İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil Nakit Lazım Ne Yapmalıyım?

Çalışmıyorsunuz ya da aldığınız maaş size yetmiyor mu? Bu durum size ciddi bir maddi sıkıntı mı yaşatıyor? Sorununuz her ne olursa olsun acil nakit lazım ne yapmalıyım diyorsanız kendinizi hiç üzmeyin. Çünkü içlerinden biri mutlaka sizin ihtiyacınıza göre olan çözümlerin varlığı söz konusu. Ancak ilk olarak alacağınız nakit para da faiz ödeme durumunu göz önünde bulundurmamız gerekmektedir.

Acil nakit para çözümü sunacak seçeneklerin faiz oranın yüksek olabilmektedir. Bu durumda önceliği faiz olmayan aracıları araştırmaya vermeniz faydanıza olacaktır. Konuyla alakalı olarak ise sizin için en doğru seçeneklerin başında çevreniz gelmektedir. Yakın çevrenizdeki akraba, arkadaşlar yahut aile bireylerinden nakit para bulmada en iyi çözümdür.

Faturalı Hatta Kredi nasıl alınır

Bankadan Acil Olarak Nakit Para Alabilir Miyim?

Banka/kredi kartınızın nakit avans kısmından belirlenen tutarda nakit parayı almanız mümkün. Bu şekilde acil nakit lazım ne yapmalıyım sorunuza masrafsız bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Böylece nakit ihtiyacınıza çözüm sunan banka bir sonraki ay maaşınızdan kesecektir. Geri ödemek şartıyla bankaların sunduğu bu fırsattan da yararlanma yoluna gidebilirsiniz.

Fakat borç almış olduğunuz tutarı ödemeyi eğer geciktirirseniz, banka az bir miktarda gecikme faizi koyabilmektedir. Bankalar nakit para ihtiyaçları için çözüm olarak akla ilk gelen ilk seçenekler arasında yerini almaktadır. Nakit avans dışında bankaların bazı dönemlerde gerçekleştirdikleri kampanyalardan faydalanarak faizi düşük kredileriyle ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

10.000 TL 60 Ay Vade için En Çok Tercih Edilen Bankalar

Banka Detay
AKBANK Kredi Detayı
DENİZBANK Kredi Detayı

Acil Para Bulma Yöntemleri

Devletten Nakit Para İhtiyacıma Çözüm Bulabilir Miyim?

Diğer seçenekler size çözüm olmadığında acil nakit lazım sorununuza bir başka çözümü devlette arayabilirsiniz. Bunun için ise üzerinize kayıtlı iş yeri bulunması gerekiyor. Böylece devletin verdiği hibe ve teşvik imkanlarından faydalanarak nakit sorununuzu çözebilirsiniz. Bu yolla toplu nakit parayı büyük bir kolaylıkla temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Acil Nakit Para İhtiyacı İçin Garanti Çözüm

Bir başka çözüm ise elinizdeki değerli eşyaların satışını yaparak acil nakit ihtiyacınızı karşılamak olacaktır. Bunu yapmaya cep telefonunuzu satışını gerçekleştirerek yapmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra da üzerinizdeki aksesuarı, çanta ve cüzdanınız ikinci el alım yapan dükkanlara satabilirsiniz. Tüm bu yöntemler acil nakit ihtiyacınız için gerekli olan parayı bulmanıza önemli katkıda bulunacaktır. Böylece sizin için ciddi bir probleme dönüşen acil para ihtiyacından kurtulma imkanına sahip olabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Husnu cemal Aydin Husnu cemal Aydin 29 Şubat 2020

    Acil 20 bin tl kredi lazim

    • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 18 Mart 2021

      Kredi çekmenize yardımcı olacağını söyleyen şahıs ve kurumlara kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Çıkmayan kredileri çıkartabilecek şahıs ya da bir firma yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.