İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akıllı Telefon Uygun Fiyat

Akıllı telefon satın alımları ve kullanımının giderek yaygınlaşması ve hızla artması sonucunda kullanıcılar mevcut telefonlarını yenilemek istiyor ve hiçbir cep telefonu olmayan kişiler de onlara göre uygun akıllı cep telefonu arıyor. Bununla birlikte çoğu kullanıcı yeni cep telefonu satın alırken öncelikle cep telefonunun fiyatına bakıyorlar. Bunun sebebi de son aylarda Türkiye’deki cep telefonu fiyatlarının vergiler ve Euro – dolar kuru nedeniyle hızla artması. Halen günümüzde de bu yüksek fiyatlar ile satış devam ediyor. Ancak bunun yanında bir de çoğu mağaza cep telefonu satmak için özel indirim kampanyaları başlatıyorlar. Eğer kullanıcılar bu fırsatlardan yararlanırlar ise cep telefonlarını ucuz bir fiyata almayı başarıyorlar. Akıllı telefon uygun fiyat denilince akla ülkemizde son günlerde popüler olan birkaç cep telefonu modeli geliyor.

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

Banka Detay
AKBANK Kredi Detayı
DENİZBANK Kredi Detayı

Bu modeller ülkemizde çok tercih ediliyor. İşte o modellerden bazıları.

Samsung Galaxy J8

Akıllı Telefon Uygun Fiyat
Akıllı Telefon Uygun Fiyat

Ülkemizde satılan diğer cep telefonlarına göre bir tık fiyatı daha düşük ve uygun olan telefon J8, çerçevesiz tasarımı ile oldukça estetik duruyor. Bunun yanında 3 GB Ram ve 32 GB depolama birimine sahip olan telefon, işlemci olarak da Snapdragon markasının orta ve düşük düzeydeki cihazlar için ürettiği 450 modelini kullanıyor. Bu cep telefonu modelinin ülkemizdeki satış fiyatı ise 1600 lira civarında.

Xiaomi Mi 8 Lite

Uygun fiyatlı akıllı cep telefonu markası denilince hemen akla gerek Çinli cep telefon üreticisi Xiaomi, bu modelinde de uygun satış fiyatı ve kaliteli özelliklere sahip. Bunun yanında Snapdragon’un orta ve üst düzey işlemci modeli olan 660 modelini kullanıyor. Ayrıca cihazın 4 GB Ram, 64 GB depolama seçenekleri de bulunuyor. Bunun dışında cihazın ülkemizdeki ortalama satış fiyatı ise yaklaşık 1800 lira bandında.

İlginizi Çekebilir:  En Ucuz Telefon Modelleri ve Fiyatları

Akıllı Telefon Uygun Fiyat = Oppo AX 7

Türkiye pazarına yeni giren ancak yıllardır dünya genelinde başarılı satış rakamları yakalayan cep telefonu üreticisi olan Oppo, yine kar oranını azaltarak ürettiği akıllı cep telefonların fiyatlarını düşürüyor. Snapdragon 440 işlemcisini kullanan cep telefonu, 1800 lira bandında satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir