İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Faturalı Hatlara Kredi Alınır Mı ?

Faturalı hatlara kredi alınır mı sorusu her nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin ilgisini çekiyor. Hatta bu konuya ilişkin çeşitli spekülasyon haberlerinin de olduğunu biliyoruz. Bunun için bizde faturalı hatlara kredi alınır mı sorusunu yanıtlayalım istedik. Bu kredi nasıl alınıyor, almak için şartlar nelerdir detaylar makalemizin devamında yer alıyor.

Faturalı Hatlara Kredi Alınır mı ?

Halk arasında yanlış bilinen bir konu vardır. O da faturalı hatlara bankaların kredi verdiğidir. Bilinenin aksine hiçbir banka faturalı hatlara kredi imkanı sağlamaz. Faturalı hatlara kredi verme işlemi banka kredisinden çok daha uzakta bir konudur. telefon operatörlerinin sağladığı bu hizmet şu şekilde gerçekleştirilir.

Telefon operatörleri kendi hattını kullananlara tanımış olduğu bu imkanlar sayesinde faturaya yansıyacak olan ek ödemelerle cep telefonu satın alınmasını sağlıyorlar. Çünkü artık yeni yasayla birlikte cep telefonu almak istediğiniz zaman taksit yaptıramıyorsunuz. Bunun için faturalı hattınıza kredi aldığınız zaman 06–12 aylık dönemlerle faturanıza ek taksit yaptırarak yeni bir telefon sahibi olabiliyorsunuz. Aldığınız bu telefonu ise tekrar paraya dönüştürmek ve nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız bu kez tekrar telefoncuya satarak nakit paranızı alıyorsunuz. Fakat burada önemli bir ayrıntı var ki telefonculara satış yaptığınız zaman değerinin altında oluyor. Herkeseyekredi.com.tr olarak bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ise biz telefonunuzu değerinde alarak size nakit kredi imkanı sağlayabiliyoruz.

Faturalı Hatlara Kredi Örneği

Bu durumu şu şekilde açıklayabiliriz. Siz 6.000 TL’lik bir cep telefonu aldınız ve bu telefon için operatörünüz sizinle 6,500 TL’lik bir anlaşma yapıyor ve siz belirlenmiş ay süresinde 6,500 TL’lik borcunuzu taksitle ödüyorsunuz. Telefoncu ise size 5,500 TL nakit verirken geri kalan parayı da kendisi için alıyor. Bu sayede bankadan kredi çekmiş gibi siz borcunuzu operatörünüze ödemiş oluyorsunuz. Kısacası bu sistemin güven konusunda banka kredisinden hiçbir farkı yok hatta 6000 TL’lik bir banka kredisinin de cep telefonu kredisinden çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Faturalı Hatlara Kredi 2020 Nasıl Veriliyor?
Faturalı hatlara kredi alınır mı
Faturalı hatlara kredi alınır mı

Faturalı Hatta Kredi Alınır mı ? – Başvurusu Nereye Yapılır?

Faturalı Hatlara Kredi Alınır Mı sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Dediğimiz gibi bu işlemi başlatabilmeniz için öncelikli olarak faturalı bir hat sahibi olmanız gerekiyor ve faturanızın da 6 aylık düzenli ödemesi gerekli. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise Herkeseyekredi.com.tr adresini ziyaret ederek bizimle iletişime geçiyorsunuz. Bizim müşteri temsilcilerimiz sizin ihtiyacınız olacak tüm bilgileri detaylarıyla birlikte aktarıyor ve bu sayede güçlük çekmeden ihtiyacınız olan krediye sahip olabiliyorsunuz. Cep telefonu kredisini tercih edenlere baktığımız zaman ise genelde acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar, banka kredisiyle uğraşmak istemeyenler ve nakit ihtiyaçlarının miktarı küçük olanlar oluyor.

Yapacağınız bu işlem sonrasında ise her ay düzenli olarak gelen faturanıza ek olarak ödemelerinizi gerçekleştirerek ihtiyacınızı da giderebilirsiniz. Faturalı hatlara kredi başvurusunda bulunduktan sonra önemli olan doğru firmayla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar

Faturalı hatlara kredi alınır mı sorusunun yanıtı olarak birçok firma gösterilebilir. Ancak bu işlemin merdiven altı firmalar tarafından da yapılmış olduğu düşünüldüğünde daha dikkatli hareket etmek sizin için uygun olacaktır.

Faturalı hatlara kredi alabilmenin yanı sıra farklı işlemler ve alternatif yöntemlerde olacaktır. Ancak bu alternatifler arasında dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında güven geliyor. Bugün nakit paraya ulaşabilme konusunda çok sayıda alternatif olduğu gibi bu alternatifler arasında da en önemlisinin de faturalı hatlara kredi olduğu bilinir. Bunun içinde gereksiz yere fazla ödeme ya da güvenemeyeceğiniz kimselerle bu şekilde bir para alışverişi içerisine girmemeniz yerinde olacaktır. herkeseyekredi Türkiye’de bu işlemi yapan ilk ve yasal tek firmadır.

İlginizi Çekebilir:  Türk Telekom Kredi Başvurusu

Instagram Sayfamızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir