İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Ucuz Telefonlar ve Fiyatları

Ülkemizde akıllı cep telefonu fiyatları yüksek miktardaki vergiler ve dolar Euro kuru nedeni ile oldukça yüksek. Bunun yanında ülkemizde çoğu kişi asgari ücretle çalışıyor. Ve doğal olarak akıllı bir cep telefonuna fazla miktarda para ödemek istemiyorlar. Bununla beraber de doğal olarak ucuz akıllı cep telefonlarına olan talep artıyor. Bu telefonlara en az pahalı cep telefonları kadar talep olduğunu ve ülkemizde oldukça fazla kullanıcısı olduğunu da belirtelim. Bunun yanında bu çeşit telefonları tercih eden kişiler ürünlerin fiyatlarına göre çok üstün özellikler beklemediklerinden, çoğu kullanıcı ucuz telefonlarından memnun. İşte en ucuz telefonlar ve fiyatları.

Ayrıca ucuz satış fiyatında cep telefonu satın alan kullanıcılar üretim yıllarına çok önem vermiyorlar. Bu nedenle bu listede eski telefonlar da yer alıyor.

Samsung Galaxy S3

En Ucuz Telefonlar ve Fiyatları
En Ucuz Telefonlar ve Fiyatları

Tanıtıldığı ve satışa sunulduğu günden beri ülkemizde oldukça fazla satılan model olan Galaxy S3, Samsung’un zamanında üretmiş olduğu en iyi telefonlardan birisi. Başta fiyatı ile günümüzde de halen satışı devam eden telefon, fiyatına göre özellikleri ile çok fazla özellik istemeyen kullanıcıları da memnun ediyor. 1 GB Ram ve 16 GB dahili depolama kapasitesi ile oldukça yeterli özelliklere sahip. Bununla birlikte birçok farklı renk seçeneği olan telefonun satış fiyatı ortalama 600 lira civarında.

Vestel Venus E3

Türk markası olan ve cep telefonu ve çeşitli elektrikli eşya üreten şirket Vestel, yine çıkarmış olduğu çoğu cep telefonunda olduğu gibi bu modelinde de uygun fiyatlı telefon üretmeye devam ediyor. 2017 yılında tanıtılan telefon 2 GB Ram ve 16 GB hafızaya sahip. Bu cep telefonunun ortalama satış fiyatı ise 640 lira civarında.

LG K8

Kore merkezli cep telefonu ve üretici elektroniği üreten marka LG’nin K8 adlı modeli düşük fiyat ve telefonda üstün özellik aramayan kişiler için ideal. Telefonda 1,5 GB Ram ve 16 GB depolamaya sahip. Bunun yanında oldukça yeterli işlemcisi bulunan telefonda Snapdragon 425 kullanılıyor. Bu cep telefonun da satış fiyatı 750 lira bandında.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -