İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Android Cep Telefonu Fiyatları

Akıllı cep telefonu alırken müşterilerin en çok dikkat ettikleri özelliklerin başında cep telefonunun alış fiyatı yer alıyor. Üstelik günümüzde dolar ve Euro kurları bu kadar artmışken. Bunun dışında ise cep telefonu kullanıcıların yaklaşık yüzde 70’i akıllı telefon tercihinde işletim sistemi olarak Anroid’i tercih ediyor. Bunun sebebi ise Android işletim sisteminin kullanıcıları sunduğu geniş çaplı özellikler ve bunun yanında kullanıcılara her şekilde telefonu özelleştirme imkânı vermeleri.

Bunun dışında Andorid kullanıcıları, isterlerse cihazlarına root yetkisini verebiliyorlar. Bu sayede de kullanıcılar, android cihazları ile istedikleri çoğu şeyleri yapabiliyorlar. Örneğin uygulamalarda izin değiştirme, kullanıcı menüsü düzenleme ve çeşitli programlar ile çoğu işlemleri yapmaya olanak sağlıyor. Lakin bu root işlemi cihazı garantiden çıkarıyor ancak root telefondan kaldırıldığında telefon tekrar garanti kapsamına giriyor. İşte en çok tercih edilen android cep telefonu fiyatları.

Samsung Galaxy A70

Android Cep Telefonu Fiyatları
Android Cep Telefonu Fiyatları

Samsung’un orta ve ucuz fiyat segmentlerinde cep telefonu üreten serisi olan A serisi yine uygun fiyat ile gelişmiş özellik isteyen kullanıcıları mutlu ediyor. Bu serinin en çok satılan ve en gelişmiş modellerinden olan A70, fiyat performans kavramının hakkını tam anlamıyla veriyor. 6 GB Ram ve 128 GB depolama seçenekli telefonun ülkemizde ortalama satış fiyatı 2800 – 3000 lira arasında.

OnePlus 6

Ülkemizde çok bilinmeyen ancak hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip OnePlus, en son çıkardığı modellerden birisi olan 6 ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Cihazın 6 GB Ram ve 64 GB depolamanın yanı sıra kullanıcıları uzun süre götürecek 3300 mAh bataryaya sahip. Bununla birlikte cihaz Snapdragon 845 kullanıyor. Bu cihazın ülkemizdeki satış fiyatı 4600 lira bandında.

Xiaomi Mi 9T

Orta ve ucuz fiyat bandında cep telefonu üreten Çinli şirket Xiaomi yine sunmuş olduğu uygun fiyat ile kullanıcılarını sevindiriyor. Son aylarda çıkardığı 9T adlı modeli ile çok konuşulan Xiaomi 6 GB Ram ve 64 GB depolamaya sahip. Bununla birlikte bu cihazın ortalama satış fiyatı 2800 lira bandında satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -