İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturama Kredi Alsam Hata Eder miyim?

Ne zaman paraya sıkışıp acil para ihtiyacınız olsa ilk aklınıza gelen seçenek bankalardır. ancak bankalardan alınan kredi ve onların faiz oranlarına baktığımız zaman karşımıza inanılmaz bir geri ödeme rakamlarının çıkmış olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu faiz oranları ve toplam ödenecek olan paranın miktarına baktığımız zaman bankaların bu acil para ihtiyacımızı karşılama seçeneği de bize pahalıya patlıyor. İkincisi ise bankadan kredi çekerken karşınıza bir takım şartların çıktığıdır. Belki bu şartlara uyan kişiler için iyi bir seçenek gibi görünüyor olsa da şartları uymayanlar içinde büyük bir sıkıntı oluyor. Özellikle de 2018’in sonu 2019’dan itibaren ciddi bir faiz yükselmesi yaşadı. Faturama kredi ise artık insanların dikkatini çekmeye başladı. Özellikle bu konuda yeni bilgiye sahip olan kişiler bilgi aldığından itibaren ne kadar pratik bir çözüm olduğunu da fark ediyorlar.

Faturama Kredi Nasıl Alırım?

Faturama kredi almak istiyorum diyorsanız öncelikli olarak 6 aylık süreyle telefon hattı kullanıcısı olmanız gerekiyor. Faturalı hattın bu süre ile istenmesinin nedeni ise sizin belli bir dönem boyunca faturanızı düzenli ödeyip ödemediğinize bakılmasıdır. Eğer ki faturanızı düzenli ödemiyorsanız bu durumda size faturaya kredi imkanı tanınmıyor. Düzenli olan fatura ödemelerinde size bir kullanıcı puanı verilir bunu tıpkı bir bankanın sizin kredi sicilinize bakması gibi düşünebilirsiniz. Bunun ardından ise belirlenmiş olan puan aralığındaysanız o zaman faturam kredi nasıl alabilirim sorusunun ilk aşamasını da geçmiş oluyorsunuz.

Faturama Kredi Onaylanması Ne Kadar Sürer?

Belli aralıklarla alabileceğiniz telefon modelleri arasında bir tercih yapmanız gerekiyor. bunun içinde size miktar ve seçenekler sunulmuştur. Eğer ki telefonu kullanma niyetindeyseniz alıp rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Ancak sizin bu başlığı okuduğunuza göre amacınız telefonu kullanmak değil nakde çevirmek. Bunun içinde size bu konuda bilgi verelim istiyoruz.  Faturama kredi alırken ödemelerinizi zaten operatörünüze yapacağınızdan dolayı düzenli gelen faturanıza ekstra cihaz parası da eklenecek. Bu 6–12 ay vade ile değişmektedir. Bu süre içerisinde ise aldığınız cihazı tekrar satarak nakit ihtiyacınızı da giderebiliyorsunuz.

Faturama Kredi Alsam Hata Eder miyim

Kredi Avantajları

Faturama kredi almak istiyorum dediğiniz de karşınıza çok ciddi avantajlar çıkıyor. Bunlardan birincisi bankada kuyruk sırası beklemiyorsunuz. Kredi notunuzun yerinde olması halinde size bu imkan sağlanıyor. Herhangi bir gelirinizin olup olmadığı size sorulmuyor. Direk olarak kullandığınız operatörünüze gidiyorsunuz ve gerekli olan belgeleri verdikten sonra telefon alıp bizimle iletişime geçiyorsunuz.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Güvenlik konusunda herhangi bir sorun ya da düşünce içerisine girmenize gerek yok. Kimseye paranızı vermiyorsunuz cihazınızı emanet etmiyorsunuz. faturanıza ek olarak ödeyeceğiniz paranın miktarı belli ve aynı parayı yatırarak belirlenmiş olan süre içerisinde kredinizi de tamamlamış oluyorsunuz.  bu yöntem ilk kez çıktığında önceleri tedirginlik yaşamaya neden olmuştu ancak insanlar yöntemin pratikliğini ve kazandırmış olduğu avantajları gördükçe de hiç çekinmeden tercih etmeye başladı. bugün pek çok kişi bu yöntemi deneyerek hizmet alıyorlar.

Instagram Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Hüseyin Demir Hüseyin Demir 23 Şubat 2019

  Selamlar , benim merak ettigim diyelim bu şekilde faturama kredi aldim parayi nasil verecekler bana , farkli şehirlerdeyiz , işlem onaylansa parayi göndermezlerse hem nakiti alamamıs hemde elime gecmeyen telefonun taksidini ödemek zorunda kalirim , para transferi nasil oluyor mail atarsaniz sevinirim

  • Özgür AKBALIK Özgür AKBALIK 26 Şubat 2019

   Hüseyin Bey merhaba,

   İşlemlerinizi kayıtsız şartsız Türkcell Vodafone Türk Telekom operatörlerinin yetkili bayilerinde yaptırmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -