Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Evraksız Sadece Kimlik İle Bankalardan Kredi Kullanımı

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ya da Bankasız Kredi Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler, en avantajlı fırsatlarla nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızda sizlere yol gösterici olacaktır. Kredi başvurularında DOĞRU BANKA seçimi yapmak ilk ve en önemli adımdır.

Banka banka dolaşıp kredi başvurusu yapmanın, merkez bankası kayıtlarındaki başvuru sayınızı arttırdığından; kredi puanınızı düşürdüğünü biliyor musunuz?

 • Bazı bankalar; SADECE KİMLİK ile, gelir belgesiz ve Kefilsiz kredi kullandırabilir.
 • Bazı bankalara hazır limit ile, Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu yapılabilir.
 • Bazı bankalar; Ödemeleri Düzenli olan, SİGORTASIZ ÇALIŞANLARA kredi verebilir.
 • Bazı bankalar; TAKİP KAYDINI KAPATMIŞ DEVLET MEMURLARI na Kredi verebilir.

Günümüzde kredi kullanmayanların sayısı yok denecek kadar azdır. İster bireysel ister ticari olsun, kredi ihtiyacında bankalara başvuruluyor. Onlarca bankanın olduğu düşünüldüğünde, hangi bankadan kredi almanın uygun olacağı hemen her müşteri için sorun teşkil ediyor.

Özellikle kredi puanı düşük olan ya da takipte olanlar için kredi almak daha da zorlaşıyor. Kredi almanın en kolay yolu nedir, nasıl kredi alınır ve doğru banka seçimi nasıl yapılır bu soruların cevabını herkes bilmek istiyor. Soruların cevabına geçmeden önce kredi başvurularının bankalar açısından değerlendirme kriterlerini incelemekte fayda var.

Bankalar Kredi Başvuru Değerlendirmesini Nasıl Yapıyor?

Kredi başvuru değerlendirmelerinde hemen her banka standart kriterleri baz alsa da her bir müşteri için kriterler ayrı değerlendirilir. Bu durumda bir banka, kredi başvurusu yapan müşteriye olumsuz dönüş yapsa da diğeri olumlu cevap verebilir. Hazır limiti olan müşterilerine, sms ya da telefon yolu ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için tutarları zaman zaman bildirilebilir.

Burada dikkat edilmesi gereken, olumsuz bir değerlendirmenin diğer bankaları da etkileyeceğidir. Yani banka seçimi doğru yapılmazsa kredi başvurusunun onaylanması riske girebilir.

 • Bankaların kredi başvuru değerlendirmelerindeki kriterler şöyledir:
 • Kredi puanı
 • Müşterinin gelir düzeyi ve borçlanma durumu
 • Yasal takip durumu
 • Müşteri yanında eş, anne veya babanın geliri
 • Maaş dışında kira vs. gelirinin olup olmadığı
 • SSK’nın düzenli yatıp yatmadığı

Bankaların ortak kriteri kredi puanı ve müşteri mali durumudur. Onun dışındakiler bankadan bankaya değişen başvuru değerlendirme kriterleridir. Bazı bankalar kefilsiz hatta gelir belgesiz sadece kimlikle kredi verebiliyorken, bazı bankalar sigortasız çalışanlara ve takip kaydını kapattırmış devlet memurlarına da kredi verebilir.

Kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmaması ve doğru bankanın seçilmesi için en güvenilir yöntem kredi danışmanlarından destek almaktır. En doğru bankadan en uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi almak kredi danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak artık çok daha kolay.

Kredi Başvuru Süreci

Toplu para ve nakit ihtiyacı denildiğinde ilk akla kredi başvuruları geliyor. Ülkemizde hemen her bankaya banka şubelerinden, İnternet bankacılığından, kredi karşılaştırma sitelerinden veya banka ATM’lerinden kredi için başvuru yapılabiliyor. Hatta banka çağrı merkezleri ve cep telefonu SMS yolu ile de başvurular alınıyor.

Kredi başvuru sürecinde ilk adım bankaya istenen kredi miktarını belirterek başvuru yapmaktır. Bir bankanın olumsuz dönmesi durumunda diğer bankalara da başvuru yapılabilir diye düşünmek olumlu cevap alma şansını düşürmekle sonuçlanan bir davranıştır.

Doğru bankadan; çekilmek istenen kredi tutarı, uygun faiz oranı ve uygun ödeme koşulları ile ilk başvuruda kredi kullanmak ise en doğru davranıştır. Ne kadar kredi kullanılabileceğini hesaplatmak, çekilecek kredi tutarının kredi puanına etkisini öğrenmek, vade hesaplamasının en rahat ödeme şekli ile yapılmasını sağlamak ve kredi maliyet oranlarını öğrenmek için kredi danışmanlık hizmeti almak gerekir.

Kredi başvurusu onaylandığında gerekli evrakları hazırlayarak banka şubesine teslim etmek sonraki aşamadır. Maaş bordrosu, SGK dökümü, ikametgâh belgesi, varsa ek gelir belgesi ve iş yeri imza sirküleri genelde istenen evraklardır.

Taksit ödeme tarihinin netleştirilmesi ve ödeme planının çıkarılması ile süreç tamamlanır. Bundan sonra müşteri kredi ödeme tarihinde taksitlerini düzenli ödemeli, kredi puanının düşmemesi için ödemeleri aksatmamalıdır.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Acil paraya ihtiyacı olanlar için bankasız kredi başvurusu ve kredinin onaylanması son derece önemlidir. Başvuru sayısını arttırmadan doğru bankaya başvurarak kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak en kolay kredi alma yöntemidir. Kredi danışmanlığı hizmetinde alanında uzman bir ekip çalışmaktadır. En kolay kredi, bankanız tarafından size bildirilen hazır tutarı; Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu şeklinde şubeden çekmeniz ile olur.

Hızlı, kefilsiz hatta evraksız bir şekilde kredi başvurusu yapılabilir. Bireysel ve ticari kredi başvurularında her bir müşterisine her aşamada yardımcı olan kredi danışmanları, en uygun kredi kaynağının tespitinden gerekli evrakların temini ve dosyanın hazırlanmasına kadar tüm süreci takip eder. Borcun uzun vadeye yayılması, en uygun faiz ve taksitlerle kredinin kullanılması için kredi danışmanları daima müşterinin yanındadır.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir mi ?

Ne miktar kredi çekilebileceği hesaplama araçları ile öğrenilebiliyor. Kredi notu ve gelire göre çekilebilecek kredi miktarı hesaplanırken tüm bankaların en güncel faiz oranları baz alınıyor. Kredi notu düşük veya geliri düşük olmak yüksek miktarlarda kredi tutarı için engel teşkil ediyor.

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmadan önce doğru finans kaynağını bulmak ve ilk başvuruda olumlu cevap almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak faiz oranları, ödeme ve çekilebilecek kredi tutarına kadar birçok şeyi etkileyebiliyor. Ne kadar kredi çekebileceğini öğrenmek ve en doğru bankayı bulmak için kredi danışmanlık hizmetinden faydalanmak gerekiyor.

Çekilebilecek kredi tutarı hesaplanırken gelirin %50’si dikkate alınır. Eğer hali hazırda bir kredi ödemesi veya kredi kartı taksiti varsa bunlar düşülür. Aylık ödenebilecek kredi taksitine göre verilebilecek kredi tutarı ortaya çıkar. %50’lik oran genelde çoğu bankanın dikkate aldığı bir orandır. Fakat bunun yanında istisnalar da görülmektedir.

Kredi Danışmanlığı Hizmetleri

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmanın en kolay yolu kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmaktır. Banka banka gezmeden, en uygun kredi kaynağı müşterinin ayağına gelir. Alanında uzman kredi danışmanları, her bir müşteriye özel araştırmalarla en uygun kredi kaynaklarını tespit eder. Gerekli bilgi ve belgelerin müşteriye en hızlı şekilde ulaştırılması, fiziki ve mali projelendirmeler, başvuru dosyalarının hazırlanması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında aktif rol oynar.

Kişi ve kurumlar yeni kredi kullanmak veya mevcut kredilerini yeniden yapılandırmak için uygun kredi kaynağını en hızlı ve en kolay şekilde kredi danışmanlığı hizmeti ile bulur. Tüketiciyi destekleyen ve düşük faiz oranları ile uygun finans kaynaklarını tespit eden kredi danışmanlığı hizmeti, yasal izinleri olan güvenilir bir adres olmalıdır.

Kredi Puanı Kredi Almaya Yetmeyenler Kredi Danışmanlığı Hizmeti Alıyor

Kredi danışmanlığı, kredi kullanımında müşteriyi en doğru şekilde yönlendiren kurumlardır. Kredi kullanmaya kredi puanı yetmeyen müşterilere doğru yolu göstererek en hızlı ve en güvenilir şekilde kredi puanını arttırabileceği yöntemler sunar. Bankasız kredi kullanmak isteyen kişilerin adresleri değildir. Kredi ve kredi kartı kullanımı sonucu müşteriye özel tutulan kredi puanı müşterinin banka sicilidir. Kredi Danışmanlık Şirketlerine en çok başvuru başlığı; İş yerlerinden Maaş Bordosu almak istemeye çekinen kişiler için  “Gelir Belgesiz Kredi” şeklinde olmaktadır.

Kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzensiz olması, ödemelerin belirlenen gelir yüzdesini aşması veya sigorta primlerinin düzensiz ödenmesi kredi puanını olumsuz etkileyen durumlardır. Sık-sık kredi başvurusu yapan fakat onaylanmasına rağmen kullanmayanların da kredi puanı düşmektedir. Müşterilerini en doğru şekilde yönlendiren kredi danışmanlığı hizmeti, kredi puanı düşük olanların destek aldığı güvenilir bir adrestir.

Bankasız Kredi Alternatiflerine Dikkat !

Kredi danışmanlık şirketleri belli bir komisyon karşılığı banka kredi çeşitlerini size aktararak, banka kredi ürünleri hakkında size bilgi veren kurumlardır. Bankasız Kredi kullanma konusunda olan hizmetler, legal hizmetler olmayabilir. Şahsen kredi başvurusu yapıp olumsuz bir dönüş alan müşteriler veya direk kredi danışmanlığı hizmeti almak isteyenler için en uygun kredi finans kaynaklarını tespit ederler. Banka kriterlerine hakim olan danışmanlık şirketleri, kefilsiz, hatta gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bankaları size bildirir. Genelde kredi komisyonu ile hizmet verir. Kredi komisyon oranları danışmanlık şirketine göre değişebilir.

En uygun ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için banka şubelerini dolaşmaya gerek yok. Kredi alımını zorlaştıran bir durum olan banka banka gezmek yerine kredi danışmanlığı hizmeti ile kredi alımı çok daha kolaydır. Geri dönüşü olmayan bir borç yükünün altına girmek istemeyenler, en uygun kredi faizi ve taksitleri ile kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanıyor.

Instagram Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. Kredi almak istiyorum kredi kartimi odemedigim icin kredi alamiyorum ve bende hala inat ile odemiyorum krediye ihtiyacim var alma sansim var mi

 2. Merhaba, devlet memuruyum, 5.000 TL ‘ye ihtiyacım var, aylık net elime geçen para 2.700 TL, 2 tane icrada dosyam var, başkaca borcum da yok, İzmir’de oturuyorum, bana da kredi çıkar mı, teşekkürler, iyi akşamlar. (Not: kredi kartım yok, borcum da yok, ek avans hesabım da yok borcum da yok) bankalar maalesef 2 icra dosyasından dolayı yardımcı olmuyor, son fırsat sizsiniz, yoksa ötesi ölüm

 3. 2 senedir herhangi bir işim yok. Bir şekilde geçimimizi idare edebiliyoruz ama 17 bin TL’lik çok acil bir ödemem çıktı. Banka memuru, gelir belgesiz kredi veremeyeceğini söyledi. Yardım eder misiniz?

 4. Bu bankalar beni gerçekten de illallah ettirdi. Acil bir şeyimiz olduğunda hemen gelir diyorlar. Para lazım kredi verin dediğimizde de maalesef veremeyiz diyorlar. Bankasız kredi nasıl alabilirim?

 5. Krediye ihtiyacım var ama çalıştığım firma maaş bordrosu vermiyor. Bankalarda gelir belgesiz kredi vermiyor. İnanın tıkandım kaldım artık… Siz gelir belgesiz kredi veriyor musunuz?

 6. Bankasız kredi seçeneklerini araştırırken sizin siteye denk geldim. Sizde sanırım finansman anlamında destek veriyorsunuz. 15 bin liraya ihtiyacım var. Geri ödeme koşulları hakkında dönüş alabilir miyim?

 7. 27 bin liraya ihtiyacım var. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz yoksa anlaşmalı olduğunuz bankalara mı yönlendiriyorsunuz. İşim gerçekten de çok acele, dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Ben herhangi bir işte çalışmıyorum. Dairelerimin kira geliri ile geçiniyorum. Fakat bu yüzden kredi çekemiyorum. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz diye soracaktım.

 9. Okudum, başarılı ve güzel bir makale olmuş. Ellerinize sağlık.. Gerçekten çok başarılı bir yazı olmuş. Sizin ellerinize sağlık teşekkür ederim. Yazma yeteneklerinden de gerçekten ilham alıyorum. Blogunuzdaki düzende olduğu gibi. Her neyse, güzel ve kaliteli yazıya konu olmuş.

 10. Mevcut işimde sigortasız çalışıyorum. Patron bir türlü sigorta yapmıyor. Bu yüzden gelir belgesiz kredi almam lazım. Bu hususta bende sizin yardımınızı rica edeceğim.

 11. Mevsimlik işçi olarak çalışıyorum. Araç kredisi çekmek istiyorum ama sigortam olmadığı için alamadım. Gelir belgesiz kredi veriyor musunuz? Eğer veriyorsanız 15 bin liralık araç kredisi almak istiyorum.

 12. Gelir belgesiz kredi verildiğini ilk kez sizde şahit oldum. Allah razı olsun hepinizden, insanların acil nakit ihtiyaçlarını çok uygun faiz oranlarından karşılıyorsunuz. Bankalar gibi düşene bir tekme atmıyorsunuz.

 13. Gelir belgesi olmayanlara kredi veren bankalar var mı? Sigortalı bir iş yerinde çalışıyorum fakat bir türlü maaş bordrosu alamıyorum. Bugün yarın diye diye 2 ay geçti. Çok zor bir durumdayım.

  1. Merhaba, Sadece Kimlik ile kredi kullanabileceğiniz bankalar mevcuttur. Tabi sicil kaydınıza bakılarak tutar belirlenmektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

   1. Çok teşekkür ederim Özgür bey… İnanın içime büyük bir su serpildi. Acil nakit ihtiyacım var ve kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye… Hızlı cevabınız için tekrardan çok teşekkür ediyorum.

 14. Geçen ay benimde kredi ihtiyacım oldu. Sigortasız çalıştığım için kredi çıkmaz diye düşünüyordum. İnternet bankacılığından kredi başvurusu yaptım ve hemen kabul edildi. İşin ilginç tarafı para da anında hesabıma yattı.

 15. Gelir belgesiz kredi alma imkanımız var mı? Eğer var ise bende bu hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Ufak bir tutar kredi çekmem gerekiyordu ve kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye…

 16. Bankaları anlamak mümkün değil. Gelirim var ama resmi olarak gösteremiyorum diyorum. Ayrıca üzerime ev ve araba da olmasına rağmen yine de 15 bin lira gibi küçük bir kredi bile çekemiyorum.

 17. Gelir belgesiz kredi alamıyorum diye üzülmeyin. İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapın ve hemen hesabınıza ekleniyor. Ben 2 kere bu şekilde kredi kullandım.

 18. İnternet bankacılığı üzerinden nasıl kredi alacağız ki? Başvuru onaylansa bile yine şube gitmemiz gerekmiyor mu? İmza falan atılmadan kredi vereceklerini pek sanmıyorum.

 19. Bir inşaatta usta başı olarak çalışıyorum. Kredi çekmek için maaş bordrosu istiyorum ama firma bir türlü göndermiyor. Sanırım bizim sigortamızı da yatırmıyorlar. Bu yüzden sizden gelir belgesiz kredi çekmek istiyorum.

 20. Gelir belgesiz kredi dediğiniz şey işsizler ve maaş bordrosu olmayanlar için midir? Bu şekilde bir hizmetiniz varsa bende yararlanmak istiyorum. Çok acil 5500 TL ihtiyacım var.

  1. Kaya bey konu ile ilgili bizi ararsanız gerekli bilgilendirmeyi yapabiliriz.

   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 21. Çok yüksek olmayan bir rakama ihtiyacım var. Maaş bordrom olmadığı için bankalar direkt reddediyor. Sizden maaş bordrosu olmadan kredi alabiliyor muyuz? Bilgi almak istiyorum.

 22. Arkadaşlar, geçen hafta Her Keseye Kredi firmasından gelir belgesiz kredi kullandım. Şirkete girmem, işlerimi halletmem vs. hepsi tam tamına 25 dk sürdü. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 23. Gelir belgesiz kredi defalarca kez kullandım. Eğer sizinde gelir belgeniz yoksa hiç korkmayın. Bankaların resmi internet adreslerine giriş yaparak, kredi türlerinin koşullarına bakın. İşinize yarayacaktır.

 24. Bankaların gelir belgesiz kredi verebileceğini hiç sanmıyorum. Daha önce epey bir çalışmışsınızdır orası ayrı tabi… Bence gelir belgesi olmayanlar, mobil hat üzerinden telefon alıp satarak ihtiyaçlarını karşılayabilir.

 25. Gelir belgesiz kredi kullandırımı yapıyor musunuz? Evim ve üzerime kayıtlı tarlam var fakat bankalardan kredi alamıyorum. Sizden ipotek karşılığı kredi kullanmayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

 26. İpotek karşılığı kredi hizmetiniz varsa bende bundan yararlanmak isterim.Şu aralar işler durgun olduğu için finansman sıkıntısı yaşıyorum. Evimi ipotek karşılığında kredi almak istiyorum.

  1. Burcu Hanım Günaydın;
   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Acil Para Lazım Gelir Belgesiz Kredi Faturalı Hatta Kredi
Kapalı