İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil Kredi Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Son dönemlerde insanlar arasında sık konuşulan acil kredi ve uygun kredi yöntemlerinden birisi faturalı hatta kredi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu kredinin en çok konuşulanlar arasında yer almasının ilk nedeni ise kolay ve herkes tarafından alınabiliyor olmasıdır. Ancak herkes derken burada bir sınırlama yapmak doğru olacaktır.

Sicili bozuk ya da kara listede olan kişiler için bu kredi imkanı yine sağlanamamaktadır. Bu nedenle de insanların bankalarla arasını iyi tutması onların krediye ulaşabilme konusundaki hızlılığını daha çok artıracaktır. İşin başka bir boyutuna baktığımız zaman ise bankalardan kredi talebinde bulunurken belki de günlerce beklemeniz gerekir.

Faturalı Hatta Kredi nasıl alınır

Özellikle ilk kez çalıştığınız bir banka ise bu durumda sizden isteyecekleri belgelerle birlikte bir hayli zaman kaybı yaşarsınız. Kredi sicili iyi olan her banka müşterisine kredi vermek için sıraya geçer ancak kredinin miktarı düştükçe de ödeyeceğiniz faiz rakamı o kadar yüksek olacaktır. İşte bunun için insanların bir kısmı bankalara daha yüksek faiz vermemek için acil kredi imkanını değerlendirirler.  Bunun için faturalı hatta kredi son dönemdeki en fazla konuşulan kredi seçenekleri arasında gösterilmektedir.

Faturalı hatlara kredi almak isteyenler ise burada düşük bütçe olması aslında bir anlamda onların bu krediye erişimini de daha kolay bir hale getiriyor. Kimin ne zaman ve ne kadar bir acil paraya ihtiyacı olabileceği hiçbir zaman bilinmez. Dolayısıyla 1.000 ile 5.000 TL olan nakit ihtiyaçlarında telefon hattına acil kredi imkanını değerlendirebilirsiniz.

Nakde Sıkıştığınızda Acil Kredi Alma Yöntemleri

Nakit sıkıntısı pek çok insanın başına gelebilecek olumsuz bir durum dolayısıyla yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi böyle bir durumda faturalı hat kullanıcıysanız telefon hattına acil kredi sizin işinizi çözmeye yetebilecektir. Bu imkan ise sadece faturalı hat kullanan tüketicilere uygulanıyor. yani sizin hattınız faturalı değilse o zaman alabilmeniz de pek mümkün olmayacaktır. Nakit ihtiyacınızın hızlı bir şekilde çözüleceği bu yöntemde güven konusunda da kafanızda hiçbir soru işareti olmasına gerek kalmıyor. Çünkü sistem yasal olarak yapılan bir uygulama ve yasal olmayan hiçbir şeyi yapmıyorsunuz.

Aslında bu yöntemden bahsederken genelde insanların kafasındaki soru işareti acaba tefecilerden para almak mı? Oluyor lakin bu durumun onlarla uzaktan yakından hiçbir alakası da yoktur. Sistemden yararlanabilmeniz için sizin kullandığınız faturalı hattınızın operatörü onayı veriyor ve onayınız size özel olan telefon kampanyaları şeklinde oluyor. Siz almak istediğiniz cep telefonunu satın aldıktan sonra bize getiriyorsunuz ve bizde telefonunuzu o günkü değerinin bir tık altından satın alıyoruz. Bu sayede satın aldığınız telefonunuzu bize satarken zarar da etmiyor ve elinize nakit geçmesini sağlıyorsunuz.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için hemen arayabilirsiniz

Acil Kredi
Acil Kredi – Uygun Kredi

Acil Para Bulma Yöntemleri

Faturalı Hat Üzerine Kredi İmkanı

Telefon faturasına acil kredi uygulaması yukarıda bahsettiğimiz şekilde gerçekleştiriliyor. Yani operatörünüz size para değil satabileceğiniz bir telefon veriyor ve siz bu telefonu nakde çeviriyorsunuz. İstemezseniz bize satmak zorunda değilsiniz lakin bu telefonu piyasada satışa çıkardığınız zaman bedelinin çok daha altında gideceğini bilirsiniz. Çünkü size sunulan fiyatlar bu yönde olacaktır. Biz kurumsal yapıyla hareket ederiz ve bunun içinde yaptığımız her işlemin yasal olması bizi yakından ilgilendirir. Son olarak şunu söyleyelim kredi notu yerinde olan ve en az 6 aylık faturalı hat kullanan herkes telefon hattına uygun kredi imkanından faydalanabilir.

Faturalı Hat Üzerinden Kolayca Kredi Almak

Acil kredi durumlarında pek çok alternatif karşınıza çıkacaktır ancak önemli olan konu sizin bu krediye ulaştığınız zamanda elde edeceğiniz kar zararla alakalı bir durumdur. Çünkü genelde uygun kredi denildiğinde bankalar ya da tefeciler ilk akla geliyor olsa da bunların çok iyi bir yöntem mi değil mi olup olmadığının dikkatlice analiz edilmesi gerekiyor. Tahmin ediyorum ki pek çok kişinin tefecilerle ilgili düşünceleri olumsuz yönde olacaktır.

Ancak acil nakit ihtiyacı olduğu durumda herkesten para alınabildiği de biliniyor. Bunun için böyle durumlarda mantık aranmadığı da ortadadır. Biz bu hizmeti verirken güven noktasında ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiye ve teknik donanıma sahibiz. Bunun için alacağınız hizmetin hepsinden farklı olduğunun bilincinde olmanızı da belirtelim. Faturalı hat üzerinden kredi sağlayan operatörlerin bu imkanlarından faydalanabilmeniz için en önemli şartların başında. Bir faturalı hatta sahip olmanız gerekliliğidir. Hattınızın 6 aydır aktif bir şekilde kullanılıyor olması da şart. Faturalı hatta kredi imkanından faydalanabilmeniz için çalışıyor olmanız ya da sigortalı olmanız gibi herhangi bir ekstra istek yoktur. Bunun içinde sicilinizde herhangi bir bozuklu yoksa istenilen başvuru yapılarak krediye ulaşılabilirsiniz. Faturalı hatta kredi imkanı sağlayan operatörlerin tamamı kullanıcılarına bu imkanı verebilmek için çalışırlar.

Faturalı Hatta Kredi

Faturalı hatta kredi imkanından genellikle kredi notu düşük olanların yararlanmak istediği biliniyor. Dolayısıyla böyle bir durumda sizde tercih edebilirsiniz. Bankalara yapılan her başvurunun reddedilmesi demek kredi notunuzun daha da düşmesi demektir. Yani siz bir bankadan fişlendiğiniz zaman diğer bankada size kredi vermek istemeyecektir. Bunun için zaten şüpheli bir durumdaysanız ve kredi notunuzdan emin değilseniz bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Bu sayede krediye ulaşabilmenizde çok daha mümkün olacağından acil kredi ihtiyacınızı rahatlıkla çözmüş olursunuz.

Faturalı Hatta Acil Kredi

Faturalı hatta kredi imkanı sağlayan operatörlere baktığımız zaman hepsinin bu işi yaptıklarını biliyoruz. Onlar bu hizmeti yaparken kullanıcı odaklı düşünürler ve müşterilerinin kendisini tercih etmesini sağlayacak olan tutum içerisinde olurlar. Sizde bu sayede kendi ihtiyaçlarınızı giderecek olan acil kredi imkanına kavuşmuş olursunuz. Hepimiz hayatın belli bir döneminde zorluklarla baş etmek zorunda kalabiliyoruz bu bize her ne kadar acı veriyor olsa da aslında yaşadığımız bu deneyimlerinde bize tecrübe olduğu biliniyor. Örneğin bankadan düşük faizli kredi ile düşük miktarlar çektiklerini düşünen pek çok kişi bu yöntemi denedikten sonra daha önce yaptığının da yanlış olduğunu düşünüyor ve sonrasındaki her seferde de bize ulaşıyor. Acil kredi almak için faturalı hatta kredi imkanından bir kişi tek bir sefer yararlanabiliyor. Ancak ödeyeceği borcu tamamlamasının ardından ikinci kez almaya hak kazanıyor.

Faturalı Hatta Nakit Kredi

Faturalı hatta kredi işlemi sözleşmeli olarak yapılan bir işlemdir. Dolayısıyla yapılacak olan sözleşmeyle her şey koruma altına alınmış olacaktır. Bunun yanı sıra aylık taksitlerinizi kapattığınızda sözleşmeniz de otomatik olarak tamamlanmış oluyor. Bankalara alternatif olarak geliştirilmiş olan bu sistemlerle birlikte insanların cep telefonuna ulaşabilmeleri de daha kolaylaştırılmış oldu. Bilindiği üzere artık teknolojik ürünlerde kredi kartına taksit uygulaması yapılmıyor. Dolayısıyla alacağınız bir cep telefonunun 1.500 TL’den başlayarak 7–8–10 binlere kadar çıktığını düşünürseniz burada bu paranın nakit olarak temin edilmesi de pek mümkün değildir.  Faturalı hattınız olduğu zaman ise aldığınız bir telefonu ister kullanabiliyorsunuz isterseniz de bize ulaşarak telefonunuzu nakde çeviriyorsunuz. Taksitlerinizin ödemesi bizimle bir ilgisi olmadığından tamamen operatörünüzün güvencesi altında olacaktır. Bunun içinde güven konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım

Acil Kredi Lazım (Tüm Bankalar)

Kredi konusunda maalesef günümüzde birçok kişi dertli durumdadır. Gerek bankaların kredi verme konusundaki tutumu, gerekse kredi faiz oranlarının yüksekliği karşısında çoğu kişi artık kredi alamaz duruma gelmiştir.

Her bankanın kredi politikası ayrı olmakla beraber ana hatlarıyla benzerlik içerebilmektedir. Bu sebeple bir bankadan kredi alamadı iseniz muhtemelen bir diğer bankadan da kredi alamazsınız. Ancak bu durumun çoğu zaman tersi de yaşanabilmektedir. Bazen A bankasından kredi alamazken B bankası size kredi verebilmektedir. İşte burada da bankaların uyguladıkları kredi politikaları devreye girmektedir. Bazı bankalar krediler konusunda esnek davranırken bazı bankalar çok katı kurallar koyabilmektedirler.

Kredi Kullandırım Kuralları

Genel olarak kredi kullandırım kuralları aynı olsa da bankaların kendi içerisinde uyguladıkları prosedürler neticesinde kurallar farklılık gösterebilmektedir. Bankalardan kredi kullanamadığınız durumlarda devreye başka kullandırım seçenekleri girebilmektedir. Bu seçenekler çoğu zaman farklı sonuçlar doğursa da paraya acil ihtiyacı olan kişiler maalesef bu seçeneklerin sonuçlarını düşünemiyorlar ve bu sebeple de mağdur oluyorlar.

Bu nedenle eğer bir bankadan kredi çekemeyecek durumda iseniz resmi yollar ile başka alanlarda para temin etme gibi seçenekleri değerlendirmelisiniz asla yasa dışı yollara bulaşmamalısınız.

Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım

Öncelikle burada neden kredi çekemediğinizi belirlemeniz ve bilmeniz gerekmektedir. Eğer daha önce ödeme düzensizliği sebebi ile bir bankadan krediniz ya da kredi kartınız yasal takibe devroldu ise yani banka sizden ödemeyi alamayıp bir avukat aracılığı ile ödemesine almaya kalkıştı ise bu durumda kredi veya kredi kartı almanız mümkün olamıyor. Bu konu ile ilgili olarak, yasal takibe alınmış ürünlerin takibi sistemde beş yıl boyunca kalmaktadır. Yani siz borcu ödeyip kapatsanız bile sizin avukata devrolmuş bir borcunuzun olduğunu bütün bankalar görebilmektedir.

Yasa gereği sicil affı çıkmadan yani bir yasal düzenleme ile tüm yasa takibe uğramış ancak borcu sıfırlanmış ürünler için sicil affı yapılacaktır denilmediği sürece bu tarz bir kayıt sistemde beş yıl boyunca kalacaktır ve bu süre zarfında yeni bir kredili ürün kullanamıyorsunuz. Böyle durumlar için kesin olmamakla beraber şunu söyleyebiliriz; eğer daha önce yasal takibe devrolmuş bir ürününüz var ise ve siz bu ürünün borcunu kapattı iseniz, yeni bir ürün kullanmak istiyorsanız öncelikle maaş aldığınız bankaya gitmelisiniz.

Esnek Olan Durumlar

Bazı bankalar bu tarz durumlarda esnek davranarak maaş müşterilerine yasal takibe uğramış kayıtları olsa bile kredi verebilmektedir. Bu limit biraz düşük olsa da sizin kredibilitenizi yükseltebilmeniz için bir fırsat yaratmış olacaktır. Bu nedenle belirttiğimiz gibi eğer durumunuz bu şekilde ise maaş anlaşmanız olduğu bankaya gitmeniz her zaman daha faydalıdır.

Bunun haricinde eğer yasal takibe uğramış bir borcunuz yok ise ancak gecikmede olan ürünleriniz var ise ve yeni bir kredi talebinde bulunuyorsanız öncelikle bu gecikmeleri gidermeye çalışmalısınız. Bu gecikmeler sistemde gözüktüğü sürece banka size yeni bir kredi vermeyecektir. Ancak yine bazı bankalar bu konuda da esnek davranarak gecikmeyi kullanmış olduğunuz yeni kredi ile kapatma şartını size sunmaktadır.

Kabul ederseniz size yeni bir kredi vererek önce gecikmenizi kapatır, kalan parayı da size nakit olarak öder. Bunların hepsi bir seçenektir. En sağlıklı bilgiyi size maaşınızı aldığınız banka verecektir. Maaş anlaşmanızın olduğu banka bu konuda her zaman size en avantajlı teklifi sunacaktır.

Acil Kredi Lazım Nereden Kredi Çekebilirim?

Eğer sicilinizde bir sorun yok ise tüm bankalar size bu konuda olumlu bir şekilde yardımcı olacaktır. Müşterisi olduğunuz bankada her zaman işlemleriniz daha hızlı ilerlediğinden ilk olarak ürününü kullandığınız bankaya gitmelisiniz. Şubeye gidecek vaktini yok ise bankaların ATM’leri, mobil bankacılıkları, internet bankacılıkları ve telefon bankacılıkları size bu konuda hizmet verecektir.

En acil bir şekilde kredi kullanmak istiyorsanız ve banka sistemindeki tüm bilgileriniz güncel ise internet bankacılığı size bu anlamda en hızlı ve en acil hizmeti sunacaktır. Hazır müşteri limitleri doğrultusunda belirlenen limitler dahilinde kredi kullanabilmeniz mümkündür.

Online Kredi İmkanı

Her bankanın online kredi imkanı mevcuttur. İnternet bankacılığından online kredi bölümüne girerek hazır kredi limitinizi sorguladığınızda eğer burada bir limit görebiliyorsanız acil kredinizi temin edebilirsiniz. Burada size belirli bir limit dahilinde istediğiniz vade ile kredi kullandırımı yapılmaktadır. Böylece şubede sıra beklemeden hızlı bir şekilde kredinizi kullanarak hesabınıza geçmeniz ve tutarı da ATM’den çekmeniz mümkündür. Bu işlem günümüzde artık son derece yaygın hale gelmiştir.

Eğer bankalarda sicil probleminiz var ise ve acil kredi kullanmanız gerekiyorsa bu konuda bir yakınınızdan destek alarak size kredi çekmesini rica edebilirsiniz. Ancak böyle bir imkanınız yok ise kredi çeker gibi para temin etmenizin birçok başka yolu da mevcuttur. Bu konulara ilerleyen bölümlerde daha detaylı bir şekilde yer vereceğiz. Ancak bu tarz yollarla kredi temin etmenizin bir takım riskleri mevcut olacağından bunları iyi bir şekilde analiz ederek bu yolları denemelisiniz.

Banka Dışında Kredi Veren Kuruluşlar

Banka dışında size kredi imkanı sunan birçok özel kuruluş vardır. Bu kuruluşlardaki mantık genellikle kredi çekebilen kişiler üzerinden ilerleyerek ve belirli bir komisyon alarak ilerleyebilmektedir. Bu tarz kuruluşlar yasa dışı olarak faaliyet gösterdiğinden genellikle bu tür yerlerden para temini etmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Kredi olayında komisyon almak haksız kazanca gireceğinden bu tarz olaylara bilerek aracılık edenlere ciddi yaptırımlar uygulanmaktadır.

Senetle Kredi Veren Yerler

Bu tarz yerler ihtiyacınız olan tutarın anaparasına kendi inisiyatifine göre bir faiz oranı belirleyerek toplam tutar üzerinden size belirli bir vadede senet yaparlar. Siz anlık nakit ihtiyacınızı gidermiş olursunuz ancak senet vadesinde ödeme zorluğu yaşar iseniz bu durumda size parayı veren kişinin kuralları doğrultusunda hareket edilir. Son derece riskli bir kredi temin etme yöntemidir. Hele ki para veren kişiyi tanımıyorsanız sizin için son derece tehlikeli sonuçları olabilmektedir.

Telefon Hattı Üzerinden Nasıl Kredi Alabilirim?

Telefon operatörünüze tanımlı bir telefon alarak ve bu telefonu gidip piyasada değerinin biraz altına satarak kredi ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Artık çok sayıda kuruluş hatlı bir telefonunuz var ise size taksitli bir şekilde telefon satışı yapabilmektedir. Siz de telefon değerini taksitli olarak hat faturanıza ödeyerek ve telefonu da değerinin biraz altında satarak nakit ihtiyacınızı gidermiş olursunuz. Buradaki risk tanıdık kişilerle işlem yapmamanızdır. Aksi halde aldığınız telefon değerinin çok altında bir fiyata satılacak, siz nakit ihtiyacınız tam olarak olmasa da bir kısmını gidermiş sayılacaksınız ancak ödemeleriniz aylık olarak devam edecek. Hele ki ödeme zorluğu yaşıyor iseniz bu sizin için son derece risklidir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım diye panik yapmayın. İyi bir araştırma yapın. Özel bankalar kamu bankalarına göre her zaman daha kolay kredi verirler. Özel bankaların kredi kuralları kamuya göre daha esnektir. Aynı zamanda maaş anlaşması yaptığınız banka da sizin için kolay kredi veren banka statüsünde olabilir. Yani kolay kredi veren banka aslında kişiden kişiye göre değişmekte olup, genellikle yeni kurulan bankalar büyüme hızı nedeni ile daha kolay kredi verebilmektedir.

26 Yorum

 1. Cevdet Cevdet 6 Nisan 2019

  1 hafta önce KKB puanımı sorgulattım ve 1100 küsür gibi bir rakam çıkmıştı. Bu kredi notu ile 75 bin TL’lik ticari kredi alabilir miyim? Cevabınızı bekliyorum.

 2. Timuçin Timuçin 7 Nisan 2019

  Araba alacağım ama biraz eksiğim var. Acil kredi gibi bir şey var mıdır? Şu ana kadar bankayla hiç işim olmadığı için prosedürlerini bilmiyorum. Bilgi alabilir miyim?

 3. Esin Esin 8 Nisan 2019

  Yarın son bir kez bankaya acil kredi ihtiyacım için gideceğim fakat yine ret edeceklerinden adım gibi eminim. Sanırım finansman desteği sağlıyorsunuz. 14 bin lira kredi almam mümkün mü?

 4. Kazım Kazım 9 Nisan 2019

  İşlerim de biraz düşüklük var ve biraz tıkandım. Bu yüzden acil kredi çekmem gerekiyor. Sanırım bu konuda hizmet veriyorsunuz. Detaylar hakkında bilgi alabilir miyim?

 5. Tuğrul Tuğrul 10 Nisan 2019

  İnsanın acil kredi ihtiyacı oluyor ama bu seferde bankaların keyfini bekliyoruz. 3 iş günü önce ufak bir miktar için bankaya başvurdum. Halen cevap bekliyorum.

 6. Orhan Orhan 11 Nisan 2019

  Şu an için acil kredi ihtiyacım yok ama yaz aylarında araba almak istiyorum. Araç kredisi olarak hizmetiniz var mı? Bir de prosedürleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.

 7. Şenol Şenol 13 Nisan 2019

  Birkaç gün önce trafik kazası yaptım. Sigortam karşılamadığı için hem benim hem de karşı tarafın arabasını yaptırmam gerekiyor. Bu yüzden acil kredi gerekiyor.

 8. Hüseyin Hüseyin 13 Nisan 2019

  Acil kredi ihtiyaçlarınız için Her Keseye Kredi firmasını kesinlikle öneriyorum. Firmayla yaklaşık 2 senedir çalışıyorum ve gayette memnunum. Faiz oranları da bankalardan çok daha düşük.

 9. Gökhan Gökhan 23 Nisan 2019

  40 yılın başında acil kredi ihtiyacım oldu. Ne bankadan para alabiliyorum ne de tanıdıklardan… 3 bin lira gibi ufak bir meblağ için sıkıntı yaşıyorum. Sizden 6 aylığına 3 bin lira kredi kullanabilir miyim?

 10. Şule Şule 23 Nisan 2019

  Bankalar özellikle acil kredi gibi işlemlerde çok yüksek faiz oranları uyguluyor. Nasılsa bu kişiye acil para lazım, hiçbir şeye dikkat etmez ya da her şeyi kabul eder kafasıyla gidiyorlar. Allah bildikleri gibi yapsın onları…

 11. Kaan Kaan 29 Nisan 2019

  Geçen gün acil kredi ihtiyacım olmuştu. Bu yazınızdan esinlenerek bende mobil hattım üzerine telefon satın aldım. Telefonu teslim aldığım gibi ufak bir zararla satarak nakde çevirdim.

 12. Ogün Ogün 29 Nisan 2019

  Acil kredi ihtiyaçlarımız için ne gibi hizmetleriniz bulunuyor? Mesela operatör üzerinden taksitle telefon alsak, telefonu sizlere satma şansımız var mı? Detaylı bilgi talep ediyorum. Teşekkürler…

 13. Tarık Tarık 29 Nisan 2019

  Çok güzel bir yazı olmuş. Kredi notum düşük olduğu için maalesef bankalardan işlem yapamıyordum. Belirttiğiniz bu yöntem ile acil kredi ihtiyacımı inşallah karşılayacağım.

 14. Özlem Özlem 29 Nisan 2019

  Şu ana kadar çok kredi kullandım ve şuna kanaat getirdim. Eğer ihtiyacınız olduğunda siz başvuru yapıyorsanız banka kredi kullandırmıyor genellikle… Fakat bankalar size xxxx tutar krediniz hazır dediğinde, çok basit bir şekilde kredi çekebiliyorsunuz.

 15. Efe Efe 29 Nisan 2019

  Yazılarınızı büyük bir keyifle takip ediyorum. Kredi almak istiyorum ve sanırım sizde bu konuda hizmet veriyorsunuz. 12 bin lira acil kredi kullanmam lazım. Size nasıl başvuruda bulunabilirim?

 16. Doğukan Doğukan 29 Nisan 2019

  Reklam çalışmaları için yurt dışından çok popüler bir grup getirmeyi planlıyoruz. Bu yüzden acil kredi talebimiz bulunuyor. Sözleşme detayları ile faiz oranları hakkında bilgi istiyorum.

 17. Hale Hale 29 Nisan 2019

  Sizin firmanızdan birçok tanıdığım kredi kullandı. Ayrıca TV reklamlarınızdan da sizlere aşinayım. Konut kredisi kullanmak istiyorum. Acaba bu konuda da hizmet veriyor musunuz?

 18. Engin Engin 29 Nisan 2019

  Merhaba, ismim Engin… Geçen ay sizlerden acil kredi ihtiyacım karşılığında bir miktar kredi çekmiştim. Ödemelerim acil olduğu için yeterince teşekkür edemedim. İlgi alakanız ve en önemlisi bizleri bankalara muhtaç etmediğiniz için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız

 19. Işık Işık 29 Nisan 2019

  Televizyon reklamlarında firmanızı gördüm. Herkese finansman desteği verdiğinizi belirtmiştiniz. Bende bazı borçlarımı kapatmak ve tek bir yere borçlanmak için kredi çekmek istiyorum.

 20. Güngor Güngor 29 Nisan 2019

  Yıllardır Her Keseye Kredi firması ile çalışıyorum. Başta Murat bey olmak üzere tüm personel hem güler yüzlü hem de işinde profesyonel… Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum ve en kısa zamanda uğrayacağımı da belirtmek istiyorum 🙂

 21. Sami Sami 30 Nisan 2019

  Gerçekten de sektörün önde gelen firmalarından birisiniz. Abartı olarak görülebilir ama bana göre bir numarasınız. Sizdeki ilgi ve alakayı diğer hiçbir firmada görmedim.

 22. Mehmet Mehmet 30 Nisan 2019

  Ticaret ile uğraşıyorum ve bazı durumlarda acil nakit gerekiyor. Kredi değil de hesap altı bakiye hizmetiniz var mı? Belli bir limit karşılığında kullanabileceğimiz böyle bir hizmetiniz varsa başvurmak istiyorum.

 23. Doğuş Doğuş 30 Nisan 2019

  Konut kredisi almak istiyorum. Alacağım evin değeri 420 bin TL… Bende hazır 300 bin TL nakdim var. 120 bin TL’lik kredi kullanmak istiyorum. 5 yıl vadeli faiz oranları hakkında bilgi alabilir miyim?

 24. Göktug Göktug 30 Nisan 2019

  Vergi affından yararlandım ve ne akla hizmetse taksitli seçenek yerine tek seferlik ödemeyi seçtim. 2 gün içinde bu parayı ödemem lazım yoksa bu hakkımı kaybediyorum. Acil kredi kullanmam lazım.

 25. Doğan Doğan 30 Nisan 2019

  Kredi hizmetlerinizden faydalanmak istiyorum. Acaba firma dışında yani bireysel kişilere de kredi kullandırımı yapıyor musunuz? Eğer yapıyorsanız hemen yarın ilk işim ofisinize uğramak olacak.

 26. İngilizce eğitim seti İngilizce eğitim seti 26 Mayıs 2020

  Ev için kredi çekmeyi planlıyorum ama borçlanmaktan çok korkan biri olarak tereddütlerim var. yazınızı çok beğendim teşekkür ederim elinze sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -