İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Ucuz Akıllı Telefon Markaları

Kullanıcıların çoğu cep telefonu satın alırken ortalama özellikten çok cep telefonunun satış fiyatına önem verirler. Çünkü cep telefonunun ne kadar parayı hak ettiğini herkes bilmek ister. Bununla birlikte ucuz akıllı cep telefon modelleri her zaman için pahalı cep telefon modellerine göre biraz daha şanslıdır. Çünkü bu tür ucuz akıllı cep telefonları, her zaman için daha fazla satılır. Yani ucuz cep telefonların müşterisi her zaman pahalı telefonlara göre daha çoktur. Bununla birlikte ucuz cep telefonları genellikle kullanıcıların telefonda aradıkları özellikleri fazlasıyla vermektedirler. İşte en ucuz akıllı telefon markaları.

Bu cep telefonu markalarının başında tabi ki Çin merkezli düşük ve orta segment cep telefonu üreticisi Xiaomi yer alıyor. Bunun dışında listede ülkemizde oldukça fazla satış rakamlarına sahip cep telefonu üreticileri de mevcut.

General Mobile GM 8

En Ucuz Akıllı Telefon Markaları
En Ucuz Akıllı Telefon Markaları

İlk çıktığı günden bu yana ülkemizde oldukça fazla satılmış ve popülerliği halen devam eden Türk malı cihaz General Mobile GM 8, kullanıcılarına fiyatı ile oldukça kullanışlı özellikler sunuyor. Ayrıca General Mobile, oldukça uygun fiyat politikası ile ülkemizde çok satmayı başarabilen bir firma olmayı sürdürüyor. Bununla birlikte cihazın özellikleri, 3 GB Ram 32 GB depolama ve 3075 mAh bataryası ile oldukça kullanışlı. Cihazın satış fiyatı 900 lira bandında.

Xiaomi Redmi Go

Çinli ünlü düşük fiyatlı akıllı cep telefonu üreticisi Xiaomi, yine son günlerde çıkarmış olduğu uygun fiyatlı cihazlar ile kullanıcılarını üzmüyor. Cihazın ayrıca özellikleri de satış fiyatı düşünülürse oldukça yeterli bir düzeyde. Bunun dışında 1 GB Ram ve 16 GB hafıza ile cihaz üstün özellik beklemeyenler için tasarlanmış durumda. Bu cihazın satış fiyatı ise 850 lira civarında.

Huawei Y5 2018

Yine Çinli uygun fiyat segmentinde cep telefonu üreticisi olan firma Huawei, Y5 modelinde de düşük segmentte cep telefonu arayanlar için vazgeçilmez seçenekler arasında. Telefon, 2018 yılında çıkarılmış olsa da fiyatı ve performansı sayesinde halen günümüzde de satılmayı başarıyor. Bu cihazın satış fiyatı ise 850 lira bandında olduğunu da belirtelim.

İlginizi Çekebilir:  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir