İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir Mi ?

Bankalar ile nakit ihtiyacının giderilemediği durumlarda başvurulan Faturalı Hatta Kredi Güvenilir mi ? Nelere dikkat etmek gerekir ? Her gün yüzlerce insanlar cep telefonu alıp kullanmak için nakit ihtiyaçlarını farklı kredi yöntemleri ile gidermektedir. Kredinin nasıl alındığı konusunda meraklıysanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi güvenilir mi ? sorusu 2018 yılında da en önemli gündem olarak yer alıyor. Bununla beraber, bu uygulama ile vatandaşlar zarar etmektedir. Zarar söz konusu olsa da bu zararı ne kadar düşürürseniz, cebinize girecek para ile cep telefonu almak da önemlidir. Yazımızda bu sistemin ne kadar güvenilir olduğunu tüm detayları ile anlatıyoruz.

Kredi Güvenilir Mi?

Eğer faturalı hattınız üstünden kredi kullanarak cep telefonu almak isterseniz oldukça güvenilir bir işlem yapmış olursunuz. Bu konuda tüm işlemleri kendiniz yetkili operatör bayilerinde yapmalısınız. Fakat ne olduğunu tam olarak bilmediğiniz, bu işlemi size gerçekleştireceğini söyleyenler SSK’lı bayi çalışanları olmalıdır. Yetkili olmayan kişiler bu işlemleri sizin isminize yaparlarsa büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Yetkili bayilerde yapılmayan işlemler tam sağlıklı bir uygulama değildir.

Faturalı hatta kredi güvenilir mi ? İlk olarak faturalı hatta kredi durumu söz konusu olmamaktadır. Yani, faturalı hatta karşılık şekilde kredi kullanamazsınız. Kredi diye söylenen söz aslında; “Kredi ile cep telefonu almak” tır. En az 6 ay aktif faturalı hat kullanan kişilerin kimlik bilgileri ile işlemi yapabilmektedir. Yetkili bayiler aracılığı ile bu faturalı hattın sahibi üstüne akıllı cihaz alınmaktadır. Faturalı hattın sahibi, kendisine çıkarılan para ile almış olduğu cihazın taksitlerini her ay düzenli olarak cep telefonu faturasına yansıyan ek cihaz bedeli olarak operatörüne ödemektedir.

Nakit Çekilir Mi?

İnternet üzerinde ya da sosyal siteler üzerinde faturalı hatta kredi 2018 ismi ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Genel olarak 2018 yılında da devamlı olarak göreceğimiz sorular; faturalı hatta kredi güvenilir mi ? – Reklamlarda söylenenler 8-10 bin TL’ye kadar kredi veriyormuş. Peki, reklamlar gerçek mi?

Faturalı Hatlara Nakit Kredi Nasıl Alınır? (2018)

Telefon bayilerine giderek telefon alıyor ve bunu faturalı hatlarınıza ek taksitli olarak yapabiliyor. Daha sonra telefonu ister kullanıyor ister bir sevdiğinize hediye ediyorsunuz. Bu işi gerçekleştiren yetkili bayiiler bulunuyor bunlar işleri gereği sizin işlemleriniz yapıyor ve yeni bir cep telefonu sahip olmanıza yardımcı oluyor. Bu uygulamada sadece faturalı hat kullananlarda oluyor.

Hangi Şartlar Aranıyor?

Bununla beraber bazı şartlarda yer almaktadır.

  • Minimum 6 ay kadar faturalı hat sahibi olmanız gerekir.
  • Telefon faturanız günümüze kadar hep aksatılmadan düzenli şekilde ödenmiş olması gerekmektedir.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir mi ?

İlk olarak bu konu fazlasıyla suistimal edilse bile ve çok kişi bu sistem ile cep telefonu almaktadır. İlk olarak belirtmemiz gereken faturalı hatlara kredi verilmemektedir. Turkcell, Vodafone ya da Turk Telekom üstünden bir faturalı telefon hattınız yer alıyorsa, size en uygun olan cep telefonu alarak, taksitlerini max 6 ay vade ile faturanıza ek olarak ödüyorsunuz.

Faturalı hatlara kredi imkanı verecek olan operatörlerde size bu cihaz fiyatları kadar nakdi vermekte, tabi kendileri de bu iş için taksit vadesine göre cihaza ek bir ücret yansıtarak taksit vadesine bölmektedirler. Yani faturalı hatlara bankalar kredi vermemektedir. Bu işlerde aracı olan operatör ya da operatörlerin finans kuruluşları devreye girmektedir. Aracı olarak devreye giren operatörlerde cihazların 0 satış fiyatına ek bir ücret ekleyerek size taksitle yeni bir cihaz verebilmektedir.

Instagram sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -