İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası ülkemiz tarihinde kurulmuş olan ilk bankadır. Kuruluşu Osmanlı Devleti zamanına kadar uzanmakta olup günümüzde bir devlet bankası olarak hizmet vermektedir. 20 Kasım 1863 tarihinde Mithat Paşa tarafından Osmanlı Sandığı adı ile kurulmuştur. Sloganı bir bankadan daha fazlası olan Ziraat Bankası’nın merkez binası Ankara’nın Ulus semtinde yer almaktadır. Sadece Türkiye çapında değil aynı zamanda dünyada da hizmet evren oldukça saygın bir banka olan Ziraat Bankası Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesidir. Londra ve New York gibi dünyanın en önemli finansal merkezlerinde şubeleri bulunan Ziraat Bankası bu konuda Türkiye’yi temsil eden en büyük bankadır. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri, telefon bankacılığı konusunda da oldukça beğenilen firmalardandır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olup kamu tarafından yönetilmektedir. Buna rağmen serbest piyasaya koşullarına göre yönetilmesi sayesinde oldukça profesyonel bir hizmet vermektedir. Türkiye’de çiftçilerin bir numaralı kredi kaynağı olan Ziraat Bankası, her yıl milyonlarca çiftçiye kredi desteği vermektedir. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri sayesinde de çiftçiler bu süreçte en üst seviye desteği alabiliyorlar.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi diğer birçok özel bankanın müşteri hizmetlerinden daha iyi bir hizmet vermekte olup müşterileri tarafından da oldukça beğenilmektedir.

Ziraat Bankası İletişim Bilgileri

Ziraat Bankası’na birçok farklı yoldan iletişim sağlanabilmektedir. Cep telefonu, ev telefonu, akıllı telefon üzerinden mobil uygulama ile PC ortamından internet sayfası ile ulaşabilmekte olup birçok farklı yol vardır. Müşteriler istedikleri bir yolu seçerek Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri servisinden kolayca yararlanabilir.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi servisine cep telefonu ya da ev telefonundan ulaşmak isteyen müşteriler 444 00 00 numaralı telefon numarasını tuşlamalıdırlar. Bu numarayı tuşladıklarında büyük ihtimalle hemen bir müşteri temsilcisine bağlanmak mümkündür. Yoğun zamanlarda ise hizmet için bir süre beklense bile bu süre çok uzun olamamaktadır

Ayrıca dileyenler Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri servisini telefonlardan 0850 220 00 00 numaralı telefon numarasından da arayabilirler. Bu şekilde de bu servise ulaşmak mümkündür.

Ziraat Bankası Canlı Cevap

Ziraat Bankası son zamanlarda yeni bir hizmeti devreye sokmuştur. Bu hizmet Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmetin adı Canlı Cevap olup bir tür bankacılık chat uygulamasıdır. Pazar günü de dahil olmak üzere haftanın her günü sağlanan Canlı Cevap hizmeti sabah saat 9.00 ile akşam 6.00 saatleri arasında Canlı Cevap hattından yararlanabilirler. Bu hizmette yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri ilk olarak bankanın internet şubesine giriş yapmaları gerekmektedir. Bunu masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlardan internet sayfası aracılığıyla yapabilirler. Dileyen kullanıcılar akıllı telefonlarına indirdikleri Ziraat Mobil uygulaması ile diledikleri yerden kablosuz internet bağlantısı ile Canlı Cevap hattından destek alabilirler. Bunun için uygulamadaki ya da internet sayfasındaki Canlı Cevap logosuna tıklamak yeterli olmaktadır. Görüşme sırasında yapılan tüm yazışmalar ise çeşitli gerekçelerden ötürü kayıt altına alınmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri temsilcisi

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri servisi tarafından sunulan Çağrı Merkezi hizmetleri ile kaliteli bir müşteri ilişkisine sahip olan Ziraat Bankası bu konudaki hizmetleri ile güven vermektedir. Çağrı merkezi müşteriler açısından birçok kolaylık da sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi servisi sayesinde banka tarafından kayıt altında tutulan kişisel GSM numarasından Ziraat Bankası Çağrı Merkezi tuşlandığında kişi, kendine ait tüm ürünlere ulaşabilir ve her türlü işlemini de zaman kaybetmeden kolayca gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri servisi eğer banka tarafından kaydedilmemiş bir GSM numarasından aranıyor ise bu durumda kişiden birtakım kişisel bilgileri doğru cevaplandırması istenir. Bu bilgiler arasında TC Kimlik Numarası, sahip olunan kart numarası ya da daha önce verilmiş olan müşteri numarası bulunmaktadır. Bu bilgilerden biri ya da birkaçı istenerek de onay alınabilir ve aynı şekilde işlemler gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankası tarafından Telefon Bankacılığı Hizmeti sunulur. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından sağlanan bu hizmeti alabilmek için Ziraat Bankası’nın en yakın şubesine başvurularak telefon bankacılığı için onay istenmesi gerekir. Eğer kişi Ziraat Bankasından daha önce İnternet Bankacılığı işlemlerini onaylatmış ise bu durumda herhangi bir yerden telefon bankacılığı işlemlerine onay verilebilmektedir.

Ziraat Bankası İnternet ve Telefon Bankacılığı Hizmetleri

Ziraat Bankası İnternet ve Telefon Bankacılığı Hizmetleri tarafından sağlanan birçok farklı hizmet bulunur. İnternet Bankacılığı işlemleri için akıllı telefona indirilecek olan mobil uygulama ile erişim sağlanabilir ve birçok işlem buradan gerçekleştirebilir. Birçok bankacılık işlemi mobil uygulama üzerinden banka şubesine gidip sıra almaya gerek kalmadan kolayca halledilebilmektedir. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri müşterilere birçok kolaylık sağlamaktadır.

Müşteri Hizmetleri, Ziraat Bankası iletişim telefonu aracılığıyla; banka hesapları hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir, kredi kartı işlemleri yapılabilir ve Türk Lirası cinsinden hesaplar arasında para transferi gerçekleştirebilir. Bunun yanında hisse senetleri, repo, döviz kurları ve çeşitli yatırım araçları hakkındaki her türlü bilgiye haftanın her günü ve her saati kolayca ulaşmak mümkündür. Bu tür işlemlerde işlemi gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri numarasını tuşlamak yeterli olmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri sayesinde gerçekleştirilebilecek olan diğer hizmetler arasında banka ya da kredi kartlarına ya da farklı ürünlere yönelik şifre alım ve şifre değiştirme süreçleri de telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetleri kullanılarak kolay biçimde gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi üzerinden yapılmış olan işlemlerde işlemin yazılı bir kopyasını yani dekontunu almak isterlerse de bu isteklerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Müşteri temsilcisine bağlanıp bu işlemin dekontu istenebilir. Eğer ki internet bankacılığı kullanılıyorsa yapılan işlemlere ait dekontlar istendiğinde bu dekontlar e-posta ya da faks yolu ile kişiye gönderilmektedir. İnternet bankacılığı uygulamasından hesap hareketleri kısmından bu belgeler alınabilir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Üzerinden Gerçekleştirilebilen İşlemler

Müşteri Hizmetleri sayesinde verilen Telefon Bankacılığı hizmetleri ile birçok bankacılık hizmeti bankada sıra beklemeye gerek duyulmadan halledilebilmektedir. Bu hizmetler arasında her türlü hesap işlemleri yer almaktadır. Hesap işlemlerinin dışında para transferleri ve aynı zamanda yatırım işlemleri de kolayca halledilebilmektedir. Yine kredi kartı ve OGS (Otomatik Geçiş Sistemi) işlemleri de Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı hizmetleri tarafından gerçekleştirilebilir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı hizmetleri tarafından gerçekleştirebilecek olan diğer hizmetler arasında ise her türlü şifre işlemi ve faiz, kur, oran bilgileri yer almaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati ulaşabilecek olan telefon bankacılığı hizmetleri ile yatırım yapmış olan müşterilerin ihtiyacı olduğu her türlü faiz, döviz kuru, hisse senedi bilgisi desteği sağlanmaktadır. Telefon bankacılığı hizmetleri Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Ziraat Banaksı müşterileri ile olan ilişkilerine ayrıca bir önem vermekte olup müşterileri ile ilişkilerini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bunun için Müşteri Hizmetleri servisini en üst hizmet kalitesine çıkararak müşterilerine sadece hizmet sırasında değil aynı zamanda da hizmet sürecinde de en etkili desteği vermek için çalışmaktadır.

Facebook Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Jojobet - Vbet giriş -