İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Teknolojinin gelişmesiyle telefon modelleri sürekli yenilik göstermekte ve hızlı bir şekilde piyasaya sürülmektedir. En iyi akıllı telefon modelleri kendine has özellikleriyle herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Her kesimden insanın bir kerelik bile olsa en iyi modeli alıp uzun süre kullandığı bir telefon markası vardır. Kendi içlerinde markasıyla, modeliyle, boyutlarıyla ve hatta rengiyle bile farklılık göstererek ayrılan telefonlar mevcuttur. Bu farklılıklar herkes için büyük önem arz etmektedir. Kimileri için sadece markası önemli iken kimilerine göre modeli ve özellikleri almak için yeterli sebeplerdendir.

Apple Telefonları

Apple çıkardığı ilk iPhone telefon modeliyle o dönemin en iyisi olan Nokiayı bile geride bırakmayı başarmıştır. Tuşlu telefonların kullanıldığı bir dönemde ekrandaki bir tuş hariç tüm yüzeyi dokunmatik bir özelliğe sahip olan ilk telefonu çıkarmak oldukça dikkat çekmiştir. Daha sonra zamanla kendini yenileyerek rakiplerini geride bırakacak birçok özellikle her seneye damga vurmayı başarmıştır. 12 yıldır her sene kendine daha farklı yenilikler katarak geliştirilen iPhone, bu sene son çıkardığı model iPhone XS ile bugüne kadarki en büyük ekrana, kablosuz şarj olma ve kusursuz fotoğraflar çekmek için birçok özelliğine sahiptir.

Bunu da Okumalısın
Akıllı Telefon Uygun Fiyat

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

BankaDetay
AKBANKKredi Detayı
DENİZBANKKredi Detayı
En İyi Akıllı Telefon Modelleri
En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Samsung ​​​​Samsung, çıkardığı Galaxy Note serisiyle adından sıklıkla bahsettirmektedir. Hızlı bir değişime uğrayan Samsung, kullanıcıları için her zaman kullanışlı bir telefon modeli olmuştur. Kusursuz tasarımı, dış görünüşü ve birbirinden farklı özellikleriyle Galaxy Note serisi Samsung’u zirveye taşımaya yetmiştir. Galaxy Note serisini diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği sahip olduğu özel kalemiyle telefonun farklı şekillerde kullanılmasıdır.

Huawei

Huawei, hiçbir zaman rakiplerinden geri kalmamıştır. Kendine ait çıkardığı Mate serisiyle dönemin hızını yakalamıştır. Huawei, sahip olduğu özellikleri ve farklı tasarımlarıyla kullanıcıları kendine çekmeyi başarmıştır. Mate serisinin sahip olduğu kamerası birçok markadan daha kaliteli fotoğraf çektiği gözle görülebiliyor. Mate serisinin ardında çıkan P serisiyle birçok özelliği bir arada toplayan Huawei, akıllı telefon konusunda sınır tanımıyor. Sahip olduğu kusursuz ekranı, kablosuz şarj ve uzun süre pil ömrüyle kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -