İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uygun Fiyata Telefon Fiyatları

Akıllı cep telefonlarının kullanım oranları her geçen gün giderek artıyor. Bununla birlikte yeni akıllı cep telefonu satın almak isteyen kullanıcılar, doğal olarak uygun fiyatlı ve bununla beraber iyi özelliklere sahip cep telefonlarına doğru yöneliyorlar. Bunun dışında kullanıcılar, uygun fiyata önem verdikleri kadar aynı zamanda o parayı hak edecek telefonu almak istiyorlar. Uygun fiyatlı cep telefonları günümüzde oldukça yaygın. Bunun nedeni ise her ne kadar pahalı telefonlar oldukça fazla satış rakamı yakalamış olsalar da bir o kadar da düşük fiyatlı cep telefonları mevcut. Bununla birlikte ayrıca çoğu kullanıcının bir cep telefonuna bir servet dökmesi onlara saçma geliyor. Bu nedenlerden dolayı da cep telefonu satın almak isteyen kullanıcılar, uygun fiyatlı cep telefonlarına yöneliyorlar. İşte uygun fiyata telefon fiyatları.

Xiaomi Redmi 6

Uygun Fiyata Telefon Fiyatları
Uygun Fiyata Telefon Fiyatları

Uygun fiyatlı akıllı cep telefonlarından bahsederken başta Xiaomi gelmek zorunda. Çünkü Xiaomi, çoğunlukla düşük fiyat politikasını islediği fiyat performans ürünleri sunuyor. Firmanın her cep telefonunda olduğu gibi kaliteli özellikleri ve dış görünüşte sağladıkları estetiklik sayesinde ve ayrıca satış fiyatları ortalama olarak düşük olduğu için oldukça fazla tercih ediliyor. 4 GB Ram 64 GB hafızaya sahip modelin satış fiyatı 1300 lira.

Samsung Galaxy M20

Samsung’un yeni çıkarmış olduğu seri olan M serisi ortalama olarak kullanıcılarına düşük fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Ülkemizde de oldukça sevilmiş ve satılmayı başarmış olan M20, kullanıcılarını uygun fiyatı ve kaliteli özellikleri bakımından yeterli bırakıyor. Bununla birlikte 3 GB Ram ve 32 GB depolama seçenekleri olan cihazın satış fiyatı 1250-1300 lira arasında.

Huawei P Smart 2019

Ülkemizde son yıllarda oldukça başarılı satış rakamlarını yakalamış olan Huawei, yine çoğu cep telefon modelinde olduğu gibi düşük fiyatlı cep telefonları üretmeye devam ediyor. Bunun en güzel örneklerinden birisi de P Smart adlı modeli. Bu cep telefonunda 3 GB Ram ve 32 GB dâhili depolama özellikleri mevcut. Bunun yanında iki arka kameraya da sahip. Bu telefonun satış fiyatı ortalama 1540 lira.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir