şekilde taahhüt ile sunmaktadır.

Sizler bu krediyi almanız için GSM operatörünüze başvurarak elde edebileceksiniz. Elbette ki onlarında bir takım kuralları yer almaktadır. Öncelikle faturalı hat sizin üzerinize olmalıdır ve kullanım süresi ortalama altı aydır bu faturalı hattı kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda da faturalarınızı düzenli bir şekilde de ödemiş olmanız gerekecektir.

Artık sizler de 2020 yılında son model bir akıllı cep telefonuna sahip olabileceksiniz.  Maddi durumunuzu en iyi hale getirmek için tasarruf her zaman önemlidir ve bankaların sizlere sunmuş olduğu dosya masraflarından kaçınmış olacaksınız. Sıfır masraf ve sigorta ile GSM operatörlerinizin sizlere sunmuş olduğu bu avantajdan yararlanmak için hemen en yakın yetkili operatör bayisine gidebilirsiniz.

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Edebilirsiniz

27 Yorum

 1. Servet Servet 6 Nisan 2019

  Nasıl kredi çıkartılır ben bunu bir türlü anlamadım. Ödemelerimi sürekli düzenli olarak yapıyorum ama bankaya kredi çekmek için gittiğimde veremeyiz diyorlar. Lanet olsun bu bankalara…

 2. Salih Salih 7 Nisan 2019

  Garanti Bankası’na gittim ve 7 bin liraya ihtiyacım olduğunu, bu yüzden kredi çekmek istediğimi söyledi. Banka ile çalışmam olmadığından dolayı kredi veremiyorlarmış. Bana kredi danışmanlık firmalarına gitmemi önerdi.

 3. Mustafa Mustafa 8 Nisan 2019

  6-7 bin lira kadar bir ihtiyacım var. Bankaya gitmeden önce sizden nasıl kredi çıkartılır ile ilgili bilgi almam mümkün müdür? Bir de şunu sormak istiyorum. Anlaşmalı olduğunuz bankalar var mı?

 4. Sancar Sancar 9 Nisan 2019

  Bankalar, kredi çıkartılır adı altında her gün onlarca mesaj atıyorlar. Bugün tatile gitmek için biraz kredi çekeyim dedim. Kapıdan kovmadıkları kaldı. Bu nasıl bir düzen anlamadım.

 5. İsmet İsmet 10 Nisan 2019

  Para lazım ama bankadan kredi çekemiyorum. Kredi danışmanlık firmasına gitmemi söylediler. Sanıyorum ki sizde bu hizmeti veriyorsunuz. Kredi alabilmem için ne gibi şartlarınız bulunuyor?

 6. Pelin Pelin 11 Nisan 2019

  Düşük kredi notuna sahip kişiler kredi alıyor ve buna aklım almıyor. Nasıl kredi çıkartılır isminde sizin yazı da dahil birçok yazı okudum ama bununla ilgili bir cevaba ulaşamadım. Teşekkür ederim.

 7. Okan Okan 13 Nisan 2019

  Hocam sanırım kredi danışmanlık firması olarak hizmet veriyorsunuz. Ev ipoteği karşılığında uygun faiz oranları ile kredi veriyor musunuz? Cevabınız olumlu ise faiz çizelgesini göndermenizi isteyeceğim.

 8. Zeki Zeki 13 Nisan 2019

  Nasıl kredi çıkartılır vb. düşüncelere hiç girmeyin ve en önemlisi ise bankalara bulaşmayın. Artık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kredi danışmanlık firmalarının önemi artıyor. Bu firmalardan kredi çekmenizi öneririm.

 9. Zafer Zafer 23 Nisan 2019

  İyi akşamlar, faiz oranlarınız ile ilgili sorum olacaktı. 150 bin lira 48 ay vadeli ipotekli kredi için faiz oranlarınızı öğrenmek istiyorum. Detaylı bir rapor mail adresime atarsanız memnun olurum.

 10. Öznur Öznur 23 Nisan 2019

  Bende kredi çekmek istiyorum ama sizden bilgi almak istiyorum. Kredi danışmanlık firması nedir? Bankadan kredi çekerken sizler yardımcı mı oluyorsunuz?

 11. Rana Rana 29 Nisan 2019

  Yazılarınızı ve verdiğiniz hizmetleri gerçekten takdir ediyorum. Bu devirde hele ki şu an yaşanan ekonomik krizle birlikte bankalarda iyice azıtmaya başladı. Şu an kredi çekmem gerekiyor ama ne yapacağımı bilmiyorum.

 12. Ergün Ergün 29 Nisan 2019

  Kredi danışmanlık firması olarak sizlerle kredi almam konusunda çalışmak istiyorum. Biraz yüklü bir krediye ihtiyacım var. İşimi garantiye almak için hiç başvuru yapmadım. Sizlerden bu konu hakkında bilgi aldıktan sonra başvuru yapmak istiyorum.

 13. Umut Umut 29 Nisan 2019

  Arkadaşım, kredi danışmanlık firması olarak sizleri önerdi. Uzun bir süredir sizinle çalışıyormuş ve çok memnun olduğunu söyledi. Benimde şu an orta vadeli bir krediye ihtiyacım var. Bilgi almak istiyorum.

 14. Derya Derya 29 Nisan 2019

  Kredi çıkartma hizmetiniz ile ilgili sorum olacaktı. Krediyi siz mi veriyorsunuz yoksa anlaşmalı olduğunuz bankalara yönlendirerek mi yardımcı oluyorsunuz. Faizler şu an uygunken taşıt kredisi çekmek istiyorum.

 15. Sevgi Sevgi 29 Nisan 2019

  Çok acil 23 bin TL’lik bir kredi ihtiyacım var. Sizden bu konuda hizmet almak istiyorum. Faiz oranları ve koşullarınız hakkında nasıl bilgi alabilirim? İletişim numaramdan dönüş yapabilir misiniz?

 16. İsmet İsmet 29 Nisan 2019

  Kredi başvurusu yaparken ne gibi hususlara dikkat etmeliyiz? Kredi notu puanıma çok önem veriyorum ama sanırım tek kıstas bu değil. Bu yüzden bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 17. Taner Taner 30 Nisan 2019

  Kredi almayı düşünenler için söylüyorum. Kesinlikle kredi notu puanınıza dikkat edin. Ben puanım fulle yakın ve asgari ücrette çalıştığım halde 120 bin liralık kredi limitim var.

 18. Doğan Doğan 30 Nisan 2019

  Kredi çekebilmek için kredi notunun kaç olması gerekiyor? Ayrıca bu kredi notuna nerden bakabilirim? Google’da arattım ama hep ücret karşılığında söylüyorlar. Bedava bir yöntemi yok mudur?

 19. Suat Suat 30 Nisan 2019

  Geçen sene 4 ay üst üste kredilerimi gecikmeli ödedim. Fakat ondan sonra sürekli olarak düzenli ödeme yaptım. Hatta 2 ay önce toplu bir şekilde kredimi kapattım. Ancak kredi notum halen düşük ve artmıyor.

 20. Ozan Ozan 30 Nisan 2019

  Her keseye kredi, danışmanlık firması olarak gerçekten de mükemmel bir hizmet veriyor. Kendilerinden böyle bir hizmet aldım ve aylardır alamadığım krediyi sadece 15 günlük bir çalışma ile aldım. Süpersiniz…

 21. Nuri Nuri 30 Nisan 2019

  Başta Her Keseye Kredi firması olmak üzere çoğu kredi danışmanlık firması bence bankalardan kat be kat daha üstün… Hem daha ilgililer hem de kredi alma şansımız daha fazla

 22. Yasin Yasin 30 Nisan 2019

  Merhaba, firma isminizi hemen hemen bir çok yerde görüyorum. Kredi danışmanlık firması olduğunuzu belirtmişsiniz. Acaba ne tür hizmetleriniz bulunuyor? Bilgi alabilir miyim lütfen

 23. Yasin Yasin 30 Nisan 2019

  Merhaba, firma isminizi hemen hemen bir çok yerde görüyorum. Kredi danışmanlık firması olduğunuzu belirtmişsiniz. Acaba ne tür hizmetleriniz bulunuyor? Bilgi alabilir miyim lütfen???

 24. Sevda Sevda 30 Nisan 2019

  2 yıldır kurumsal bir firmada çalışıyorum. Bankalarla daha önce hiç çalışmam olmadığı için kredi alamıyorum. Nasıl kredi çıkartılır ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz? 42 bin lira ihtiyacım var.

 25. Hüseyin Hüseyin 30 Nisan 2019

  Uzun bir zamandır kredi çekmemek için çok uğraştım ama bu devirde maalesef ki kuru bir maaş ile geçim imkansız. Kısa vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum. İlk defa kredi çekeceğim için prosedürleri bilmiyorum.

 26. Işıl Işıl 30 Nisan 2019

  Bankaya kredi çekmek için gittim. Bana bu şekilde kredi alamayacağımı, en iyisi kredi danışmanlık firmalarına gitmemi önerdiler. İnternetteki profilinize bakarak sizi buldum. Yardım eder misiniz?

  • Murat YILDIZHAN Murat YILDIZHAN 1 Mayıs 2019

   Işıl Hanım, detaylı bilgi için lütfen danışmanlarımızı arayın.

   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir