İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Çıkan Telefon Modelleri

Her geçen gün teknolojinin giderek gelişiyor. Ve bununla birlikte teknolojinin yeni özellikler ortaya çıkarması ile kullanıcılar her geçen gün yeni teknolojilere sahip yeni çıkan akıllı telefonlara yöneliyorlar. Bu durumun temel nedenlerinden birisi de yeni çıkan telefonlarda yer alan özellikler. Bu özellikler her geçen gün güncellenerek artıyor.

Bu nedenle de doğal olarak kullanıcılar yeni telefon almak istiyorlar. Bu durumun bir diğer nedeni de yeni çıkan telefonların dış tasarımları ve görünüşleri. Yeni çıkan akıllı cep telefonları, eski modellere kıyasla hep tasarımı yenilenerek güncellenmeye devam ediyor. Kullanıcılar da bu güzel tasarımlı cihazları eskilerine tercih ediyor. Yani yeni çıkan telefonlar birçok özelliği ile eski telefonları geride bırakıyor. Peki, bu yeni çıkan telefon modelleri nelerdir, kaç liraya satışa sunuluyorlar ve genel özellikleri nasıldır? İşte bu soruların cevabı karşılaştırmada mevcut.

Samsung Galaxy S10+

Yeni Çıkan Telefon Modelleri
Yeni Çıkan Telefon Modelleri

Oldukça kaliteli ve yeni nesil teknolojili akıllı cep telefonu üreten firma Samsung, 2019 yılında ürettiği S10+ modeli ile oldukça fazla sevilmeyi başardı. S serisinin en son ve en gelişmiş üyesi olan S10+, kullanıcılarını üzmeyecek özelliklere ve rakibinin çok üstünde olan dış tasarıma sahip. Bununla birlikte bu akıllı telefon, eleştirmenlerden tam 100 puan almayı başarmış durumda. Bu telefonun ortalama satış fiyatı 7 bin lira bandında.

Huawei P30 Pro

Çinli firma Huawei’nin çıkardığı en üst düzey amiral gemisi olan P30 Pro, özellikle diğer cep telefonlarından farklı olan iki çeşit renk seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ülkemizde de son günlerde oldukça fazla satabilen Huawei’nin son amiral gemisi ram, depolama ve kamera gibi özellikleri ile kullanıcılarını üzmüyor. Bununla birlikte telefonun satış fiyatı 8 bin 500 lira.

Yeni Çıkan Telefon Modelleri – Xiaomi Mi 9

Uygun fiyatlı ve fiyatının çok üstünde gelişmiş özellikler içeren cep telefonu üreticisi Xiaomi, Mi 9 ile en gelişmiş amiral gemilerinden birini üretmeyi başarıyor. Xiaomi’nin ürettiği tüm cihazlar gibi bu cep telefonu da piyasanın çok altında satış fiyatına sahip. Eleştirmenlerden ortalama 92 puan alan telefonun ülkemizde satış fiyatı 5 bin lira bandında.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Sicili Ne Zaman Temizlenir?

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir