İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Android Cep Telefonları Fiyatları

Akıllı cep telefonlarının kullanılması giderek yaygınlaşıyor. Bununla birlikte kullanıcılar sürekli olarak yeni ve gelişmiş teknolojik özelliklere sahip cep telefonlarını satın almak istiyorlar. Böylelikle cep telefonları firmaları bu istekleri karşılamak için her geçen gün ürünlerine yenil özellikler ekleyerek kullanıcıların beğenmelerini sağlıyorlar. Bunun dışında akıllı cep telefonu üreticileri firmaları teknolojik özellikler kadar cep telefonlarının dış görünüşlerine de önem gösteriyorlar.

Bu yüzden de kullanıcılar dış görünüşe bakarak en beğendiği telefonu satın alıyor. Bu cep telefonu firmalarından birisi de ünlü Kore merkezli şirket Samsung. Samsung’da ülkemizde ve dünya genelinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Bunun başlıca nedenlerinden birisi de Samsung’un uygun fiyatlı cep telefonu üretmesi ve bu telefonların oldukça kullanışlı özelliklerinin bulunması. Bunun dışında Samsung, son günlerde ürettiği telefonların dış görünüşünü de önem veriyor. İşte samsung android cep telefonları fiyatları.

Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Android Cep Telefonları Fiyatları
Samsung Android Cep Telefonları Fiyatları

Samsung’un 2019 yılı içerisinde çıkardığı en başarılı model olan Note 10+, kullanıcılara oldukça üstün performans ve gelişmiş özellikler sunuyor. Bunun dışında cihazın dış tasarımı ve renk seçenekleri de oldukça şık ve estetik. Cihazda 3 adet arka kamera mevcut. Ve diğer cihazların aksine önde çentik yerine damla tasarımını seçen Samsung, oldukça yüksek bir ekran gövde oranına sahip. Bunun dışında cihazın Türkiye satış fiyatı, ortalama 10 bin 800 lira bandında.

Samsung Galaxy A50

Samsung’un çıkarmış olduğu A serisinin en başarılı modellerinden birisi olan A50, kullanıcılara orta-düşük fiyatı ile üstün özellikler sunuyor. Cihazda 6 GB Ram ve 64 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Bunun dışında 4000 mAh’lik bataryası ile kullanıcılarını üzmüyor. Eleştiricilerden 73 puan alan telefonun ülkemizde satış fiyatı 2 bin 400 lira bandında.

Samsung Galaxy M30

Samsung’un yeni çıkardığı seri olan M serisi kullanıcılara uygun fiyatı ile güzel özellikler sunuyor. Samsung’un M serilerinde tercih ettiği çentik tasarımı ile cihaz oldukça estetik durmayı başarıyor. Bunun dışında 4 GB Ram ve 64 GB depolama seçenekleri olan cihazın ülkemizde satış fiyatı 2 bin lira civarında.

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -