İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Borç Para Lazım. Kim Anında Para Verir?

Anında para arıyorsanız ilk yöntem borç para bulmak için illegal yöntemlere başvurmak asla olmamalı, para bulmanın yolları nı ararken tefecilerden uzak durmalısınız. Borç para arıyorum diyen siz değerli takipçilerimizin dikkatini bir alana çekmek için paylaştığımız bu haberimizi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü internet dünyasında bazı kişiler bu durumu fırsat bilerek bu insanları kullanmayı tercih ederler. hatta farklı yöntemlerle kendilerine 1 saat içerisinde banka kredisi aldıracaklarını iddia ederler. Bu gibi haberlerin yalnızca sizi zorda bırakmaktan başka bir işe yaramayacağının altını çizebiliriz. Bunun için bu tarz sitelerden ve insanlardan uzak kalmanız konusunda size bir hatırlatma yapalım.

Faturalı Hatta Kredi nasıl alınır

Çok fazla borç para ihtiyacım var diyorsanız bunun için karşınıza birkaç farklı seçenek çıkacaktır. Örneğin banka kredisini geçtiyseniz senetle borç veren kuyumcuları deneyebilirsiniz ya da farklı finans kuruluşları burada farklı yöntemler olabilir. Fakat sebep her ne olursa olsun bir insan olarak şunu söylemek istiyorum ki Allah hiç kimseyi borç para ihtiyacına düşürmesin. Çünkü bu dönem sizin çaresizlikten yanlış hareket ettiğiniz zamanlar olabilir.

Gelelim durumun farkı boyutlarına bankalar müşterilerine çeşitli isimler ve kampanyalar altında nakit paralar sağlayabiliyorlar özellikle de bazı bankalar var ki onların gelir belgesiz olarak müşterilerine bu imkanları sunmuş oldukları biliniyor. Lakin burada alacağınız paranın miktarı da tabii ki önemli olandır. Düşük miktar alacaksanız o zaman bankadan alacağınız paranın faizi daha yüksek olacaktır. Bu da bazı kişilerin çok işine yaramayacağı için farklı yöntemleri tercih edebilirler. Eğer kredi notunuz yüksekse bu durumda her banka size kredi verebilmek için yarışa girerler zaten hatta anında para durumunda kefil bile istemezler.

Peki, ben bankadan kredi çekemiyorum diyorsanız o zaman ne yapabilirsiniz?

İlginizi Çekebilir:  Acil Nakit İhtiyacı Çözüm Önerileri

Anında Borç Para

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi böyle durumda karşınıza farklı seçenekler çıkabilecek. Bunlardan bir tanesi senetle kuyumcudan nakit para almak ya da beyaz eşya alıp satmak gibi bu durum çeşitlendirilebilir. Sonuçta o anlık işinizi kurtarabilecek ve borç para sorununuzu da çözebileceksiniz. Kısa vadede size rahat nefes aldıracak olan bu çözümler ikinci aydan itibaren size tekrar sıkıntı yaratmaya başlayacaktır. Ancak aşağıda bahsedeceğim yöntem sayesinde ise anında para ihtiyacınızı temin edebileceğiniz gibi geri ödemenizde hem daha planlı hem de daha uygun taksitlerle olacaktır.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz

Anında Para
Anında Para

Acil Para Bulma Yöntemleri

Faturalı Hatta Kredi

Bahsettiğimiz faturalı hatta kredi yöntemiyle birlikte anında para ihtiyacınızı hızlıca çözebiliyorsunuz. Üstelik yukarıda bahsettiğimizin tam tersine borcunuzu 6–12 ay arasında ödeyeceğiniz içinde sizin için herhangi bir sorun olmayacaktır. Operatörlerin çoğu müşterilerine çeşitli telefon kampanyaları düzenliyorlar. Burada alacağınız telefonun miktarına göre ücreti belirliyorsunuz ve ödeme taksitlerini de görüyorsunuz. Telefonunuzu aldıktan sonra ise faturanıza ek taksit olarak ekleniyor ve sizde faturanızı öder gibi ödemeye devam ediyorsunuz. Daha sonrasında ise aldığınız telefonu biz sizden satın alıyoruz ve bedelinin bir tık altında size ödeme yaparak nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Sonuç olarak sizi şu konuda kesinlikle uyarmak istiyorum. “Adınıza kredi çıkartılır“, “anında borç para veriyorum” ya da “senetle borç veriyorum” diyenlere asla ama asla güvenmeyin. Hele sizden ön ödeme isteyen insanlarla hiç muhatap bile olmayın. Zaten yeteri kadar borç para ihtiyacınız varken, cebinizde duran parayı da kaybetmeyin.

Borç Para Kimden İstenir?

Eğer faturalı hat kullanıyorsanız ve en az altı aydır faturanızı zamanında ödüyorsanız bir gün içinde hatta belki de 1 saat içinde para bulmak gibi zor bir durumu atlatabilirsiniz. Faturalı hat sahipleri operatörlerinin kendi resmi bayilerine gidip istedikleri akıllı telefonları alabiliyor, ödemesini de faturalarına yansıtabiliyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Acil Para Lazım, Nasıl Bulurum?

İnsanlar farklı zamanlarda ekonomik sıkıntılar yaşayabiliyor ve bu durumda onları borç para bulma arayışına itiyor. Bu makalemizde anında para bulma yöntemleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Ancak en önemli yöntem ise faturaya kredi olarak karşımıza çıkıyor. Cep telefonu hattına kredi alma konusunda makalemizin içeriğinde geniş bir bilgiye yer vereceğiz ancak insanların işi o noktaya getirmeden önce de bir hayli uğraştıkları biliniyor.

Borç para bulma yöntemleri denildiğinde tahmin ediyorum ki hepinizin aklına ilk olarak bankadan alınacak olan kredi geliyor ancak bu kredilerin maliyetlerine baktığımız zamanda dosya masrafı, faiz oranları gibi farklı etmenler aldığınız kredinin geri ödemesini ciddi anlamda yükseltiyor. Bunun içinde acil para bulma noktasında banka kredileri çok fazla işe yaramıyor. Benzer şekilde farklı yöntemlerde tercih edilebilir ancak burada önemli olan konu başkaları tarafından do-lan-dırılmamak. Çünkü bu tür durumlar içerisine giren kişiler genelde mecburiyetten kötü niyetli kişilerin kıskacına düşüyorlar.

Güvenilir Kredi Danışmanlığı Hizmeti

Acil para bulmanın yolları arasında ilk olarak size güvenlir kredi danışmanlığı firmalarını önerebiliriz. Bu firmalar sizin var olan paranızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğinden tutun da olmayan paranızla nasıl kazanç sağlayabileceğinize dair pek çok bilgiye sahiplerdir. Bunun içinde uzman firmalardan birisiyle iletişime geçmeniz yerinde olacaktır. Biz herkeseyekredi.com.tr olarak size para bulmanın yolları nı ararken uzman bir destek sağlayabiliriz bunun için kurumsal firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz

Firmamız her müşterisine ayrı bir ihtimam göstereceğinden dolayı acil nakit ihtiyacınızın boyutu ne olursa olsun sizin için en doğru ve en uygun oranları tespit eder ve sizi bu şekilde yönlendirir.

Borç Para, para bulmanın yolları
Borç Para – Para Bulmanın Yolları

Borç Para Bulma Yöntemi

Kredi danışmanlık firmaları sizin için detaylı hizmetler sunmaktadır ve kredinin çekilmesinin ardından da sizin için uygun bütçenin belirlenmesi sağlanır. İşin başka bir boyutunda ise kredi danışmanlık firmalarının yasal olarak iş yapmalarının mümkün olmadığı düşüncesi vardır. Ancak bu firmalar yaptığı her şeyi yasal olarak gerçekleştirir ve bu sayede kafanızda herhangi bir soru işareti kalmaz. İnsanların bu şekildeki düşüncesinin nedenine baktığımızda ise merdivenaltı çalışan firmaları görmek. Çünkü bazı insanlar bu firmalarla çalıştıktan sonra zarar etmişler bunun içinde kredi danışmanlık firmalarına olan güvenlerini yitirmişlerdir.

İlginizi Çekebilir:  Acil Nakit Lazım, Ne Yapmalıyım?

Anında Para Bulma Yöntemleri ve Faturaya Kredi

Kredi danışmanlık firması olan herkeseyekredi.com.tr firmamız sizin için, para bulmanın yolları nı ararken 30 dakika içerisinde nakit ihtiyacınızı karşılamak için en hızlı sürecin başlatılmasını sağlamaktır. Faturaya kredi işleminde sizin bankalarla herhangi bir işiniz yoktur. yapılacak olan işlem ise cep telefonları operatörleri üzerinden gerçekleştirilecektir. Sonuçta firmamızdan para almak ya da ödeme yapmak gibi bir seçeneğiniz de olmadığından dolayı güven konusunda herhangi bir kaygınızın olmasına da gerek yoktur. Sistemin işleyişi oldukça basittir.

Herhangi bir cep telefonu operatöründen 6 aylık faturalı hattınız varsa cep telefonu satın alıyorsunuz ve almış olduğunuz bu telefonu tekrar bize değerinin bir tık altında satıyorsunuz bu sayede 30 dakikalık bir süre içerisinde kefilsiz, senetsiz ihtiyacınız olan nakit paranızı da alıyorsunuz. Bu işlem sonucunda bizimle tekrar iletişim kurmanıza gerek yok. Bize ödeyeceğiniz senetiniz, sözleşmeniz vs. hiçbir belge olmayacak. Siz düzenli olarak ödemenizi faturanıza yansıyacak olan ücretle birlikte yapıyorsunuz.

Facebook Sayfamızı Buradan Ziyaret edebilirsiniz.

28 Yorum

 1. Kazım Kazım 6 Nisan 2019

  Şu aralar oldukça sıkışığım. Anında para hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Detaylar hakkında sizlerden bilgi rica edeceğim. Telefon ya da mail adresimden ulaşabilir misiniz?

 2. Doruk Doruk 7 Nisan 2019

  Kiramı ödeyemedim, arkadaşlarımdan borç para istedim ama herkes yok çekti. Yemin ediyorum insanlık ölmüş. Bankayı devreye sokmadan kredi alabileceğim yerler var mı?

 3. Sacit Sacit 8 Nisan 2019

  Biraz nakde sıkıştım ama maalesef kimseden borç para bulamadım. Bankalar dahi piyasanın sıkıntılı olmasından ötürü kredi vermek istemiyorum. Lütfen bana bir akıl verin.

 4. Altan Altan 9 Nisan 2019

  Merhaba,
  Finansman anlamında desteğe ihtiyacım var. İpotek olarak istediğiniz mülkü gösterebilirim. Bu şekilde anında para ihtiyacımı karşılayabiliyor musunuz? Bir de faiz oranları hakkında görüşmek istiyorum.

 5. Polat Polat 10 Nisan 2019

  Bu devirde kim anında borç para verir ki? Köşede 3 5 kuruş parası olanda zaten dövize çevirmiş bekliyor. İnsanlara laf ediyoruz, borç istedik vermediler diye ama ekonomik kriz var. Aslında normal görmek gerekiyor.

 6. Deniz Deniz 11 Nisan 2019

  Borç para lazım dediğin an çevrende kim varsa çil yavrusu gibi dağılıyor. Bankaların faizleri yüksek ama eşe dosta el açacağına hiç yoktan iyidir deyip kredi kullanıyorsun mecburen…

 7. Tolga Tolga 13 Nisan 2019

  Anında para hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Sigortam 3 bin lira üzerinden yatırılıyor. Maksimum çekebileceğim kredi miktarını öğrenebilir miyim? Sizden cevap bekliyorum. İyi akşamlar…

 8. Mehmet Mehmet 13 Nisan 2019

  Borç para istemek ile sakın uğraşmayın. Kendinizi küçük düşürmekten başka bir işe yaramıyor. Arkadaşında dediği gibi bu devirde kimse borç morç vermiyor. Bankaya ya da kredi danışmanlık firmalarına başvurun.

 9. Efe Efe 23 Nisan 2019

  Devir öyle bir hale gelmiş ki en yakın arkadaşından bile borç para istemeye çekinir hale geldik. Allah’tan sizin gibi işini dört dörtlük yapan finansman şirketleri var da ihtiyaçlarımıza çözüm oluyorsunuz.

 10. Ömer Ömer 23 Nisan 2019

  Bazen öyle bir durum geliyor ki insanın çok acil anında para ihtiyacı oluyor. Bu gibi durumlarda hemen bankaya gitmeyin. Banka gibi çalışan birçok finans şirketi bulunuyor. Hem daha hızlı hem de düşük faiz oranları veriyorlar.

 11. Berkan Berkan 29 Nisan 2019

  Borç para ile ilgili arkadaşların yorumlarını okudum da gerçekten sonuna kadar hak veriyorum. Birkaç bin lirayı boşver, 100 TL bile ihtiyaç olduğunda kimseden alamıyorsun. Bu yüzden kredi kartlarına talim ediyoruz. O da limit varsa tabi…

 12. Kenan Kenan 29 Nisan 2019

  Hayırlı haftalar diliyorum. Bende anında borç para hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Kısa bir zaman sonra senet ödemem var ve bu yüzden 4500 TL gibi ufak bir meblağa ihtiyacım var.

 13. Rıza Rıza 29 Nisan 2019

  Anında borç para ile ilgili reklamlarınızı gördüm. Kredi çekmek istiyorum. Krediyi siz mi veriyorsunuz yoksa bankalardan kredi çekme hususunda yardımcı oluyorsunuz? Bilgi alabilir miyim?

 14. Tarık Tarık 29 Nisan 2019

  Komşum sizinle epey bir vakittir çalışıyormuş. Dün laf arasında muhabbet açıldı ve kredi ihtiyacım olduğunu söyledim. Bana hemen sizin firmanızı önerdi. Kredi başvurusu için ne yapmam gerekiyor?

 15. Demir Demir 29 Nisan 2019

  Yeni bir iş yeri açacağım. Bu yüzden finansman desteği gerekiyor. Kobi’lere yönelik böyle bir çalışmanız ya da hizmetiniz mevcut mudur? Bu konuda sizden detaylı bilgi rica ediyorum.

 16. Yasin Yasin 29 Nisan 2019

  Anında borç para lazım oldu mu zaten tek çare bankalar kalıyor. Eş dost akrabadan para istemek çok sıkıntılı bir durum… Zaten vermeyeceklerini bildiğin halde istemeninde bir anlamı yok. O yüzden en güzel çözüm bankaya başvurmak kalıyor.

 17. İsmail İsmail 30 Nisan 2019

  Geçen ay 400 TL gibi ufak bir miktar lazım oldu. Çocuğun okuluna ödeme yapacaktım. Kimden borç para istediysem reddetti. Bende mecburen kredi kartından nakit avans kullandım.

 18. Rıfat Rıfat 30 Nisan 2019

  Merhabalar, sizden borç para talep ediyorum. Gerekli olan tüm prosedürü de uygulamaya hazır. Tüm detaylar ve yapmam gerekenleri bana iletirseniz çok ama çok memnun olurum.

 19. Ayşe Ayşe 30 Nisan 2019

  Sizden kredi çekmek istiyorum. Aylık maaşım 3300 TL ve aynı tutardan sigortam ödeniyor. Banka limitlerimi doldurduğum için maalesef bankadan kredi çekme durumum yok.

 20. Zeki Zeki 30 Nisan 2019

  6000 TL gibi ufak bir paraya ihtiyacım vardı. Bankaya gittim ve 6 bin liralık kredi kullanmak istediğimi, geri ödemesini de 3 ay da yapabileceğimi söyledim. Memur bana 24 ay vade altında kredi veremeyeceğini söyledi.

 21. Şenol Şenol 30 Nisan 2019

  Bence borç para falan hiç uğraşmayın. Her Keseye Kredi firmasının avantajları oldukça fazla… Ne zaman ihtiyacım olsa gidip anında kredimi kullanıyorum. Bankalarla çalışmayı tamamen kestim.

 22. Ogün Ogün 30 Nisan 2019

  Kredi ihtiyaçlarım için ben bu firma ile çalışıyorum. Müşteri temsilcim Zeki beyden çok memnunum. Hazır buraya yazıyorken kendisine özel olarak teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.

 23. Daghan Daghan 30 Nisan 2019

  Benimde kredi notum normalin çok altında… Bu yüzden ufak miktarlardaki ihtiyaçlarımı, mobil hat üzerinden telefon alıp, biraz zararına satarak karşılıyorum. Şimdilik bu şekilde idare ediyorum.

 24. Uğur Uğur 30 Nisan 2019

  Borç para lazım. Yaklaşık 14-15 bin lira gibi bir rakama ihtiyacım var. İpotekli ya da ipoteksiz sizden kredi kullanmak istiyorum. Faiz oranlarınız hakkında çok olumlu şeyler duydum. Nasıl başvuru yapmam gerekiyor?

 25. Cengiz Cengiz 30 Nisan 2019

  Kayınpederden bir miktar borç istemiştim zamanında ve vermemişti. Eee devir tersine döndü ve o benden şimdi borç para istiyor. Bu fırsatı kaçırmamak için kredi çekmem gerekiyor. 18 bin lira çekmemiz mümkün müdür?

 26. Hüseyin Hüseyin 12 Haziran 2019

  Merhabalar benimde 10000 TL lik bir krediye ihtiyacım var. Anında para hizmetinizden yararlanmak isterim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

  • Mehmet Mehmet 24 Temmuz 2019

   3000 lira maaş la çalışıyorum acil 5000 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 25 Temmuz 2019

    Mehmet bey günaydın;
    İstanbul, Ankara, Adana, İzmir ve Antalya’da şubelerimiz mevcut.
    Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
    Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
    Telefon: 0850 840 35 70
    Hafta İçi 09:00 – 19:00
    Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir