İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Uygun Akıllı Telefon Modelleri

2019 yılı itibariyle en uygun akıllı telefon modelleri teknik özellikleri ve fiyat tarifesi bakımından her bütçeye hitap ediyor. Bu sayede en uygun telefon modelleri arasında tercih yapılarak maliyet bakımından tasarruf yapılabiliyor. Önde gelen Amiral markasının versiyonları çok yüksek fiyat tarifelerine sahip olduğundan ülkemiz şartlarında bu modellere pek çok bireylerin sahip olması neredeyse imkânsız olabiliyor. Bu modellerden satın alınabilmesi için en düşük 6 bin TL’nin gözden çıkarılması gerekiyor. Her akıllı cep telefon modellerinin Amiral modelleri ile aynı tasarımlara sahip olduğu sadece donanım bakımından daha düşük olduğu biliniyor.

1500 TL İle Satın Alınabilecek En Uygun Akıllı Telefon Modelleri"<yoastmark

1500 TL ile satın alınabilecek pek çok akıllı cep telefonları bulunuyor. Bunlardan ilki ve en çok tercih edileni Huawei P Smart modelidir. 8 Ocak 2019 tarihinde satışa sunulan bu modelin şuan ki fiyat tarifesi 1569 TL civarıdır.3 GB Ram ve 32 GB dâhili hafızası bulunan modelin ayrıca 64 GB dâhili hafızaya sahip olan farklı modeli daha bulunuyor. Üst modeli ise 100 TL daha yüksek fiyat tarifesinden piyasada yerini alıyor. P Smart 2019 modeli üretici firma tarafından üretilen 8 çekirdekli Kirin 710 işlemci özelliğine sahiptir.

Samsung Galaxy M20

Yalnızca uygun fiyat tarifesi sebebiyle değil, ayrıca muhteşem donanım özellikleri sayesinde de tercih edilen Samsung Galaxy M20 modeli 15 Şubat 2019 yılında piyasalarda yerini aldı. Modelin şuan ki fiyat tarifesi 1420 TL oranındadır.

3 GB Ram ve 32 GB dahili hafıza özelliğine sahip olan Samsung Galaxy M20 serisi ayrıca bir üst modeli olan ve 64 GB dahili hafızaya, 4GB RAM özelliğine sahip olan serisi ise 250 TL fiyat farkı ile satışa sunuluyor. Akıllı telefon 1080×2340 piksel çözünürlükte 6,3 inç PLS özelliğine sahip olan ekrana sahiptir.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

11 Ekim 2018 yılında satışa sunulan Xiaomi Redmi Note 6 Pro modeli şuan ki satış fiyatı ise 1525 TL civarıdır. Geniş renk tonu ile göze hitap eden model 4GB Ram ve 64 GB dâhili hafızaya sahiptir.

Bu modelin ayrıca 6 GB Ram özelliğine sahip olan farklı bir serisi daha bulunuyor. 1500 TL ile en iyi akıllı cep telefonu satın almak istediğinizde yukarıdaki serilerden seçiminizi yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -