İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bankasız Kredi Var mıdır?

Kredi kullandırma konusunda belirli şartları olan bankalar, bu şartları taşımayan kişilere kredi vermez. Özellikle kredi notu düşük olan, kara listede yer alan ya da gelir durumu çok düşük olan kişilerin bankadan kredi çekebilmesi oldukça zordur. Bankadan kredi çekemeyen kişilerin, bazı noktalara dikkat ederek, kredi çekebilecek konuma gelmeye çalışması doğru olan yoldur. Yanlış yollara başvurmak zorunda olan kişiler de günümüz şartlarında mevcuttur. Bu kişiler için bankasız kredi çekebilme yollarından bahsetmek mümkündür. Zira günümüz piyasası içinde farklı özel kurum ya da kuruluşlar üzerinden kredi çekebilmek mümkün hale gelmiştir. Banka dışında kullanacağınız her yöntem, sizi daha fazla borçlandıracak ve daha zor duruma sokacaktır.

Bankaların haricinde vatandaşlara yönelik kredi hizmeti sunan en önemli kuruluşlar, faktöring şirketleri olacaktır. Bu şirketler üzerinden doğrudan senet karşılığı kredi çekebilmek mümkün oluyor. Üstelik bu şirketlerin kredi şartları, bankalar kadar detaylı olmayacaktır. Yine kredi çekmek isteyen kişiler için kuyumculardan da bahsedilebilir. Doğrudan senet yaparak vatandaşlara altın ya da nakit parayla kredi sunan birçok kuyumcu vardır. Bu imkanı sağlayan farklı esnafları bulabilmek de mümkün oluyor.

Senetle Kredi 

(Her Keseye Kredi uzmanları kesinlikle önermiyor)

Senet karşılığı kredi kullanan bir kişi, bankalarda olduğu gibi bir sözleşmeye imza atarak ve geri ödeme teminatı sunarak kredi kullanmış olur. Her senedin aylık bir geri ödeme günü vardır. Buradaki tek fark, senetle kredi veren kurumların özel yerler olmasıdır. Günümüzde vatandaşlara yönelik finans hizmeti sunan birçok kredi şirketi ortaya çıkmıştır. Elbette kredi çekeceğiniz yerleri güvenilir ve yasal şirketler olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Söz konusu imkanlardan, günümüzde birçok esnaf aracılığıyla da faydalanabilirsiniz. Bazı esnaflar, bankalara göre çok daha düşük faizler sunarak senet karşılığı kredi sunabiliyor.

Bu tarz şirketler üzerinden anlık senetle kredi alabilmek mümkün oluyor. Bu şirketlerin, BDDK ve SPK tarafından izinlerinin olması çok önemlidir. Alacağınız paranın banka faiz oranları na yaklaşık bir oranda geri ödemesinin olmasına dikkat etmelisiniz. Tefeci diye anılan yüksek faizli, güvenilir olmayan geri ödeme sistemlerinden uzak durulması gerekmektedir.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz
İnternet üzerinden İletişim Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ

Bankasız Kredi

Faktöring Firmalarından Kredi

(Her Keseye Kredi uzmanları kesinlikle önermiyor)

Tahsilat, garanti ve finansman hizmetlerinin sunulduğu finansal ürünler faktöring adını alır. Piyasa içerisinde yer alan farklı faktöring firmaları, kişilere yönelik avantajlı kredi hizmetleri sunabiliyor. Özellikle bankalardan kredi alamayan kişiler için, başvurulacak en güvenilir kredi kurumları burası olacaktır. Çeşitli sebeplerle bankaların kredi imkanlarını kullanamayan ve bankasız kredi çekmek isteyen kişiler, faktöring firmaları üzerinden senetli kredi alabiliyor. Faktöring firmaları genel olarak kredi sicili ya da gelir durumu gibi noktaları baz almaz. Geri ödeme konusunda firmalara belirli bir teminat sunarak kredi alabilirsiniz. Ancak piyasa içerisinde hizmet veren her faktöring şirketi, eşit düzeyde güvenilir olmuyor. Kredi çekeceğiniz faktöring şirketinin mutlaka BDDK lisansına sahip olması gerekiyor. Aksi durumda çekeceğiniz krediler yasal olmayabilir.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

(Her Keseye Kredi uzmanları kesinlikle önermiyor)

Kuyumcular genel olarak nakit akışının fazla olduğu yerlerdir. Binlerce liralık ürünü aynı ayna elinde barındıran kuyumcular, finansal dengelerde önemli bir yere sahiptir. Bankasız kredi alternatifleri içerisinde ciddi derecede yer kaplayan kuyumcular, yüksek rakamlarda kredi sunabiliyor. Özellikle tanıdığınız bir kuyumcu üzerinden senet karşılığı daha düşük faizlerle kredi alabilirsiniz. Söz konusu krediler doğrudan nakit para şeklinde verilebileceği gibi, altın şeklinde de ödenebiliyor. Kuyumcu kredilerinde kredi sicili, gelir belgesi gibi noktalar önemsenmez. Buradaki temel nokta, kuyumcular ile yakınlık derecesi olacaktır.

Kredi Veren Esnaflar

(Her Keseye Kredi uzmanları kesinlikle önermiyor)

Özellikle büyük şehirlerde, vatandaşlara kredi finansman desteği sağlayan birçok esnaf vardır. Beyaz eşyacı gibi gelir miktarı fazla olan esnaflar, vatandaşlar için kredi desteği yaratıyor. Bu tarz yerlerde söz konusu krediler yine senet karşılığı verilir. Esnaflar sizlere borç karşılığı bir senet imzalatarak borcun geri ödeme zamanlarını belirler. Esnafların sunduğu krediler genel olarak güven esaslıdır. Bu tarz yerler genel olarak kendine yakın gördüğü esnaflara ya da esnafların tanıdıklarına yönelik bu hizmeti sunarlar. Söz konusu esnaflarla bu yolla anlaşarak kredi kullanabilirsiniz.

19 Yorum

 1. mehmet mehmet 20 Mayıs 2019

  selamun aleykum cok zor durumdayım acil 10 bın tl ye ıhtıyacım var çalışıyorum 2200 tl maaş alıyorum aylık 750 gıbı bır odeme ımkanım var yardımcı olabılırmısnız

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 20 Mayıs 2019

   Mehmet bey merhaba;
   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 2. Neşe cifci Neşe cifci 23 Mayıs 2019

  Senet ile kredi veren yerler var diye yazınızı okudum ben bu tur yerler için nereye başvuru yapabilirim siz bizleri bildiğiniz senetle kredi veren yerlere yönlendiriyor musunuz varsa sizler bu konuda yardim eder misiniz hak verirsinizki bizler o tur yerleri bulamayiz bu konuda çok rica edicem beni senetle kredi veren bir yere yonlendirin yalniz önden belli miktar para istemeyen yerler güven verir oda ayrı bir konu

 3. şehirler arası evden eve nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat 25 Mayıs 2019

  yazı için Çukurova nakliyat olarak teşekkür ederiz

 4. Sevim Sevim 10 Temmuz 2019

  Merhabalar, maaşıma haciz geldi ve asgari ücret alıyorum. Maaş Bankam kredi verdi bnde gaza gelip parça parça kredi cekti. M maaşım olduğu gibi krediye gidiyordu taki maaşıma haciz gelen kadar cok tıkandımm.15000 veya 25000 tlye ihitiyacım var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz. Size güvene bilir miyim?

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 10 Temmuz 2019

   Sevim Hanım merhaba;

   Bize güvenmenizi gerektiren bir durum ortaya çıkmayacaktır. Yazılarımızda belirttiğimiz gibi, haciz sebebi ile krediniz çıkmıyor ise bizlerinde yapabileceği bir şey malesef olmayacaktır. Yapabileceğini söyleyen kişilere de güvenmemenizi direkt olarak söyleyebiliriz.

   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız başka sorularınız var ise size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

   • Sevim Sevim 10 Temmuz 2019

    Cevabınız için teşekkürler. Maaşımdan daha kesinti olmasıbunay başlayacak. Onun ödemesini yapmam için bir miktar paraya ihtiyacım var. 10bin lira kadar ayda 500 lira ödemyle Sizden almam mümkünmü peki?

    • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 10 Temmuz 2019

     Sevim Hanım tekrar merhaba;
     Konu ile ilgili olarak bizi ararsanız, danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır. Daha hızlı bir iletişim olacaktır bu sayede.
     Telefon: 0850 840 35 70

 5. Nermin Özkaya Nermin Özkaya 15 Temmuz 2019

  12000 liraya ihtiyacım var acil.bankalar düzensiz sigorta ve diğer sebeplerden dolayı kredi vermiyor.istanbul Silivri de ikamet etmekteyim.subeniz var mı

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 15 Temmuz 2019

   Nermin Hanım merhaba;
   İstanbul, Ankara, Adana, İzmir ve Antalya’da şubelerimiz mevcut.
   Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 6. Hakan Hakan 31 Ağustos 2019

  Merhaba.

  Tedavi için 10.000 tl ihtiyacım var. Emekliyim. Kredi kullanamıyorum.

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 2 Eylül 2019

   Detaylar yazımızda yer alıyor. Sonuna kadar okuyabilirsiniz.

   Arzu ederseniz, Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 7. Orhan Orhan 4 Eylül 2019

  Benim iki bankada Kiredi borcum var biri gecikmede 50 bin tl cikarmi kapatacağım borçları tek bir yere ödeme yapacağım

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 4 Eylül 2019

   Detaylar yazımızda yer alıyor. Sonuna kadar okuyabilirsiniz.

   Arzu ederseniz, Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 8. Selamettin Selamettin 9 Eylül 2019

  Bunlardan kredi alan varmı. Şartları nedir

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 10 Eylül 2019

   Selamettin Bey selamlar,

   Buradan kredi alamazsınız. Kredi alabileceğiniz tek kurum Bankadır.

   Kredi alırken nelere dikkat etmelisiniz? Yazılarımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 9. Ömer kanmaz Ömer kanmaz 27 Eylül 2019

  Acil 6000 tl lazım

 10. Ali cırık Ali cırık 26 Kasım 2019

  Çok acil ihtiyacım var lütfen bir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 11. Serap Serap 3 Haziran 2020

  10 tl krediye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -