İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sanal Ofis İstanbul

Profesyonel anlamda hizmet sunan sanal ofis İstanbul firmasından ek ücretsiz olarak düşük fiyat tarifesinden sanal ofis hizmeti alınabiliyor. Her bütçeye hitap eden aylık fiyat tarifesi sunulan İstanbul sanal ofis merkezinden geniş yapılı sanal ofis katalogundan seçim yapılabiliyor. Kesintisiz müşteri destek hizmeti sunan firmadan sanal ofisler ve aylık fiyat tarifesi hakkında ön bilgi alınabiliyor. Sanal ofis küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar tarafından tercih ediliyor.

Sanal Ofis Hizmetleri

Geniş sanal ofis hizmetlerinden faydalanılabiliyor. Yasal adres ve posta kutulu sanal adres türünde işletmelerin vergi levhasında sunacağı prestijli yasal adres, gelen kargoların sorunsuz bir şekilde alınması ve e-mail üzerinden bildirilmesi, müşteri odaklı ve tempolu iş gücü yardımı içeriği sunuluyor.

Sanal ofis office lounge kullanım türünde ortak kullanım bölümlerinde zevkli çalışmalar, sınırsız çay, kahve ve diğer servis olanakları, organize edilen aktiviteler sayesinde sosyalleşebilme imkanlar sunuluyor.

Sanal Ofis İstanbul
Sanal Ofis İstanbul

Sanal ofis telefon yanıtlama ve faks türünde ise şirketinize özel telefon numarası tahsisi, telefonları şirket adıyla yanıtlama ve yönlendirilmesi, şirketinize özel karşılama etkinliği, çalışma zaman dilimi haricinde şirkete özel sesli mesaj kutusu, paylaşımlı faks numarası sunumu, gelen faksların anlık olarak e-mail üzerinden gönderilmesi hizmetleri sunuluyor.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir
Hazır Ofis Kiralama

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

BankaDetay
AKBANKKredi Detayı
DENİZBANKKredi Detayı

Sanal Ofis Toplantı Odası Hizmetleri

Firmanıza özel sunulan sanal ofis toplantı hizmetleri bölümünde kusursuz donanımlı konforlu toplantı odaları, misafirlerin kusursuz bir şekilde karşılanması ve ağırlanması, projeksiyon, flip chat ve kaliteli yazı tahtası, maksimum hızlı wireless fiber internet bağlantısı, çay-kahve ve diğer özel ikramlar, faks, yazıcı ve tarayıcı hizmetleri sunuluyor.

Sanal Ofis Nasıl Sipariş Verilir?

Sanal ofis kiralanmak istenildiğinde firma sitesinden hızlı teklif formu doldurulabilir. Sanal ofis online teklif sayesinde kolayca sanal ofis kiralanabiliyor. Ayrıca sanal ofis firması ziyaret edilerek birebir görüşme de sağlanabiliyor. Herşey dahil uygun fiyatlardan kiralanan sanal ofisler sayesinde tüm aktivitelerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sanal ofisler sayesinde elektrik, su, doğalgaz, internet faturası gibi giderleriniz olmadığından maliyet bakımından da avantajlı oluyorsunuz. Bu faydalı hizmet sayesinde firmanızın daha kısa sürede prestij kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sanal ofisinizi ayrıca tercihinize göre dizayn edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -