İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avea Faturasına Kredi Nasıl Alınır?

Avea kredi hakkında bahsetmeden ilk önce acaba faturalı hattınızın olmasının size sağlamış olduğu avantajlar var mı buna bir bakmanın gerektiğini düşünüyorum. Çünkü artık insanlar faturasız hat kullanmaktan ziyade faturalı kullanmayı tercih ediyorlar. Operatörler ise bu konuda müşterilerini kendi bünyelerinde tutmak ya da yeni müşteriler kazanabilmek açısından farklı kampanyalar düzenleyip dikkatleri kendilerine çekmeye çalışıyorlar.

Faturalı bir hatta sahipseniz dakikam bitti gibi bir derdiniz olmadığı gibi avantajlarınız da daha fazla olacaktır. Örneğin alacağınız dakika, internet ve SMS’lerin miktarı daha fazladır. Hatta yeni bonuslar verilerek sizin için pek çok avantaj sağlanır. Faturasız hatlarda ise genelde bonuslar olmadığı gibi yerli yersiz biten dakikalar yüzünden de telefonunuz aramalara kapanabilir. Bir diğer avantajı ise faturalı hattınız için kredi alabilmenizdir. Bu sayede alacağınız yeni bir cep telefonunu nakde çevirebilir ve ihtiyacınızı karşılarsınız. Bunu istemezseniz de o zaman aldığınız cep telefonunu kendiniz kullanabilirsiniz.

Avea Hattına Kredi

Avea kredi alabilmeniz için öncelikli olarak 6 aylık bir fatura geçmişinizin olması gerekiyor. çünkü operatörünüz bu sayede sizi daha iyi tanıyacak ve size olan güveni de elde etmiş olacaktır. Bu 6 aylık süre içerisinde size puan verilerek ödemelerinizde düzenli olarak kontrol edilmiş olacaktır. Bu puanların verilmesinin bir nedeni de size sunulacak olan cep telefonunun miktarı oluyor. Yani 3 bin lira ile 5 bin lira arasında bir kredi imkanı sağlanabiliyor. Siz ödemelerinizi düzenli yapmış ve sorunlu bir müşteri değilseniz o zaman her operatör sıkıntı etmeden size istediğiniz krediyi de sağlayacaktır. Size sunulan kampanyalar çerçevesinde istediğiniz telefonu seçerek alabiliyor ve aldığınız bu telefonun ücretini de faturanıza yansıtabiliyorsunuz. bu sayede hem banka faizlerinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de bankayla ve gereksiz prosedürlerle uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz.

Peki, bu işlemden yararlanabilmek zor mudur? yani her isteyen bu krediyi alabilir mi yoksa ciddi anlamda bir zorlukla karşı karşıya mı kalırsınız.

Avea kredi
Avea kredi

Avea Faturasına Kredi Onay Süresi

Avea kredi ye başvurduktan sonra işleminiz 5 dakika gibi bir süre içerisinde yanıtlandırılacaktır. Zaten belli olan bir puanınız var ve operatörünüz size istediğiniz cep telefonunu sunacak hatta bazı dönemlerde Avea müşterilerine farklı kampanyalar sunarak tekliflerini de iletiyorlar. İstediğiniz cep telefonunu seçtikten sonra başvurmanız da yeterli ve onay alındıktan sonra hemen cep telefonuz size verilir ve ücretinizde faturanıza yansıtılır. Bu sayede size gelen aylık faturanızın üzerine eklenilerek sizde ödemelerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Bu Yazımızı da Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ediyoruz
Sıfır Aldığım Cihazımı Satarken Neden Çok Azına Satabiliyorum?

Avea Faturasına Kredi Avantajlı mıdır?

Öncelikli olarak bu sistemin tamamen güvenli olduğunu söyleyelim. Çünkü siz ödeyeceğiniz ücreti tamamen kurumsal bir operatöre yapıyorsunuz. Avea belirlemiş olduğu taksit miktarlarını size belirtmiş olduğu içinde kafanızda ne kadar ödeyeceğim gibi bir soru işareti de olmamış oluyor. Bugün bu şekilde bir işlem için bankaya gittiğinizde banka sizden faizler, gereksiz evraklar ve bir sürü onay süreci bekletmesi yapacaktır. Dolayısıyla bu bir zaman kaybı olduğu gibi sizi de strese sokacak olan bir konudur. Bu nedenle tüm bunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Avea kredi her zaman daha avantajlı olacaktır.

Makalemize Avea diye başladık ama bugün biliyoruz ki Avea Türk Telekom alt yapısını kullanan bir operatör eski adı Avea olan bu hat günümüzde ise Türk Telekom şeklinde düzenlenmiş durumda. Bugün Türkiye’de en büyük 3 operatörden bir tanesi ve bünyesinde de yüzlerce kullanıcısı bulunuyor.Bunun için güvenerek keyifli bir şekilde alabilirsiniz.

7 Yorum

 1. ömer yıldız bana 4 milyar tt net ev internetine kredi lazım yardımcı olurmusunuz ömer yıldız bana 4 milyar tt net ev internetine kredi lazım yardımcı olurmusunuz 1 Eylül 2019

  Bana ttnet ev internetine kredi kullanmak istiyorum

  • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 2 Eylül 2019

   Detaylar yazımızda yer alıyor. Sonuna kadar okuyabilirsiniz.

   Arzu ederseniz, Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
   Danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.
   Telefon: 0850 840 35 70
   Hafta İçi 09:00 – 19:00
   Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

   • Aliduman Aliduman 9 Eylül 2019

    Aliduman bana 2bin tl turktelekom kredisi lazim yardimci olurmusunuz

    • Her Keseye Kredi Her Keseye Kredi 9 Eylül 2019

     Detaylar yazımızda yer alıyor. Sonuna kadar okuyabilirsiniz.

     Arzu ederseniz, Detaylı bilgi için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.
     Danışmanlarımıza Telefon ile sorularınızı sorabilirsiniz.
     Telefon: 0850 840 35 70
     Hafta İçi 09:00 – 19:00
     Cumartesi Günleri Açığız 09:30 – 18:30

 2. besim çalışır besim çalışır 8 Şubat 2020

  7500 veya 5000 için ne yapmalıyım

 3. Murat Murat 21 Haziran 2020

  Faturalı hata kredi İzmir ve çevresinde tam olarak nasıl gerçekleşiyor bilgi almak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -