İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uygun Akıllı Cep Telefonları

Günümüzün birçok kısmında hayatımıza dâhil olan ve kullanımı gittikçe artmaya başlayan akıllı cep telefonları hayatımızı her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor. Gittikçe artan fonksiyonlarla beraber akıllı cep telefonlarındaki çeşitlilikte artıyor. Her yaştan insanın ihtiyaç duyabileceği ve hayatın yoğun temposunda işlerimizi halledebileceğimiz akıllı cep telefonları gerek pahalı gerekse uygun akıllı cep telefonları seçenekleriyle her cebe hitap ediyor.

Pahalı Bir Cep Telefonuna Uygun Fiyatta Nasıl Sahip Olabilirim?

Akıllı cep telefonu sahibi olmak gittikçe daha kolay hale geliyor. Günümüzde yükselişte olan Huawei, Samsung ‘un bazı modelleri başta olmak üzere pahalı bir modelde telefona uygun fiyatta sahip olmak istiyor iseniz teknolojik marketlerin anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı ve bayram indirimleri zamanlarını takip edebilir ve pahalı bir akıllı cep telefonuna biraz daha uygun bir fiyatta sahip olabilirsiniz.

Uygun Akıllı Cep Telefonları
Uygun Akıllı Cep Telefonları

Aynı zamanda Vodofone, Turkcell ve Türk Telekom ‘un sunmuş olduğu tarife paketlerinin de içinde olduğu ve tarifeye ek ödenen kampanyaları da belirli şubelerden sorarak takip edebilirsiniz. Pahalı ve faklı fonksiyonlara sahip cep telefonlarına sahip olmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biri de ikinci el telefon almak. Yine özel günler ve inci el telefon satan bayilikler takip edilerek pahalı bir telefona uygun fiyatta sahip olabilmek mümkün.

Uygun Fiyattaki Bazı Cep Telefonları

Marka gözetmeksizin uygun fiyatta akıllı bir cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız birçok farklı markada, farklı özellikte ve fiyatta seçenek karşınıza çıkacaktır. Akıllı cep telefon denilen android özellikleri taşıyan bir cep telefonu için her koşulda belirli bir miktarı gözden çıkarmanız gerekecektir.

En uygun akıllı cep telefonları

Oxirion Onno Sv-M3 marka olan 8GB hafızası ve 4.5 ekran boyutu ile karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerde bir akıllı telefona sahip olmak için yaklaşık olarak 300 lira ödemeniz yeterli olmaktadır.

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

BankaDetay
AKBANKKredi Detayı
DENİZBANKKredi Detayı

 

Yine uygun bir fiyata fakat daha büyük ekranlı bir telefon arayışında iseniz Xgody marka 6 inçlik boyutlarda ve çift sim kartı kullanma özelliği ile iki farklı telefon taşımanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanan ve oldukça tercih edilen bu özelliklerdeki akıllı bir cep telefonuna yaklaşık 385 lira vererek sahip olabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve farklı özelliklerde akıllı cep telefonları denildiği zaman yine karşınıza çıkacak olan ve alıcılarında oldukça memnun olduğu bazı telefon modelleri de Vestel Venus marka olan ve Ally Vestel Venus V3, Vestel Venus V5, Vestel Venus E3, Veatel Venus Go8, Vestel Venus E2 Plus Dual seçenekleri ile en düşük fiyatı 225 olmak üzere yüksek miktarı 749 liraya kadar farklı özellik ve donanımlarda akıllı cep telefonu olmak için oldukça hesaplı fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Yine iyi markalar göz önünde buludurulduğunda LG serileri ve Lenova serileri de uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkacaktır. Yine Xiaomi serilerinin ve Samsung Galaxy J serisi, A serisi, M serisi başta olmak üzere ilk çıkan seriye göre uygun fiyatlara akıllı cep telefonu seçenekleri 500 ve 1200 lira arasında fiyatlarla karşınıza çıkacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -