İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ya da Bankasız Kredi Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler, en avantajlı fırsatlarla nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızda sizlere yol gösterici olacaktır. Kredi başvurularında DOĞRU BANKA seçimi yapmak ilk ve en önemli adımdır.

Banka banka dolaşıp kredi başvurusu yapmanın, merkez bankası kayıtlarındaki başvuru sayınızı arttırdığından; kredi puanınızı düşürdüğünü biliyor musunuz?

 • Bazı bankalar; SADECE KİMLİK ile, gelir belgesiz ve Kefilsiz kredi kullandırabilir.
 • Bazı bankalara hazır limit ile, Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu yapılabilir.
 • Bazı bankalar; Ödemeleri Düzenli olan, SİGORTASIZ ÇALIŞANLARA kredi verebilir.
 • Bazı bankalar; TAKİP KAYDINI KAPATMIŞ DEVLET MEMURLARI na Kredi verebilir.

Günümüzde kredi kullanmayanların sayısı yok denecek kadar azdır. İster bireysel ister ticari olsun, kredi ihtiyacında bankalara başvuruluyor. Onlarca bankanın olduğu düşünüldüğünde, hangi bankadan kredi almanın uygun olacağı hemen her müşteri için sorun teşkil ediyor.

Özellikle kredi puanı düşük olan ya da takipte olanlar için kredi almak daha da zorlaşıyor. Kredi almanın en kolay yolu nedir, nasıl kredi alınır ve doğru banka seçimi nasıl yapılır bu soruların cevabını herkes bilmek istiyor. Soruların cevabına geçmeden önce kredi başvurularının bankalar açısından değerlendirme kriterlerini incelemekte fayda var.

Bankalar Kredi Başvuru Değerlendirmesini Nasıl Yapıyor?

Kredi başvuru değerlendirmelerinde hemen her banka standart kriterleri baz alsa da her bir müşteri için kriterler ayrı değerlendirilir. Bu durumda bir banka, kredi başvurusu yapan müşteriye olumsuz dönüş yapsa da diğeri olumlu cevap verebilir. Hazır limiti olan müşterilerine, sms ya da telefon yolu ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için tutarları zaman zaman bildirilebilir.

Burada dikkat edilmesi gereken, olumsuz bir değerlendirmenin diğer bankaları da etkileyeceğidir. Yani banka seçimi doğru yapılmazsa kredi başvurusunun onaylanması riske girebilir.

 • Bankaların kredi başvuru değerlendirmelerindeki kriterler şöyledir:
 • Kredi puanı
 • Müşterinin gelir düzeyi ve borçlanma durumu
 • Yasal takip durumu
 • Müşteri yanında eş, anne veya babanın geliri
 • Maaş dışında kira vs. gelirinin olup olmadığı
 • SSK’nın düzenli yatıp yatmadığı

Bankaların ortak kriteri kredi puanı ve müşteri mali durumudur. Onun dışındakiler bankadan bankaya değişen başvuru değerlendirme kriterleridir. Bazı bankalar kefilsiz hatta gelir belgesiz sadece kimlikle kredi verebiliyorken, bazı bankalar sigortasız çalışanlara ve takip kaydını kapattırmış devlet memurlarına da kredi verebilir.

Kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmaması ve doğru bankanın seçilmesi için en güvenilir yöntem kredi danışmanlarından destek almaktır. En doğru bankadan en uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi almak kredi danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak artık çok daha kolay.

Kredi Başvuru Süreci

Toplu para ve nakit ihtiyacı denildiğinde ilk akla kredi başvuruları geliyor. Ülkemizde hemen her bankaya banka şubelerinden, İnternet bankacılığından, kredi karşılaştırma sitelerinden veya banka ATM’lerinden kredi için başvuru yapılabiliyor. Hatta banka çağrı merkezleri ve cep telefonu SMS yolu ile de başvurular alınıyor.

Kredi başvuru sürecinde ilk adım bankaya istenen kredi miktarını belirterek başvuru yapmaktır. Bir bankanın olumsuz dönmesi durumunda diğer bankalara da başvuru yapılabilir diye düşünmek olumlu cevap alma şansını düşürmekle sonuçlanan bir davranıştır.

Doğru bankadan; çekilmek istenen kredi tutarı, uygun faiz oranı ve uygun ödeme koşulları ile ilk başvuruda kredi kullanmak ise en doğru davranıştır. Ne kadar kredi kullanılabileceğini hesaplatmak, çekilecek kredi tutarının kredi puanına etkisini öğrenmek, vade hesaplamasının en rahat ödeme şekli ile yapılmasını sağlamak ve kredi maliyet oranlarını öğrenmek için kredi danışmanlık hizmeti almak gerekir.

Kredi başvurusu onaylandığında gerekli evrakları hazırlayarak banka şubesine teslim etmek sonraki aşamadır. Maaş bordrosu, SGK dökümü, ikametgâh belgesi, varsa ek gelir belgesi ve iş yeri imza sirküleri genelde istenen evraklardır.

Taksit ödeme tarihinin netleştirilmesi ve ödeme planının çıkarılması ile süreç tamamlanır. Bundan sonra müşteri kredi ödeme tarihinde taksitlerini düzenli ödemeli, kredi puanının düşmemesi için ödemeleri aksatmamalıdır.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Acil paraya ihtiyacı olanlar için bankasız kredi başvurusu ve kredinin onaylanması son derece önemlidir. Başvuru sayısını arttırmadan doğru bankaya başvurarak kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak en kolay kredi alma yöntemidir. Kredi danışmanlığı hizmetinde alanında uzman bir ekip çalışmaktadır. En kolay kredi, bankanız tarafından size bildirilen hazır tutarı; Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu şeklinde şubeden çekmeniz ile olur.

Hızlı, kefilsiz hatta evraksız bir şekilde kredi başvurusu yapılabilir. Bireysel ve ticari kredi başvurularında her bir müşterisine her aşamada yardımcı olan kredi danışmanları, en uygun kredi kaynağının tespitinden gerekli evrakların temini ve dosyanın hazırlanmasına kadar tüm süreci takip eder. Borcun uzun vadeye yayılması, en uygun faiz ve taksitlerle kredinin kullanılması için kredi danışmanları daima müşterinin yanındadır.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir mi ?

Ne miktar kredi çekilebileceği hesaplama araçları ile öğrenilebiliyor. Kredi notu ve gelire göre çekilebilecek kredi miktarı hesaplanırken tüm bankaların en güncel faiz oranları baz alınıyor. Kredi notu düşük veya geliri düşük olmak yüksek miktarlarda kredi tutarı için engel teşkil ediyor.

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmadan önce doğru finans kaynağını bulmak ve ilk başvuruda olumlu cevap almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak faiz oranları, ödeme ve çekilebilecek kredi tutarına kadar birçok şeyi etkileyebiliyor. Ne kadar kredi çekebileceğini öğrenmek ve en doğru bankayı bulmak için kredi danışmanlık hizmetinden faydalanmak gerekiyor.

Çekilebilecek kredi tutarı hesaplanırken gelirin %50’si dikkate alınır. Eğer hali hazırda bir kredi ödemesi veya kredi kartı taksiti varsa bunlar düşülür. Aylık ödenebilecek kredi taksitine göre verilebilecek kredi tutarı ortaya çıkar. %50’lik oran genelde çoğu bankanın dikkate aldığı bir orandır. Fakat bunun yanında istisnalar da görülmektedir.

Kredi Danışmanlığı Hizmetleri

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmanın en kolay yolu kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmaktır. Banka banka gezmeden, en uygun kredi kaynağı müşterinin ayağına gelir. Alanında uzman kredi danışmanları, her bir müşteriye özel araştırmalarla en uygun kredi kaynaklarını tespit eder. Gerekli bilgi ve belgelerin müşteriye en hızlı şekilde ulaştırılması, fiziki ve mali projelendirmeler, başvuru dosyalarının hazırlanması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında aktif rol oynar.

Kişi ve kurumlar yeni kredi kullanmak veya mevcut kredilerini yeniden yapılandırmak için uygun kredi kaynağını en hızlı ve en kolay şekilde kredi danışmanlığı hizmeti ile bulur. Tüketiciyi destekleyen ve düşük faiz oranları ile uygun finans kaynaklarını tespit eden kredi danışmanlığı hizmeti, yasal izinleri olan güvenilir bir adres olmalıdır.

Kredi Puanı Kredi Almaya Yetmeyenler Kredi Danışmanlığı Hizmeti Alıyor

Kredi danışmanlığı, kredi kullanımında müşteriyi en doğru şekilde yönlendiren kurumlardır. Kredi kullanmaya kredi puanı yetmeyen müşterilere doğru yolu göstererek en hızlı ve en güvenilir şekilde kredi puanını arttırabileceği yöntemler sunar. Bankasız kredi kullanmak isteyen kişilerin adresleri değildir. Kredi ve kredi kartı kullanımı sonucu müşteriye özel tutulan kredi puanı müşterinin banka sicilidir. Kredi Danışmanlık Şirketlerine en çok başvuru başlığı; İş yerlerinden Maaş Bordosu almak istemeye çekinen kişiler için  “Gelir Belgesiz Kredi” şeklinde olmaktadır.

Kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzensiz olması, ödemelerin belirlenen gelir yüzdesini aşması veya sigorta primlerinin düzensiz ödenmesi kredi puanını olumsuz etkileyen durumlardır. Sık-sık kredi başvurusu yapan fakat onaylanmasına rağmen kullanmayanların da kredi puanı düşmektedir. Müşterilerini en doğru şekilde yönlendiren kredi danışmanlığı hizmeti, kredi puanı düşük olanların destek aldığı güvenilir bir adrestir.

Bankasız Kredi Alternatiflerine Dikkat !

Kredi danışmanlık şirketleri belli bir komisyon karşılığı banka kredi çeşitlerini size aktararak, banka kredi ürünleri hakkında size bilgi veren kurumlardır. Bankasız Kredi kullanma konusunda olan hizmetler, legal hizmetler olmayabilir. Şahsen kredi başvurusu yapıp olumsuz bir dönüş alan müşteriler veya direk kredi danışmanlığı hizmeti almak isteyenler için en uygun kredi finans kaynaklarını tespit ederler. Banka kriterlerine hakim olan danışmanlık şirketleri, kefilsiz, hatta gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bankaları size bildirir. Genelde kredi komisyonu ile hizmet verir. Kredi komisyon oranları danışmanlık şirketine göre değişebilir.

En uygun ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için banka şubelerini dolaşmaya gerek yok. Kredi alımını zorlaştıran bir durum olan banka banka gezmek yerine kredi danışmanlığı hizmeti ile kredi alımı çok daha kolaydır. Geri dönüşü olmayan bir borç yükünün altına girmek istemeyenler, en uygun kredi faizi ve taksitleri ile kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanıyor.

Instagram Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

68 Yorum

 1. Gökhan Özkan Gökhan Özkan 19 Kasım 2018

  Kredi almak istiyorum kredi kartimi odemedigim icin kredi alamiyorum ve bende hala inat ile odemiyorum krediye ihtiyacim var alma sansim var mi

  • Necat Başkan Necat Başkan 19 Kasım 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 2. Yasin Yasin 29 Kasım 2018

  Nakit para lazim aylik 1000 tl odemeli 20000 nasil yardimci olabirsiniz

  • admin admin 6 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

  • Hüseyin Hüseyin 12 Şubat 2019

   15.000 tl lazim yardici olabilirmisinİz hatim faturali

 3. Kenan kanadak Kenan kanadak 17 Aralık 2018

  Faturalı hatta kredi kullanmak istiyorum

  • Özgür AKBALIK Özgür AKBALIK 20 Aralık 2018

   Merhaba,

   Faturalı hatta kredi kullanarak sadece yeni bir cep telefonu alabilirsiniz.

  • Yasar Yasar 7 Şubat 2019

   Faturalı hattım üzerinden kredi kullanmak istiyorum

   • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 7 Şubat 2019

    Yaşar Bey Merhaba,

    Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
    Ankara:03124339795
    İzmir:02323320910
    İstanbul:02129141014
    Adana:03222770823

 4. Bülent Bülent 17 Aralık 2018

  Kredi almak istiyorum

  • Necat BAŞKAN Necat BAŞKAN 20 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

   • yilmaz yilmaz 18 Ocak 2019

    Neat.baskannim.selamlar.daha.once.kullandim.dort.aydir.odeniyor.birdaha.nezaman.kullana.bilirim

    • admin admin 19 Ocak 2019

     Yılmaz Bey selamlar,

     Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
     Ankara:03124339795
     İzmir:02323320910
     İstanbul:02129141014
     Adana:03222770823

 5. Hacer Hacer 21 Aralık 2018

  Benimde aacil kredi ihtiyaclm var 2500

  • admin admin 21 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 6. admin admin 21 Aralık 2018

  Merhaba,
  Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
  Ankara:03124339795
  İzmir:02323320910
  İstanbul:02129141014
  Adana:03222770823

 7. Emrullah kaca Emrullah kaca 21 Aralık 2018

  Acill 30000 tl krediye ihtiyacim var

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 8. Muhammed ali Muhammed ali 21 Aralık 2018

  Nakit ihtiyacim var

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 9. Ilknur Ilknur 22 Aralık 2018

  Naslolck peki

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 10. Deniz Deniz 24 Aralık 2018

  Kredi lazim

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 11. Orhan Orhan 24 Aralık 2018

  Bende kara listedeyim Kredi kullanabilirmiyim

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 12. alper alper 26 Aralık 2018

  bir bankadan kredim var başka bir bankadan kredi çekmem mümkünmü 5,000 ile 10,000 arası

  • admin admin 27 Aralık 2018

   Merhaba,
   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 13. GALİP ket GALİP ket 24 Ocak 2019

  Acil krediye ihtiyacım var

  • admin admin 24 Ocak 2019

   Galip Bey Merhaba,

   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 14. Fatih Fatih 31 Ocak 2019

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var

  • admin admin 31 Ocak 2019

   Fatih Bey Merhaba,

   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 15. halil ibrahim bakirci halil ibrahim bakirci 1 Şubat 2019

  1500 tl ihtiyacim var

  • admin admin 2 Şubat 2019

   Halil İbrahim Bey Merhaba,

   Detaylı bilgi için https://www.herkeseyekredi.com.tr/iletisim adresini ziyaret edebilir yada mesai saatlerimizde danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
   Ankara:03124339795
   İzmir:02323320910
   İstanbul:02129141014
   Adana:03222770823

 16. Kaan Günol Kaan Günol 18 Mart 2019

  Merhaba, devlet memuruyum, 5.000 TL ‘ye ihtiyacım var, aylık net elime geçen para 2.700 TL, 2 tane icrada dosyam var, başkaca borcum da yok, İzmir’de oturuyorum, bana da kredi çıkar mı, teşekkürler, iyi akşamlar. (Not: kredi kartım yok, borcum da yok, ek avans hesabım da yok borcum da yok) bankalar maalesef 2 icra dosyasından dolayı yardımcı olmuyor, son fırsat sizsiniz, yoksa ötesi ölüm

 17. hakan hakan 6 Nisan 2019

  2 senedir herhangi bir işim yok. Bir şekilde geçimimizi idare edebiliyoruz ama 17 bin TL’lik çok acil bir ödemem çıktı. Banka memuru, gelir belgesiz kredi veremeyeceğini söyledi. Yardım eder misiniz?

 18. Doğukan Doğukan 7 Nisan 2019

  Bu bankalar beni gerçekten de illallah ettirdi. Acil bir şeyimiz olduğunda hemen gelir diyorlar. Para lazım kredi verin dediğimizde de maalesef veremeyiz diyorlar. Bankasız kredi nasıl alabilirim?

 19. Esma Esma 8 Nisan 2019

  Krediye ihtiyacım var ama çalıştığım firma maaş bordrosu vermiyor. Bankalarda gelir belgesiz kredi vermiyor. İnanın tıkandım kaldım artık… Siz gelir belgesiz kredi veriyor musunuz?

 20. Melih Melih 9 Nisan 2019

  Bankasız kredi seçeneklerini araştırırken sizin siteye denk geldim. Sizde sanırım finansman anlamında destek veriyorsunuz. 15 bin liraya ihtiyacım var. Geri ödeme koşulları hakkında dönüş alabilir miyim?

 21. Türkeş Türkeş 10 Nisan 2019

  27 bin liraya ihtiyacım var. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz yoksa anlaşmalı olduğunuz bankalara mı yönlendiriyorsunuz. İşim gerçekten de çok acele, dönüş yaparsanız sevinirim.

 22. şafak şafak 11 Nisan 2019

  Ben herhangi bir işte çalışmıyorum. Dairelerimin kira geliri ile geçiniyorum. Fakat bu yüzden kredi çekemiyorum. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz diye soracaktım.

 23. MOTO KURYE MOTO KURYE 11 Nisan 2019

  Okudum, başarılı ve güzel bir makale olmuş. Ellerinize sağlık.. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Sizin ellerinize sağlık teşekkür ederim. Yazma yeteneklerinden de gerçekten ilham alıyorum. Blogunuzdaki düzende olduğu gibi. Her neyse, güzel ve kaliteli yazıya konu olmuş.

 24. Fatih Fatih 13 Nisan 2019

  Mevcut işimde sigortasız çalışıyorum. Patron bir türlü sigorta yapmıyor. Bu yüzden gelir belgesiz kredi almam lazım. Bu hususta bende sizin yardımınızı rica edeceğim.

 25. Mahmut Mahmut 23 Nisan 2019

  Mevsimlik işçi olarak çalışıyorum. Araç kredisi çekmek istiyorum ama sigortam olmadığı için alamadım. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz? Eğer veriyorsanız 15 bin liralık araç kredisi almak istiyorum.

 26. Olgun Olgun 23 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi verildiğini ilk kez sizde şahit oldum. Allah razı olsun hepinizden, insanların acil nakit ihtiyaçlarını çok uygun faiz oranlarından karşılıyorsunuz. Bankalar gibi düşene bir tekme atmıyorsunuz.

 27. Şafak Şafak 29 Nisan 2019

  Gelir belgesi olmayanlara kredi veren bankalar var mı? Sigortalı bir iş yerinde çalışıyorum fakat bir türlü maaş bordrosu alamıyorum. Bugün yarın diye diye 2 ay geçti. Çok zor bir durumdayım.

  • Özgür AKBALIK Özgür AKBALIK 29 Nisan 2019

   Merhaba, Sadece Kimlik ile kredi kullanabileceğiniz bankalar mevcuttur. Tabi sicil kaydınıza bakılarak tutar belirlenmektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

   • Şafak Şafak 29 Nisan 2019

    Çok teşekkür ederim Özgür bey… İnanın içime büyük bir su serpildi. Acil nakit ihtiyacım var ve kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye… Hızlı cevabınız için tekrardan çok teşekkür ediyorum.

 28. Samet Samet 29 Nisan 2019

  Geçen ay benimde kredi ihtiyacım oldu. Sigortasız çalıştığım için kredi çıkmaz diye düşünüyordum. İnternet bankacılığından kredi başvurusu yaptım ve hemen kabul edildi. İşin ilginç tarafı para da anında hesabıma yattı.

 29. Osman Osman 29 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi alma imkanımız var mı? Eğer var ise bende bu hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Ufak bir tutar kredi çekmem gerekiyordu ve kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye…

 30. Sadık Sadık 29 Nisan 2019

  Bankaları anlamak mümkün değil. Gelirim var ama resmi olarak gösteremiyorum diyorum. Ayrıca üzerime ev ve araba da olmasına rağmen yine de 15 bin lira gibi küçük bir kredi bile çekemiyorum.

 31. Mete Mete 29 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi alamıyorum diye üzülmeyin. İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapın ve hemen hesabınıza ekleniyor. Ben 2 kere bu şekilde kredi kullandım.

 32. Tülay Tülay 30 Nisan 2019

  İnternet bankacılığı üzerinden nasıl kredi alacağız ki? Başvuru onaylansa bile yine şube gitmemiz gerekmiyor mu? İmza falan atılmadan kredi vereceklerini pek sanmıyorum.

 33. Tufan Tufan 30 Nisan 2019

  Bir inşaatta usta başı olarak çalışıyorum. Kredi çekmek için maaş bordrosu istiyorum ama firma bir türlü göndermiyor. Sanırım bizim sigortamızı da yatırmıyorlar. Bu yüzden sizden gelir belgesiz kredi çekmek istiyorum.

 34. Kaya Kaya 30 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi dediğiniz şey işsizler ve maaş bordrosu olmayanlar için midir? Bu şekilde bir hizmetiniz varsa bende yararlanmak istiyorum. Çok acil 5500 TL ihtiyacım var.

  • Murat YILDIZHAN Murat YILDIZHAN 1 Mayıs 2019

   Kaya bey konu ile ilgili bizi ararsanız gerekli bilgilendirmeyi yapabiliriz.

   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 35. Sami Sami 30 Nisan 2019

  Çok yüksek olmayan bir rakama ihtiyacım var. Maaş bordrom olmadığı için bankalar direkt reddediyor. Sizden maaş bordrosu olmadan kredi alabiliyor muyuz? Bilgi almak istiyorum.

 36. Atakan Atakan 30 Nisan 2019

  Arkadaşlar, geçen hafta Her Keseye Kredi firmasından gelir belgesiz kredi kullandım. Şirkete girmem, işlerimi halletmem vs. hepsi tam tamına 25 dk sürdü. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 37. Tan Tan 30 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi defalarca kez kullandım. Eğer sizinde gelir belgeniz yoksa hiç korkmayın. Bankaların resmi internet adreslerine giriş yaparak, kredi türlerinin koşullarına bakın. İşinize yarayacaktır.

 38. Metin Metin 30 Nisan 2019

  Bankaların gelir belgesiz kredi verebileceğini hiç sanmıyorum. Daha önce epey bir çalışmışsınızdır orası ayrı tabi… Bence gelir belgesi olmayanlar, mobil hat üzerinden telefon alıp satarak ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 39. Tolga Tolga 30 Nisan 2019

  Gelir belgesiz kredi kullandırımı yapıyor musunuz? Evim ve üzerime kayıtlı tarlam var fakat bankalardan kredi alamıyorum. Sizden ipotek karşılığı kredi kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

 40. Can Can 30 Nisan 2019

  İpotek karşılığı kredi hizmetiniz varsa bende bundan yararlanmak isterim.Şu aralar işler durgun olduğu için finansman sıkıntısı yaşıyorum. Evimi ipotek karşılığında kredi almak istiyorum.

 41. Burcu duman Burcu duman 6 Temmuz 2019

  Borcum var ama ihtiyacım var 30.000 tl almam mümkün mü

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 8 Temmuz 2019

   Burcu Hanım Günaydın;
   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 42. BiKonuda BiKonuda 8 Temmuz 2019

  Teşekkür ederim blogunuzu yakından takip ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir