İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Özellikle son dönemlerde internete olan bağımlılığın yükselmesiyle birlikte pek çok firma ve şahıslar tarafından hazır ofis kiralama Hizmeti ne yöneliyor. Birçok yönden avantajlı olması sebebiyle tercih edilen hazır ofis kiralama özellikle girişimci firmaların masa, sandalye, elektrik, su, doğalgaz ve benzeri masraflarının en aza düşürülmesi açısından avantaj sunuyor. Hazır ofis kiralama sayesinde firmalar aynı zamanda zamandan ve ekonomik yönden de tasarruf yapıyor.

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

BankaDetay
AKBANKKredi Detayı
DENİZBANKKredi Detayı

Hazır Ofis Kiralama Hizmeti Nereden Alınıyor?

Hazır Ofis Kiralama

Hazır ofis kiralama hizmeti daha çok internet üzerinden talep edilebiliyor. Hazır ofis kiralama ilanı sunulan firmalar ile iletişime geçilerek ve fiyat konusunda anlaşma sağlanarak hazır ofis kiralama hizmetinden faydalanılıyor. Hazır ofis kiralama kısa dönemli olabildiği gibi firmaların sektördeki başarısına göre uzun yıllar boyu kiralanabiliyor.

Hazır Ofis Kiralama Hizmeti Kimler Tarafından Tercih Ediliyor?

Hazır ofis kiralama aslında hemen hemen tüm mesleki alanlarda tercih ediliyor. İnternet bağlantısından, boya badanasına kadar tüm malzemelerin hazır bir şekilde teslim edildiği bu avantajlı hizmetten dünyaca ünlü olan markalar dahi bazı ülkelerde hazır ofisini kurabiliyor. Bunun haricinde home-office ve freelance çalışanlar, dijital ajanslar, avukatlar, programlamacılar, reklam ve pazarlama firmaları gibi birçok farklı iş kollarından hazır ofis kiralama hizmeti talep edilebiliyor.

Hazır Ofis Kiralama Fiyatları

Hazır ofis kiralama fiyatları değişkendir. Bazı firmalar tarafından hazır ofis kiralama fiyatı daha düşük sunulurken, bazı firmalar tarafından biraz daha yüksek fiyat tarifesi sunulabiliyor. Fiyat tarifesi ofiste çalışacak birey sayısına, kullanılacak malzemelerin miktarına, ofisin büyüklüğüne göre farklılık gösterebiliyor. Hazır ofis kiralama fiyatları ortalama olarak aylık 1500 TL fiyat tarifesinden başlayabiliyor.

Her odada sıcak ve soğuk su sebili bulunan, 8-10,12-2 ve 4-6 zaman dilimleri aralığında Türk kahvesi ve demleme çay servisi gerçekleştiren mutfak bölümü bulunan, günlük olarak düzenli bir biçimde ve aynı zaman dilimi içerisinde çöp toplama işlemi yapılan, haftalık olarak 1 defa temizlik işlemi gerçekleştirilen, yaz aylarında klima sistemi ve kış aylarında kalorifer sistemi bulunan, tüm odalarda mont askısı, masa, sandalye, kıyafet dolabı, çekmece, klima, telefon, internet bağlantısı, not defterleri, çöp kutusu bulunan, elektrik, su ve doğalgaz faturası ödenmeyen ortalama 20 metre karelik 6 bireylik bir büro için Katma Değer Vergisi dahil olmak üzere aylık ortalama 3600 TL kira bedeli ödenebiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -