İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cep Telefonu Taksit İmkanı

Bilindiği üzere BDDK cep telefonu taksit imkanını kaldırmış bunun içinde tüketiciler sıkıntıya düşmüştü. Çünkü şu an satışa çıkarılan telefonlarda ciddi bir artış söz konusu dolayısıyla insanlarında alım gücü zayıflamış olduğundan dolayı cep telefonları için binlerce lirayı anında çıkarıp veremiyorlar. Tabi durum böyle olunca gerek bankalar, gerek operatörler gerekse farklı firmalar insanların bu ihtiyaçlarına yetiştiler. Yapılacak olan birkaç küçük işlem sonrasında krediye, faturaya ya da elden borçlanarak cep telefonu taksit yapılıp alınabiliyor.

Cep Telefonu Taksitle Almanın Yolları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz alım yöntemleriyle ilgili olarak aşağıda siz değerli tüketicilerin yeni bir cep telefonuna sahip olabilmeleri konusunda neler yapmaları gerektiğine dair bilgiler verelim istedik. Sizde bu imkanları kullanarak taksitle cep telefonu alabilir hatta biraz sonra bahsedeceğimiz yöntemi de deneyerek cep telefonu alarak bunu nasıl nakde çevirebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Faturaya Kredi

Biz bu sektörün içerisinde yıllardır siz değerli müşterilerimize destek olmaya çalışıyor ve ihtiyacınız olan nakde ödeme güçlüğü çekmeden kavuşmanızı sağlıyoruz.  Yaptığımız işlem ise oldukça basit. Nakit ihtiyacınız var ancak eşinizden dostunuzdan bunu temin edemiyorsunuz. Bankaya gittiğinizde ise alacağınız kredinin faizleri çok yüksek geliyor üstelik ödemesi de fazla. Biz burada sizin yardımınıza yetişiyor ve ihtiyacınız olan nakdi sağlayabilmeniz için önce bir cep telefonu alıyorsunuz ve bizimle iletişime geçerek telefonu bize ücret karşılığında satıyorsunuz. Biz telefonunuzu danışmanlık hizmetimizi ekleyerek satın alıyoruz ve bu sayede anında nakde kavuşuyorsunuz. Geri ödemesi nasıl mı oluyor? Hemen açıklayalım.

Bize ödeyeceğiniz bir taksit, ara ödeme vs. hiçbir şey yok sadece faturanıza tanımlanmış olan ödemelerinizi yapıyorsunuz o kadar. Bu sayede nakit ihtiyacınızı düşük ödemelerle yapabiliyorsunuz. Kafanız mı karıştı hemen aşağıdaki linkten bize ulaşıyorsunuz müşteri danışmanlarımız size bilmek istediğiniz ve kafanızdaki soru işaretlerini anında yanıtlıyor.

Kredi Kartı Olmadan Taksitle Cep Telefonu Almak

Yeni bir cep telefonuna sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu durumda yapacağınız ikinci seçenek ise senetle cep telefonu almak. Evet bunun için farklı firmalar var ancak bu firmalar cep telefonunu satarken genelde çok yüksek vade farkı uyguluyorlar. Üstelik bu vade farkları ise %75’ e kadar çıkabiliyor. Belki yüksek bir geri ödeme yapıyorsunuz ancak yine de istediğiniz bir cep telefonunu satın alabiliyorsunuz tabi burada alacağınız telefonun fiyatına göre taksit miktarı da o kadar yüksek olabiliyor. İnsanlar genelde bu yöntemleri denemiyor fakat deneyenler ise bankalarla araları iyi olmayanlar.

Herkeseyekredi.com.tr olarak biz ise kredi batağında ya da bankalarla arası iyi olmayan kişilere cep telefonu taksit imkanını sunmuyor ya da böyle bir vaatte bulunmuyoruz. Amacımız müşterilerimizin acil para ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve onların sıkıntılarını bir şekilde çözebilmelerini sağlamak.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Senetle Cep Telefonu

Senetle cep telefonu almak istediğiniz de bir yaş sınırınızın olduğunu unutmamalısınız. Bunun içinde her yaştaki kişilere bu imkan tanınmıyor. Öncelikli olarak senet imzalayabilmeniz için reşit olmanız şart. Bunun yanı sıra TC vatandaşı olmanız ve resmi ikamet adresinizin de olması gerekiyor. Tahmin ediyorum ki bu istekler biraz sizi sıkıntıya düşürüyor ve canınızı sıkıyor. Çünkü kişisel bilgileriniz de bu işlemde isteniyor.

Yukarıda bahsettiğimiz işlemlerde ise sizden bize verebileceğiniz hiçbir belge istenmiyor. Siz sadece faturalı hattınızla operatörünüze gidiyorsunuz ve nakit ihtiyacınıza göre bir cep telefonu tercihinizi yapıp bunun ödemesini cep telefonu faturanıza yansıtıyorsunuz. Yapmanız gereken tek bir işlem var o da bu.

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Edebilirsiniz

Bir yorum

  1. Ahmet pehlivan Ahmet pehlivan 8 Kasım 2020

    Senetle 36ay taksitle telefon almak istiyorum yardımcı olurmusunuz sevinirim teşekkürler Ahmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -