Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Evraksız Sadece Kimlik İle Bankalardan Kredi Kullanımı

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ya da Bankasız Kredi Başvurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler, en avantajlı fırsatlarla nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızda sizlere yol gösterici olacaktır. Kredi başvurularında DOĞRU BANKA seçimi yapmak ilk ve en önemli adımdır.

Banka banka dolaşıp kredi başvurusu yapmanın, merkez bankası kayıtlarındaki başvuru sayınızı arttırdığından; kredi puanınızı düşürdüğünü biliyor musunuz?

 • Bazı bankalar; SADECE KİMLİK ile, gelir belgesiz ve Kefilsiz kredi kullandırabilir.
 • Bazı bankalara hazır limit ile, Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu yapılabilir.
 • Bazı bankalar; Ödemeleri Düzenli olan, SİGORTASIZ ÇALIŞANLARA kredi verebilir.
 • Bazı bankalar; TAKİP KAYDINI KAPATMIŞ DEVLET MEMURLARI na Kredi verebilir.

Günümüzde kredi kullanmayanların sayısı yok denecek kadar azdır. İster bireysel ister ticari olsun, kredi ihtiyacında bankalara başvuruluyor. Onlarca bankanın olduğu düşünüldüğünde, hangi bankadan kredi almanın uygun olacağı hemen her müşteri için sorun teşkil ediyor.

Özellikle kredi puanı düşük olan ya da takipte olanlar için kredi almak daha da zorlaşıyor. Kredi almanın en kolay yolu nedir, nasıl kredi alınır ve doğru banka seçimi nasıl yapılır bu soruların cevabını herkes bilmek istiyor. Soruların cevabına geçmeden önce kredi başvurularının bankalar açısından değerlendirme kriterlerini incelemekte fayda var.

Bankalar Kredi Başvuru Değerlendirmesini Nasıl Yapıyor?

Kredi başvuru değerlendirmelerinde hemen her banka standart kriterleri baz alsa da her bir müşteri için kriterler ayrı değerlendirilir. Bu durumda bir banka, kredi başvurusu yapan müşteriye olumsuz dönüş yapsa da diğeri olumlu cevap verebilir. Hazır limiti olan müşterilerine, sms ya da telefon yolu ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu için tutarları zaman zaman bildirilebilir.

Burada dikkat edilmesi gereken, olumsuz bir değerlendirmenin diğer bankaları da etkileyeceğidir. Yani banka seçimi doğru yapılmazsa kredi başvurusunun onaylanması riske girebilir.

 • Bankaların kredi başvuru değerlendirmelerindeki kriterler şöyledir:
 • Kredi puanı
 • Müşterinin gelir düzeyi ve borçlanma durumu
 • Yasal takip durumu
 • Müşteri yanında eş, anne veya babanın geliri
 • Maaş dışında kira vs. gelirinin olup olmadığı
 • SSK’nın düzenli yatıp yatmadığı

Bankaların ortak kriteri kredi puanı ve müşteri mali durumudur. Onun dışındakiler bankadan bankaya değişen başvuru değerlendirme kriterleridir. Bazı bankalar kefilsiz hatta gelir belgesiz sadece kimlikle kredi verebiliyorken, bazı bankalar sigortasız çalışanlara ve takip kaydını kapattırmış devlet memurlarına da kredi verebilir.

Kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmaması ve doğru bankanın seçilmesi için en güvenilir yöntem kredi danışmanlarından destek almaktır. En doğru bankadan en uygun faiz ve ödeme koşulları ile kredi almak kredi danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak artık çok daha kolay.

Kredi Başvuru Süreci

Toplu para ve nakit ihtiyacı denildiğinde ilk akla kredi başvuruları geliyor. Ülkemizde hemen her bankaya banka şubelerinden, İnternet bankacılığından, kredi karşılaştırma sitelerinden veya banka ATM’lerinden kredi için başvuru yapılabiliyor. Hatta banka çağrı merkezleri ve cep telefonu SMS yolu ile de başvurular alınıyor.

Kredi başvuru sürecinde ilk adım bankaya istenen kredi miktarını belirterek başvuru yapmaktır. Bir bankanın olumsuz dönmesi durumunda diğer bankalara da başvuru yapılabilir diye düşünmek olumlu cevap alma şansını düşürmekle sonuçlanan bir davranıştır.

Doğru bankadan; çekilmek istenen kredi tutarı, uygun faiz oranı ve uygun ödeme koşulları ile ilk başvuruda kredi kullanmak ise en doğru davranıştır. Ne kadar kredi kullanılabileceğini hesaplatmak, çekilecek kredi tutarının kredi puanına etkisini öğrenmek, vade hesaplamasının en rahat ödeme şekli ile yapılmasını sağlamak ve kredi maliyet oranlarını öğrenmek için kredi danışmanlık hizmeti almak gerekir.

Kredi başvurusu onaylandığında gerekli evrakları hazırlayarak banka şubesine teslim etmek sonraki aşamadır. Maaş bordrosu, SGK dökümü, ikametgâh belgesi, varsa ek gelir belgesi ve iş yeri imza sirküleri genelde istenen evraklardır.

Taksit ödeme tarihinin netleştirilmesi ve ödeme planının çıkarılması ile süreç tamamlanır. Bundan sonra müşteri kredi ödeme tarihinde taksitlerini düzenli ödemeli, kredi puanının düşmemesi için ödemeleri aksatmamalıdır.

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Acil paraya ihtiyacı olanlar için bankasız kredi başvurusu ve kredinin onaylanması son derece önemlidir. Başvuru sayısını arttırmadan doğru bankaya başvurarak kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak en kolay kredi alma yöntemidir. Kredi danışmanlığı hizmetinde alanında uzman bir ekip çalışmaktadır. En kolay kredi, bankanız tarafından size bildirilen hazır tutarı; Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu şeklinde şubeden çekmeniz ile olur.

Hızlı, kefilsiz hatta evraksız bir şekilde kredi başvurusu yapılabilir. Bireysel ve ticari kredi başvurularında her bir müşterisine her aşamada yardımcı olan kredi danışmanları, en uygun kredi kaynağının tespitinden gerekli evrakların temini ve dosyanın hazırlanmasına kadar tüm süreci takip eder. Borcun uzun vadeye yayılması, en uygun faiz ve taksitlerle kredinin kullanılması için kredi danışmanları daima müşterinin yanındadır.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir mi ?

Ne miktar kredi çekilebileceği hesaplama araçları ile öğrenilebiliyor. Kredi notu ve gelire göre çekilebilecek kredi miktarı hesaplanırken tüm bankaların en güncel faiz oranları baz alınıyor. Kredi notu düşük veya geliri düşük olmak yüksek miktarlarda kredi tutarı için engel teşkil ediyor.

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmadan önce doğru finans kaynağını bulmak ve ilk başvuruda olumlu cevap almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmak faiz oranları, ödeme ve çekilebilecek kredi tutarına kadar birçok şeyi etkileyebiliyor. Ne kadar kredi çekebileceğini öğrenmek ve en doğru bankayı bulmak için kredi danışmanlık hizmetinden faydalanmak gerekiyor.

Çekilebilecek kredi tutarı hesaplanırken gelirin %50’si dikkate alınır. Eğer hali hazırda bir kredi ödemesi veya kredi kartı taksiti varsa bunlar düşülür. Aylık ödenebilecek kredi taksitine göre verilebilecek kredi tutarı ortaya çıkar. %50’lik oran genelde çoğu bankanın dikkate aldığı bir orandır. Fakat bunun yanında istisnalar da görülmektedir.

Kredi Danışmanlığı Hizmetleri

Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmanın en kolay yolu kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanmaktır. Banka banka gezmeden, en uygun kredi kaynağı müşterinin ayağına gelir. Alanında uzman kredi danışmanları, her bir müşteriye özel araştırmalarla en uygun kredi kaynaklarını tespit eder. Gerekli bilgi ve belgelerin müşteriye en hızlı şekilde ulaştırılması, fiziki ve mali projelendirmeler, başvuru dosyalarının hazırlanması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında aktif rol oynar.

Kişi ve kurumlar yeni kredi kullanmak veya mevcut kredilerini yeniden yapılandırmak için uygun kredi kaynağını en hızlı ve en kolay şekilde kredi danışmanlığı hizmeti ile bulur. Tüketiciyi destekleyen ve düşük faiz oranları ile uygun finans kaynaklarını tespit eden kredi danışmanlığı hizmeti, yasal izinleri olan güvenilir bir adres olmalıdır.

Kredi Puanı Kredi Almaya Yetmeyenler Kredi Danışmanlığı Hizmeti Alıyor

Kredi danışmanlığı, kredi kullanımında müşteriyi en doğru şekilde yönlendiren kurumlardır. Kredi kullanmaya kredi puanı yetmeyen müşterilere doğru yolu göstererek en hızlı ve en güvenilir şekilde kredi puanını arttırabileceği yöntemler sunar. Bankasız kredi kullanmak isteyen kişilerin adresleri değildir. Kredi ve kredi kartı kullanımı sonucu müşteriye özel tutulan kredi puanı müşterinin banka sicilidir. Kredi Danışmanlık Şirketlerine en çok başvuru başlığı; İş yerlerinden Maaş Bordosu almak istemeye çekinen kişiler için  “Gelir Belgesiz Kredi” şeklinde olmaktadır.

Kredi ve kredi kartı ödemelerinin düzensiz olması, ödemelerin belirlenen gelir yüzdesini aşması veya sigorta primlerinin düzensiz ödenmesi kredi puanını olumsuz etkileyen durumlardır. Sık-sık kredi başvurusu yapan fakat onaylanmasına rağmen kullanmayanların da kredi puanı düşmektedir. Müşterilerini en doğru şekilde yönlendiren kredi danışmanlığı hizmeti, kredi puanı düşük olanların destek aldığı güvenilir bir adrestir.

Bankasız Kredi Alternatiflerine Dikkat !

Kredi danışmanlık şirketleri belli bir komisyon karşılığı banka kredi çeşitlerini size aktararak, banka kredi ürünleri hakkında size bilgi veren kurumlardır. Bankasız Kredi kullanma konusunda olan hizmetler, legal hizmetler olmayabilir. Şahsen kredi başvurusu yapıp olumsuz bir dönüş alan müşteriler veya direk kredi danışmanlığı hizmeti almak isteyenler için en uygun kredi finans kaynaklarını tespit ederler. Banka kriterlerine hakim olan danışmanlık şirketleri, kefilsiz, hatta gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bankaları size bildirir. Genelde kredi komisyonu ile hizmet verir. Kredi komisyon oranları danışmanlık şirketine göre değişebilir.

En uygun ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için banka şubelerini dolaşmaya gerek yok. Kredi alımını zorlaştıran bir durum olan banka banka gezmek yerine kredi danışmanlığı hizmeti ile kredi alımı çok daha kolaydır. Geri dönüşü olmayan bir borç yükünün altına girmek istemeyenler, en uygun kredi faizi ve taksitleri ile kredi almak için kredi danışmanlığı hizmetinden faydalanıyor.

Instagram Sayfamıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. İpotek karşılığı kredi hizmetiniz varsa bende bundan yararlanmak isterim.Şu aralar işler durgun olduğu için finansman sıkıntısı yaşıyorum. Evimi ipotek karşılığında kredi almak istiyorum.

  1. Burcu Hanım Günaydın;
   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Acil Para Lazım Gelir Belgesiz Kredi Faturalı Hatta Kredi
Kapalı